čistá pleť

Micelární ubrousky: Vše, co potřebujete k důkladnému, ale šetrnému čištění pleti


TO NEJLEPŠÍ Z ÚČINNÉ MICELÁRNÍ VODY A POHODLNÝCH ČISTICÍCH UBROUSKŮ V JEDNOM.

Muži jsou v posteli vždycky o chvilku dřív… nemusí totiž ztrácet čas odličováním make-upu a čištěním pleti! Důkladné čištění nám někdy zabere i 10 minut a pleť po něm bývá často zarudlá a podrážděná. Co takhle minimalizovat čas i tření pleti?

Čištění pleti je věda. Díky micelám už jen v tom nejlepším slova smyslu!

Všichni o nich mluví - ale jsou skutečně tak výjimečné? V čem jsou „micelárky“ lepší než obyčejné čisticí vody?

Co jsou to micely?

Micely nemůžeme vidět, ale naše pleť je díky nim viditelně zářivější. Jsou to shluky molekul, jejichž jedna část vodu přitahuje a druhá ji naopak odpuzuje. Díky tomu si poradí s nečistotami, které jsou rozpustné ve vodě, stejně dobře jako s těmi, které se rozpouštějí v tucích. Jak se říká, výhra na obou stranách!

Micely na sebe efektivně nabalují nečistoty a pleť díky tomu opravdu důkladně čistí. Při odličování není potřeba tlačit nebo dřít – micely si snadno poradí s různými druhy make-upu a rychle ho odstraňují.

Jak fungují micelární vody?

Micelární vody dokážou v jediném kroku odstranit z pleti make-up, voděodolnou řasenku, všechny nečistoty i přebytečný kožní maz. Pleť přitom příjemně osvěží a nezanechávají na ní žádný mastný film.

Během odličování se hydrofilní část micely pevně přimkne k vatovému tamponu nebo k ubrousku, zatímco její hydrofobní část přitahuje nečistoty. Společně pak pleť lehce, ale hloubkově čistí.

Věděla jste, že existují také micelární šampony? Vyzkoušejte jejich osvěžující sílu!

Čištění pleti: Proč byste ho nikdy neměla vynechat?

Důkaz můžete vidět po setření tváře vatovým tamponkem – i když v zrcadle vypadá pleť čistá, na tamponku je vidět prach a drobné nečistoty, které se po celý den na tváři usazují. Přidejte k tomu make-up a máte dobrý základ pro ucpané póry.

Pravidelné čištění pomáhá pleti dýchat a zabraňuje zanícení pórů vlivem nečistot. Vaše pleť je pak mnohem zářivější a zdravější.

sprcha na obličejové ubrousky

Proč jsou micelární ubrousky malý zázrak pro vaši pleť?

Využili jsme nejlepší čisticí vlastnosti micelární vody a zkombinovali je s pohodlím čisticích ubrousků. Zavádíme revoluci v čištění pleti!

Neznáte ještě micelární ubrousky? Tady je 5 důvodů, proč to napravit

 1. Make-up a nečistoty jsou pryč jedním rychlým tahem
  Pleť nemusíte před čištěním namáčet ani po něm oplachovat. Jednoduše ubrouskem setřete tvář a je to.
 2. Čištění a hydratace v jednom
  Micelární ubrousky pleť hloubkově čistí, ale jsou k ní zároveň šetrné a nevysušují ji. Po vyčištění zůstává pleť zářivá a hladká. 
 3. Jsou vždycky po ruce
  Ať už jen přespáváte na noc u kamarádky, nebo jedete na dvoutýdenní dovolenou – díky micelárním ubrouskům můžete nepraktické lahvičky nechat doma. K dokonale čisté pleti vám stačí jediný balíček. 
 4. Ani voděodolný make-up nemá šanci
  Jakýkoliv druh make-upu jde s micelárními ubrousky rychle dolů – nemusíte tlačit ani dřít a vaše pleť je krásně vyčištěná.
 5. Nezanechávají žádné zbytky
  Nečistoty a make-up čistí do poslední částečky. Už žádné zbytky make-upu a nečistot, které by ucpávaly vaše póry.
obličejové ubrousky, odstraňovač

Hloubkové čištění třeba i z postele

Řekněte sbohem zdlouhavému večernímu čištění pleti – s micelárními ubrousky ho zvládnete třeba i z pohodlí vaší postele! Praktický balíček si jednoduše nachystáte na noční stolek a váš partner už nikdy neusne dřív, než stačíte přijít z koupelny.
 

V čem jsou micelární ubrousky jiné než ty obyčejné?

micelární vodní stěny

Jsou k pleti výjimečně šetrné

Čistí, ale nevysušují – micelární ubrousky jsou šetrné ke všem typům pleti a pleť zároveň čistí a pečují o ni.
obličejové utěrky micellární ubrousky

Obsahují speciální čisticí formuli

Jedinečné čisticí schopnosti NIVEA micelárních vod jsme pro vás nachystali do praktického balení ubrousků a nezapomněli jsme ani na vitamín E.

obličejové utěrky

Mají hedvábně jemnou strukturu

Materiál ubrousků jsme uzpůsobili přesně tak, aby dokázal pleť efektivně čistit a zároveň na ni působil jako něžné pohlazení. Jedním tahem ubrousky odstraní make-up i nečistoty a zároveň přitom pečují o pleť a chrání řasy.
nivea logo

Zanechávají jemnou vůni

Po setření micelárními ubrousky zůstává pleť nádherně hebká a lehounce voňavá – trochu jako louka, citrusový sad a ranní les dohromady. Díky tomu se po každém čištění cítíte opravdu svěží a krásná.
product-stage-bg