ranní sprchování

Tipy, které vám zpříjemní ranní sprchování


RADY, JAK URYCHLIT A OZVLÁŠTNIT OČISTNOU RUTINU

Sprchování nemusí být jen nudná povinnost. Přečtěte si naše tipy, jak můžete očistný rituál ozvláštnit i urychlit. Uvidíte, že se do sprchy budete nakonec ještě těšit!

Vyždímejte ze sprchování co nejvíc

Změňte styl sprchování a ušetřete čas. Poradíme vám, jak se po ránu sprchovat rychle, zábavně a efektivně.
Sprchujte se efektivně

Sprchujte se efektivně

Pokud si ráno stíháte sotva vyčistit zuby, natož abyste si vyčlenili dostatek času na sprchu, pak pro vás máme řešení. S našimi tipy se totiž naučíte využívat čas efektivně. Uvidíte, že nakonec vám dokonce nějaká ta minutka zbude!

Osvěžte svůj ranní rituál

Sprchujete se ráno pravidelně, nebo si místo toho raději trochu přispíte? Představa vlažné tekoucí vody vytáhne z vyhřáté postele málokoho. Přitom ranní sprcha je neskutečně osvěžující a krásně vás nastartuje do nového dne. Jen jí musíte dát šanci.

Ranní sprcha vás příjemně nabudí a zajistí, že budete přes den produktivnější. Pokud budete navíc postupně snižovat teplotu vody, můžete se rychle zbavit i otravných viróz. Studená sprcha totiž posiluje obranyschopnost, snižuje hladinu stresu a postará se i o krásně lesklé vlasy.

Rozhodně ale na sebe nepouštějte proud ledové vody hned první den. Klidně si jen prohřejte kosti v příjemně teplé vodě a hýčkejte pokožku jemnou sprchovou péčí.

Po příjemné ranní sprše potěšte své smysly a dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Díky tělovým pěnám bude vaše pokožka hebká a hloubkově vyživená.

Pomačkané oblečení
4 sprchové tipy, které vám ušetří čas

Pomačkané oblečení pověste v koupelně, během sprchování se narovná

Je oblečení, které si chcete vzít na sebe, pomačkané? Rozvěste ho před sprchováním v koupelně. Horká pára narovná drobné záhyby, takže ho většinou už nemusíte ani žehlit.
Zabalte vlasy do trička
4 sprchové tipy, které vám ušetří čas

Po sprchování zabalte vlasy do trička

Vysušování vlasů ručníkem může být pro jemné vlasové folikuly příliš agresivní. Rychle absorbuje velké množství vody, takže se vlasy vysuší a zkudrnatí. Když si je ale zabalíte do obyčejného bavlněného trička, odstraníte z nich přebytečnou vodu, aniž by přitom ztratily svoji hebkost.

Manikúra
4 sprchové tipy, které vám ušetří čas

Nehty stříhejte až po sprchování

Stříhání nehtů bude rychlejší, když s ním počkáte až po sprchování. Voda totiž nehty změkčí, takže se vám bude přebytečná část lépe odstraňovat. Navíc nebudou létat po celé místnosti, jako při suchém stříhání.
Parfém
4 sprchové tipy, které vám ušetří čas

Parfém použijte ihned po osprchování

Po sprchování nedrhněte tělo ručníkem příliš do sucha. Pro nanesení vůně je ideální, když je pokožka ještě vlhká. Parfém nanesete na nahé tělo ihned poté, co vyjdete ze sprchy. Vůně vydrží delší dobu, než kdybyste ji aplikovali na oblečení. Navíc se nemusíte obávat vzniku skvrn.

Šikovné sprchové vychytávky NIVEA

Vyzkoušejte klidně více produktů a najděte ten, který vaší pokožce nejlépe vyhovuje. Pokud budete mít favoritů více, nevadí. Střídání péče vaší pokožce jenom prospěje.

Šetřete čas s NIVEA Výživným tělovým mlékem do sprchy

Mazat si celé tělo krémem může být, zvláště po ránu, časově náročné. Ne tak ale s tělovými mléky do sprchy od NIVEA. S jejich pomocí totiž hydratujete tělo už během samotného sprchování.

Nejprve se umyjte běžným sprchovým gelem a poté naneste na mokrou pokožku NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy. Po opláchnutí a osušení se můžete rovnou obléknout. 

Tělová mléka do sprchy nezanechávají lepivý pocit a rychle se vstřebávají. Vaše pokožka pak bude krásně hydratovaná až 24 hodin v kuse!

Ranní osvěžení

Sprchový gel vaši pokožku osvěží, hydratuje a provoní

Jemnou vůni a potřebnou dávku hydratace poskytne vaší pokožce i klasický sprchový gel. Například NIVEA Pečující sprchový gel Care & Apricot vám zajistí hebkou pokožku, která se nevysuší ani po otření ručníkem a provoní ji vůní oleje z meruněk.

4 sprchové tipy pro efektivní ranní rutinu

  • Využijte čas, který trávíte čekáním, než se voda ohřeje. Třeba si rozčešte vlasy, nebo vyčistěte zuby.
  • Vyzkoušejte revitalizační sprchový gel – třeba NIVEA Osvěžující sprchový gel Lemongrass & Oil. Krásně vás hned po ránu nabije energií.
  • Nemyjte si vlasy každý den, pokud se vám extrémně nemastí. Nebudete je zbytečně zatěžovat a celou ranní očistu výrazně urychlíte.
  • Pokud se ve sprše necháváte strhnout příjemným teplem, nastavte si v koupelně minutku, která vás upozorní, že už se sprchování oddáváte 5 nebo 10 minut. Vyhnete se tak pozdějším zmatkům.

REGISTRUJTE SE DO NIVEA KLUBU A BUĎTE U VŠEHO DŮLEŽITÉHO JAKO PRVNÍ

Pro členy NIVEA klubu toho máme mnohem více a chceme si je hýčkat

Co pro vás máme nachystané?

  • Klubové soutěže o balíčky hýčkající kosmetiky a dárky NIVEA.
  • Testování nejnovějších produktů NIVEA.
  • Soutěže o balíčky plné vzorečků.
  • A mnoho dalšího...