Pokožka, která si udrží svou pevnost: (Nejen) díky tělovému mléku!


OBJEVTE PÉČI, KTERÁ VAŠI POKOŽKU VRÁTÍ DO FORMY.

Na první pohled to jen těžko zaznamenáme, ale postupem času ztrácí naše pokožka svou pružnost a pevnost. Tím, jak ji namáháme, nedostatečně vyživujeme… nebo prostě s věkem. Co dokáže tento proces zpomalit? Hloubková zpevňující péče!

Co vaše pokožka nejvíce potřebuje? Vaši pozornost!

S postupujícím věkem se složení a struktura naší pokožky mění. Co jí při těchto změnách pomůže ke zdravé rovnováze?

Co se děje, když naše kůže stárne?

Pro odpověď nemusíte chodit daleko – zatímco ve dvaceti je pokožka pevná, pružná a vyživená, s přibývajícími roky má čím dál tím větší sklony k vysušování. Na tom není nic neobvyklého, jak naše pokožka stárne, produkuje totiž menší množství přirozeného kožního mazu, který ji zásobuje živinami.

Zpomaluje se také proces regenerace a buňky se obměňují pomaleji. Proto se nám drobná zranění nebo popálení sluncem v mladí zahojí přes noc, zatímco v pozdějším věku vyžaduje uzdravení několik dní.

Jak tedy pokožce pomoci, aby i s postupujícím věkem zůstala pevná a plná vitality? Když naše kůže přestane stačit na výživu těch nejsvrchnějších buněčných vrstev, můžeme jí živiny zajistit zvenčí. Třeba díky speciálně navržené péči, jako je NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.

péče o kůži

Dejte pokožce to, co potřebuje

I když začnete zdravě jíst, stále to s výživou vaší pokožky nemusí být ono. S postupujícím věkem se v kůži snižuje také hladina koenzymu Q10, který jí přirozeně pomáhá udržet si svou pevnost. Jak jí ho můžete dodat zpět? Existují speciální přípravky, jako je NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C, díky nimž vaše pokožka opět získá potřebnou rovnováhu.
happy-woman-drinking-water-in-bed
Zpevněte pokožku v 5 pravidelných krocích

Hydratujte a hydratujte. Že máte hodně pít, vám zajisté říkali od malička. Ale říkali vám také, že nedostatek tekutin může negativně ovlivnit vzhled vaší pokožky? Když jde o zdraví pokožky, představuje hydratace základ – ta vnitřní i ta vnější. Kromě vody si proto naordinujte také pravidelnou péči třeba v podobě NIVEA Lehkého tělového mléka Aloe & Hydration

zralá šťastná žena v tělocvičně oblečení
Zpevněte pokožku v 5 pravidelných krocích

Zacvičte si. I když nepatříte zrovna mezi fitness fanoušky, trocha pohybu vám prospěje – zlepší náladu, pomůže od bolavých zad, zpevní svaly a také pokožku. Ať už se rozhodnete pro běh nebo jógu, díky pohybu se zvýší produkce kolagenu v těle a zlepší se také cirkulace krve, takže se k pokožce snáze dostanou živiny. Tady nemůžete prohrát!

Nevíte, jak začít? Vyzkoušejte třeba 10 účinných cviků pro pevnou postavu.

woman-breaking-cigarette-in-half
Zpevněte pokožku v 5 pravidelných krocích
Kouření konečně řekněte dost. Snadno se to říká, hůř dělá. Ale pokud toužíte po mladistvém vzhledu – nejen vaší pokožky, ale třeba i tváře – je tento krok zcela zásadní. Kouření ničí elastin odpovědný za to, že všechny struktury kůže drží pevně při sobě, a připravuje pokožku o blahodárný kyslík a další živiny, které tolik potřebuje ke zdravému a pružnému vzhledu. Kouření zkrátka ke kráse nepatří.
happy-woman-riding-her-bike-in-the-park
Zpevněte pokožku v 5 pravidelných krocích
Chraňte se před sluncem. Možná si dáváte pozor, když ležíte na pláži nebo u rybníka, sluneční paprsky však vaši pokožku ohrožují mnohem častěji. A jsou také jedním z nejčastějších příčin stárnutí kůže. Nepodceňujte škodlivé UV záření a chraňte svou pokožku, kdykoliv jdete na slunce. Třeba pomocí NIVEA Hydratačního mléka na opalování OF 20.
woman-holding-a-green-apple-in-her-hands
Zpevněte pokožku v 5 pravidelných krocích
Objevte kouzlo zdravé stravy. Je to stejné jako s pohybem – jednou začnete a nebudete chtít jinak. A pozitivní účinky se stejně jako u cvičení projeví nejen na kůži. Najednou se vám rozzáří pleť, zlepší trávení a budete cítit více energie. V boji za krásnou pokožku vám pomůže už jenom to, že omezíte cukry – i ty mají totiž dopady na množství kolagenu a elastinu a zanechávají po sobě vrásky a ochablou kůži.

Zpevňující tělová mléka: V čem spočívá jejich tajemství?

Pohyb a pestrý jídelníček jsou základ. Někdy si ale naše pokožka žádá ještě něco navíc – objevte jedinečnou tělovou péči, které vám pomůže k pevné kůži.

Proč je koenzym Q10 pro kůži tak důležitý?

Dokážete si představit tělové mléko, které vaší pokožce pomáhá obnovit přirozenou strukturu, a tím ji zpevňuje a omlazuje? Tak přesně takhle funguje NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C. Nejenže dodává kůži okamžitou energii a potřebnou hydrataci, ale při pravidelném používání přispívá také k produkci látek, které pokožce dodávají pevnost a pružnost.
krásná žena po použití tělového mléka

Stále přirozeně krásná. A pevná

V mládí je pokožka plná energie a díky vysokému množství koenzymu Q10 si udržuje přirozenou pevnost. Jakmile ale jeho hladina začne jednou klesat, nedokáže ji organismus znovu zcela doplnit. Tělové mléko s obsahem koenzymu Q10 přirozený tok látek v pokožce opět nastartuje a ta díky tomu zůstává krásná i s přibývajícím věkem.

Chcete krásnou pokožku získat co nejdříve? Dopřejte si speciální program, díky kterému bude vaše pokožka hebká už za 4 týdny.
šťastná žena během ranní rutinní koupele

Na péči o krásu si vždycky najdete chvilku

Říkáte si pravý opak? Pak jste možná ještě nevyzkoušela NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy. I když váš denní rozvrh zrovna praská ve švech, můžete pokožku hydratovat a vyživovat rovnou během sprchování. Užijte si snadnou cestu k hebké pokožce!
background