Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

štíhlé opálené ženské telo

Pokožka, která si udrží svou pevnost: (Nejen) díky tělovému mléku!

Objevte péči, která vaši pokožku vrátí do formy.

Na první pohled to jen těžko zaznamenáme, ale postupem času ztrácí naše pokožka svou pružnost a pevnost. Tím, jak ji namáháme, nedostatečně vyživujeme… nebo prostě s věkem. Co dokáže tento proces zpomalit? Hloubková zpevňující péče!

Co vaše pokožka nejvíce potřebuje? Vaši pozornost!

S postupujícím věkem se složení a struktura naší pokožky mění. Co jí při těchto změnách pomůže ke zdravé rovnováze?

Co se děje, když naše kůže stárne?

Pro odpověď nemusíte chodit daleko – zatímco ve dvaceti je pokožka pevná, pružná a vyživená, s přibývajícími roky má čím dál tím větší sklony k vysušování. Na tom není nic neobvyklého, jak naše pokožka stárne, produkuje totiž menší množství přirozeného kožního mazu, který ji zásobuje živinami.

Zpomaluje se také proces regenerace a buňky se obměňují pomaleji. Proto se nám drobná zranění nebo popálení sluncem v mladí zahojí přes noc, zatímco v pozdějším věku vyžaduje uzdravení několik dní.

Jak tedy pokožce pomoci, aby i s postupujícím věkem zůstala pevná a plná vitality? Když naše kůže přestane stačit na výživu těch nejsvrchnějších buněčných vrstev, můžeme jí živiny zajistit zvenčí. Třeba díky speciálně navržené péči, jako je NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.

Dejte pokožce to, co potřebuje

péče o kůži

I když začnete zdravě jíst, stále to s výživou vaší pokožky nemusí být ono. S postupujícím věkem se v kůži snižuje také hladina koenzymu Q10, který jí přirozeně pomáhá udržet si svou pevnost. Jak jí ho můžete dodat zpět? Existují speciální přípravky, jako je NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C, díky nimž vaše pokožka opět získá potřebnou rovnováhu.

Zpevňující tělová mléka: V čem spočívá jejich tajemství?

Pohyb a pestrý jídelníček jsou základ. Někdy si ale naše pokožka žádá ještě něco navíc – objevte jedinečnou tělovou péči, které vám pomůže k pevné kůži.

Proč je koenzym Q10 pro kůži tak důležitý?

Dokážete si představit tělové mléko, které vaší pokožce pomáhá obnovit přirozenou strukturu, a tím ji zpevňuje a omlazuje? Tak přesně takhle funguje NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C. Nejenže dodává kůži okamžitou energii a potřebnou hydrataci, ale při pravidelném používání přispívá také k produkci látek, které pokožce dodávají pevnost a pružnost.

Stále přirozeně krásná. A pevná

krásná žena po použití tělového mléka

V mládí je pokožka plná energie a díky vysokému množství koenzymu Q10 si udržuje přirozenou pevnost. Jakmile ale jeho hladina začne jednou klesat, nedokáže ji organismus znovu zcela doplnit. Tělové mléko s obsahem koenzymu Q10 přirozený tok látek v pokožce opět nastartuje a ta díky tomu zůstává krásná i s přibývajícím věkem.

Chcete krásnou pokožku získat co nejdříve? Dopřejte si speciální program, díky kterému bude vaše pokožka hebká už za 4 týdny.

Na péči o krásu si vždycky najdete chvilku

šťastná žena během ranní rutinní koupele

Říkáte si pravý opak? Pak jste možná ještě nevyzkoušela NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy. I když váš denní rozvrh zrovna praská ve švech, můžete pokožku hydratovat a vyživovat rovnou během sprchování. Užijte si snadnou cestu k hebké pokožce!