Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

alex-snadný-večerní-účes

#OdvážnýStyl s Alex

Naučte se rafinovaný účes na večerní party. Vypadá božsky a zároveň je velmi snadný. Přesvědčila se o tom Alex, přesvědčte se o tom i vy.

Rychlá a jednoduchá úprava vlasů na večer podle Alex

Brzy ráno vyrazit na hodinu jógy, pak do školy, na brigádu a na kafíčko s kamarádkami. Tak vypadá běžný den studentky Alex. Jako každá žena v jejím věku se zajímá o módu a zbožňuje, když si může čas od času dopřát odpočinkový večer plný hýčkání. Ten dnešní ale odpočinkový určitě nebude...

Spontánní akce bývají ty nejlepší. Reakce ale musí být rychlá: Jak předělat denní účes na večerní? Navíc takový, který nezabere spoustu času a zároveň vyvolá spoustu chvály? Pokud hledáte návod, jste tu správně!

Dneska padla volba na ležérní vlny. Jednoduše je zvládnete taky. Mrkněte na video, ve kterém vám ukážeme, jak vytvořit snadný a krásný večerní účes v několika krocích. 

Perfetkní účes pro perfektní večer

Mějte každé ráno i večer stylový účes: Podívejte se na video návod od Alex a naučte se, jak vytvořit snadno a rychle účes, který je ideální pro večerní party a zabere vám pouze pár minut. Pro detailní postup krok za krokem stačí mrknout o kousek níž.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPON

Suchý šampon NIVEA je váš každodenní pomocník. Nejen, že vašim vlasům dodá krásnou texturu, ale zároveň je i provoní. Toho můžete využít nejen ráno a přes den, ale i večer, když přijdete po celém dni domů a ještě vás čeká party.

Nepřehlédněte další návody od Alex

alex-francouzské-copy-návod

Krásný účes na večer rychle a jednoduše už máme. Jaká účes volí Alex ráno? Odvážné boxerské copy! Jste připravená na pořádnou dávku inspirace?

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.