hygge-domov-interiér-nadpis

VYZDOBTE SVŮJ INTERIÉR PODLE HYGGE

#HYGGEWITHNIVEA

Už jste slyšeli o hygge? Radujte se z maličkostí a zútulněte si svůj domov stejně jako Dánové.

ZÚTULNĚTE SI SVŮJ DOMOV POMOCÍ DEKORACÍ

Klid, pohoda a relax budou dýchat z každého koutu vašeho domova.
Věděli jste, že Dánové jsou považováni za nejšťastnější lidi na světě? Každý rok toto skandinávské město zvítězí v pomyslné „soutěži štěstí“. Jak to ale Dánové dělají? Odpověď je snadná: hygge!

I když neexistuje žádná přesná definice hygge, můžete tento pojem přeložit jako stav psychické i fyzické pohody a klidu. Jde o to, užívat si každý okamžik života a radovat se z maličkostí. Není to ale jen o tom, jak se chováte. Důležité je, jakými věcmi se obklopíte.

Tento styl života si rychlostí blesku získal fanoušky po celém světě. Zvláště na podzim je tento styl žití a výzdoby domova ideální způsob, jak domů přinést útulnou a teplou atmosféru. Podívejte se na naše tipy a objevte všechny krásy hygge!

ŽIJTE HYGGE

OBJEVTE VÍCE ZE ŽIVOTA HYGGE S NIVEA

HYGGE AKTIVITY, KTERÉ VÁS POHLTÍ

hygge-aktivity-inspirace

Právě jste si vytvořili útulný hygge domov, který vám přináší pohodu a úsměv na rtech. Nyní bychom vám rádi dali tipy na relaxační a zábavné hygge aktivity, které přinesou pohodu a klid i do vaší mysli. Udělejte si čaj, pohodlně se usaďte a přečtěte si náš seznam hygge aktivit.

INSPIRUJTE SE HYGGE PODZIMNÍ OUTFITY

hygge-podzimní-outfity

Hygge není jen o dekoracích, může se vloudit i do vašeho šatníku. Připravte se na podzim díky našim hygge otfitům. Vybrali jsme elegantní a pohodlné kousky, které si zamilujete. Vydejte se na cestu dánského hygge stylu.