Textilní masky NIVEA

První pomoc i pravidelná péče o vaši pleť.
Dejte si pauzu. Stačí 10 minut! Nové textilní masky NIVEA zatím vaši pleť vyživí, vyčistí a rozjasní. Navíc jsou rozložitelné, takže vám poděkuje i příroda.

Textilní masky NIVEA – oživí, vyčistí a zbaví vrásek

Textilní masky Nivea jsou novinkou, která si získává příznivce po celém světě. Jsou elixírem mládí a krásy, během 10 minut opečují, povzbudí a rozjasní pleť a navíc jsou biologicky rozložitelné. Vaše rozhodnutí je vyzkoušet a používat proto ocení i příroda kolem vás. Na obličeji perfektně drží, a vy tak můžete během působení relaxovat nebo klidně zkontrolovat e-maily. Vyberete si rozzáření a výživu, méně vrásek nebo příliv energie?

10minutová rozjasňující textilní maska URBAN SKIN

Rozjasnit pleť během 10 minut a dopřát jí extra dávku živin, které ke zdraví i kráse potřebuje? Máte možnost! Oblažte svůj obličej kombinací arganového oleje a bambuckého másla a po unavené pleti nebude za chvíli ani památky.

 

10minutová detoxikační textilní maska URBAN SKIN

Čistá pleť při životě ve městě není fantazie. S maskou, která obsahuje aktivní uhlí a zelený čaj, to může být i realita. Dejte jí chvilku, aby se o vše postarala, a pak už si jen užívejte pocit dokonale hloubkově vyčištěné pleti. 

 

10minutová textilní maska Q10 PLUS C

Rozlučte se s pletí bez života a nedejte nastupujícím vráskám šanci. Udělejte si pár minut pro sebe a nechte působit pleťové sérum, koenzym Q10 a vitamín C. Povzbuďte svou pleť během odpolední pauzy na kávu. Skvělý pocit zaručený!

 

10minutový textilní maska HYALURON CELLULAR FILLER

Nevěřila byste, jak velkou věc můžete pro svou pleť udělat za pouhých několik minut. Jednoduše ji podpořte v boji proti vráskám s pomocí kyseliny hyaluronové a kolagenového boosteru. Unikátní složení zvýrazní kontury obličeje, zpevní pleť a ještě ji zanechá příjemně vláčnou.

 

Použití? Nanesete ji rychleji, než řeknete NIVEA

1. Před aplikací pleť dobře očistěte. Maska se bude lépe vstřebávat, když pleti dopřejete třeba krátkou masáž.

2. Před samotným použitím masku pro lepší efekt nahřejte. Pokud vás pleť pálí, dejte masku naopak na chvilku do lednice. Příjemně vás osvěží.

3. Přiložte masku na obličej podle otvorů na oči a nos. Důkladně ji vyhlaďte, aby přilnula k pleti. Nemusíte se bát, že by spadla, drží perfektně!

4. Po 10 minutách masku sundejte a její případné zbytky jemně odstraňte tampónkem. A je hotovo! 10 minut stačí k tomu, aby vaše pleť dostala to, co potřebuje!Tipy pro vaši pleť.
V hlavní roli: textilní maska