Textilní masky

Objevte hýčkající textilní masky NIVEA

TEXTILNÍ MASKY NIVEA – OŽIVÍ, HLOUBKOVĚ HYDRATUJÍ A ZBAVÍ VRÁSEK

Potřebuje vaše pleť dobít baterky? Dejte si pauzu. Stačí 10 minut! Nové textilní masky NIVEA zatím vaši pleť vyživí, hloubkově hydratují a rozjasní. Navíc jsou rozložitelné, takže vám poděkuje i příroda.

Textilní masky NIVEA si získaly příznivce po celém světě. Jsou elixírem mládí a krásy, během 10 minut povzbudí a rozjasní pleť, a navíc jsou biologicky rozložitelné. Vaše rozhodnutí je vyzkoušet a používat proto ocení i příroda kolem vás. Na obličeji perfektně drží, a vy tak můžete během působení relaxovat nebo klidně zkontrolovat e-maily.

 

Vyberete si rozzáření a výživu, redukci vrásek nebo příval energie?

Energizující 10minutová textilní maska Q10

Rozlučte se s pletí bez života a nedejte nastupujícím vráskám šanci. Udělejte si pár minut pro sebe a nechte působit pleťové sérum, koenzym Q10 a vitamín C. Povzbuďte svou pleť během odpolední pauzy na kávu. Skvělý pocit zaručený!
Energizující 10minutová textilní maska Q10
10minutová textilní kryomaska CELLULAR ELASTICITY RESHAPE

10minutová textilní kryomaska CELLULAR ELASTICITY RESHAPE

Nevěříte, že chlad může pomoci s redukcí vrásek? Pak se přesvědčte na vlastní pleť, že je to možné s kryomaskou fungující na principu ochlazení pleti! V boji proti vráskám pomůže trojice účinných látek – kyselina hyaluronová, kolagen a elastinový booster. Toto unikátní složení remodeluje kontury obličeje, vyplňuje vrásky a zpevní pleť.

10minutová Hydratační textilní maska Hydra Skin Effect

Dodat pleti intenzivní hydrataci, kterou ke zdraví i kráse potřebuje? Máte možnost! Osvěžte svůj obličej kombinací kyseliny hyaluronové a aloe vera a po unavené pleti nebude za chvíli ani památky.

10minutová Hydratační textilní maska Hydra Skin Effect

POUŽITÍ? NANESETE JI RYCHLEJI, NEŽ ŘEKNETE NIVEA

1. Před aplikací pleť dobře očistěte. Maska se bude lépe vstřebávat, když pleti dopřejete třeba krátkou masáž.

2. Kryomasku Cellular Elasticity Reshape vložte před použitím na 10 minut do lednice. 

3. Přiložte masku na obličej podle otvorů na oči a nos a odstraňte modrou ochrannou fólii.  Masku důkladně vyhlaďte, aby co nejlépe přilnula k pleti. Nemusíte se bát, že by spadla, drží perfektně!

4. Po 10 minutách masku sundejte a případné zbytky séra jemně vmasírujte do pleti nebo odstraňte tampónkem. A je hotovo! 10 minut stačí k tomu, aby vaše pleť dostala to, co potřebuje!

 

Tipy pro vaši pleť.
V hlavní roli: textilní maska

Tip Q10

10MINUTOVÉ HÝČKAJÍCÍ TEXTILNÍ MASKY NIVEA: CO O NICH ŘÍKAJÍ VĚRNÉ SPOTŘEBITELKY?