Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

svatý Valentýn - tipy na dárky

Tipy na valentýnské dárky

5 tipů na svatý Valentýn pro nezadané.

Kdo říká, že svátek lásky mohou slavit jen (šťastné) páry? Koneckonců osoba, kterou byste na světě měli milovat nejvíc, jste vy sami. Zjistěte, jak si tento den naplno užít i single.

SINGLE VALENTÝN: UŽIJTE SI SVŮJ DEN!

Svatý Valentýn letos nebude žádná nuda. Ani pro ty, kteří svou polovičku zatím ještě nemají. Pojďte se podívat na pár tipů, které vám rozjasní 14. únor hned od samého rána!

SINGLE DEN SVATÉHO VALENTÝNA

Spousta z nás má jasnou představu o tom, jak by měl takový svátek svatého Valentýna vypadat. Je to den plný romantiky, růží a roztomilých přezdívek zakončený večeří v krásné restauraci. Není divu, že lidé bez partnera často propadají špatné náladě jen při představě, že se Valentýn blíží. Letos ale žádný smutek nebude! 

Oslavit svátek lásky přeci můžete se všemi, které máte rádi. Nejen s partnerem. Ukažte svým blízkým, jak moc pro vás znamenají. Vaše kamarádky, maminka i sourozenci, ti všichni si zaslouží vědět, jak vám na nich záleží.

Jestli vás teď nenapadá žádný super nápad, jak přátele a rodinu překvapit, nevadí. Dali jsme pro vás dohromady několik roztomilých tipů, ze kterých si určitě vyberete. Co říkáte třeba na společnou snídani, legendární filmovou noc nebo hry, u kterých budete prostě spolu? Jdeme na to!

VALENTÝNSKÝ DEN PLNÝ ZÁBAVY

valentýnský filmový večer, popcorn, limonáda

USPOŘÁDEJTE FILMOVÝ VEČER

Pyžamová párty, míchané drinky, velká hromada popcornu a film, od kterého se nebudete moct odtrhnout. Tenhle svatý Valentýn nebude o přeslazených vyznáních, ale o bouchání špuntů a nezapomenutelných explozích smíchů. Že jeden film nestačí? Tak schválně, jestli jich zvládnete celý maraton!

hry pro rodinu a přátele

HRAJTE SI… S RODINOU I PŘÁTELI

Pozvěte svou rodinu a zahrajte si hry, které jste hrávali jako malí, když jste ještě měli čas na to být spolu. Anebo kupte nějakou novinku a připravte herní večer pro přátele. Kdo říká, že si hraní her nemůžete trochu okořenit? Například klasická hra JENGA bude mnohem zábavnější, když ke každé spadlé věži přidáte zajímavý úkol... nebo položíte zvědavou otázku tomu, kdo vytáhl poslední špalíček.

UKAŽE PŘÁTELŮM, ŽE VÁM NA NICH ZÁLEŽÍ

DIY VALENTÝNKA A BALÓN PLNÝ SRDÍČEK

Žádný stres. Na svatého Valentýna si dopřejte odpočinek a dělejte, co vás baví. Pokud milujete vyrábění všeho možného, určitě vás zaujme vyrábění přáníček pro vaše milované. Nemusí to být nic složitého, vždyť v jednoduchosti je krása. Vezměte barevný tvrdý papír a vystřihněte z něj větší srdíčko. To vlepte na čtvrtku a pár centimetrů pod něj nakreslete koš a několik lan směřujících k srdíčku. A váš horkovzdušný balón je připravený doručit zprávu!

valentýnka - valentýnské přání s balónky

VALENTÝNSKÁ SNÍDANĚ PRO NEJBLIŽŠÍ

Říkáte svým přátelům, že je máte rádi, nebo doufáte, že to vytuší tak nějak sami? Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Udělejte na Valentýna radost svým kamarádkám a kamarádům, kteří budou v tento den také sami. Pozvěte je k sobě na snídani a prostě si užijte dobré jídlo... i jeden druhého.

snídaně pro přátele

JEŠTĚ VÍCE VALENTÝNSKÉ INSPIRACE

BUĎTE HODNÍ I NA SEBE

single valentýn

K tomu, abyste si užili svátek svatého Valentýna nepotřebujete nikoho dalšího. Vždyť osoba, kterou byste na světě měli milovat nejvíc, jste vy sami. Buďte hodní sami na sebe a mějte se rádi. Odměňte se masáží, horkou saunou nebo kávou v oblíbené kavárně a smějte se na svět. Nikdy nevíte, kdy si někdo všimne právě vašeho úsměvu.

VALENTÝN PRO PÁRY

valentýn pro páry

Chcete své polovičce ukázat, jak moc ji máte rádi? V tom případě nezapomeňte na Valentýna připravit malé překvapení nebo vyrobit dárek. S námi to zvládnete i na poslední chvíli. Podívejte se do našeho průvodce valentýnskými tipy pro páry a vyberte ten, který udělá největší radost.