Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

okvětní plátky rudých růží s krémem Nivea

Tipy na valentýnské dárky na poslední chvíli

Vše vyrobíte sami a za pár minut.

Užijte si Valentýn bez stresu. Máme pro vás tipy na dárky, které vyrobíte během chvilky, i spoustu další inspirace.

Užijte si den lásky naplno

Nemusíte běhat po obchodech ani utrácet za drahé nesmysly. Ukážeme vám, jak vyrobíte krásné dárky sami doma.

SVÁTEK ZAMILOVANÝCH PŘEJE DÁRKŮM ROMANTICKÝM I BLÁZNIVÝM

 

Šťastného Valentýna!


Víte, že první valentýnské přáníčko bylo posláno už v roce 1477? Od té doby se k průlomovému vzkazu, který dnes najdete v Britské knihovně v Londýně, připojil nespočet dalších vyznání. Chcete jedno takové letos také poslat? Poradíme vám, jak na něj.

A kdybyste nechtěli zůstat jen u přáníčka, máme pro vás i několik dalších tipů na dárky, které vyrobíte v pohodlí domova. Ať už nakonec zvolíte cokoli, nezapomeňte přidat ještě pořádné objetí a polibek. Den svatého Valentýna je tu od toho, abychom ukázali, nakolik si druhých vážíme a co pro nás znamenají, tak toho využijte!

Valentýnská přáníčka

valentýnské přáníčko

VLASTNORUČNÍ VALENTÝNSKÉ PŘÁNÍ: MILUJI TĚ TÁÁÁKHLE MOC!

Nemusíte objednávat let balonem, skupovat zásoby růží nebo zjišťovat, kolik stojí čokoládová fontána. Tu největší radost udělají často ty nejlevnější dárky. Zvlášť, když je vyrobíte sami. Jednoduché přáníčko s postavičkou připravíte během chvilky. I když jste v hodinách výtvarné výchovy právě neexcelovali. Stačí nakreslit panáčka nebo panenku s dlouhýma rukama a pod to napsat „Miluji tě tááák moc“.

 

3 tipy, jak přání ještě vylepšit:

  • Udělejte přáníčko interaktivní – pokud jste zručnější, můžete na přední stanu nakreslit sebe v tričku, ruce vystřihnout zvlášť a zalepit je dovnitř tak, aby byly vysouvací. 
  • Na ruce použijte bavlnku – další možností je protáhnout přáníčkem bavlnku a na její konce dát vystřižené ruce. Vaše láska pak může být takřka nekonečná.
  • Vyzkoušejte alternativu s rukama – stejné sdělení můžete zpracovat i jinak. Obkreslete si ruce, na jednu napište „Miluji tě...“ a na delší proužek papíru, který složíte do harmoniky a vlepíte mezi obě ruce, napište „...tááák moc“.

valentýnské DIY přání s pugétem srdcí

PUGÉT PLNÝ LÁSKY: DIY PŘÁNÍČKO, KTERÉ VYTVOŘÍTE ZA PÁR MINUT

Další přáníčko, které krásně vypadá, a přitom je neskutečně jednoduché na výrobu, vytvoříte jen s pomocí barevného papíru, lepidla a kousku mašle. Vystřihněte srdíčka, přeložte je v půli a jednu polovinu přilepte k přáníčku. Zelenou propiskou dokreslete stonky, přilepte mašličku svazující pugét a přáníčko s 3D efektem je na světě.

 

3 tipy na valentýnské vzkazy, které můžete vepsat dovnitř:

  • Upřímné vyznání – Krásného Valentýna, lásko. Děkuji ti za vše, co děláš pro to, abychom byli šťastní.
  • Rýmovaný vzkaz – Nevím, zda mě miluješ, tak jako já tebe, ale vím, že kdybych mohl/a, dám ti celé nebe. Krásného Valentýna!
  • Text pro vtipálky – Hezkého Valentýna! Přeji ti: za prvé – aby se ti splnila všechna nejtajnější přání. A za druhé, abych byl/a přímou součástí bodu jedna.

2 tipy na DIY valentýnské dárky

KDYŽ K SOBĚ DOKONALE PASUJETE

Pokud máte doma prázdný obrázek a trochu kartonu, můžete si s valentýnským dárkem i více vyhrát. Krásně vypadají například ručně vyřezávané puzzle, které jednoduše nalepíte na barevný papír a doplníte textem „jen s tebou jsem kompletní“.

Případně můžete vyzkoušet se stejnými pomůckami i jiné provedení. Z kartonu vyřízněte vaše iniciály (například M & H) a nalepte je doprostřed obrazu. Písmena pak obklopte vystřiženými srdíčky nebo společnými fotografiemi.

DIY valentýnský dárek puzzle v obraze

KDYŽ UŽ SE ZNÁTE TAK, ŽE V SOBĚ MŮŽETE ČÍST JAKO V OTEVŘENÉ KNIZE

Pokud máte doma vášnivého knihomola, podarujte ho vysněnou knížkou a dovnitř schovejte vlastnoručně vyrobenou záložku. Stačí vám k tomu jen raznice (vykrajovátko) na papír a kousek stuhy. Na záložku pak můžete připojit i speciální věnování.

Pokud koupíte navíc také dva tenké magnety, můžete knižní záložku ještě vylepšit. V takovém případě pracujte s delším papírem, který přehnete napůl a na obě části přilepíte magnetky. V knížce pak obdarovaný nasadí záložku na list tak, že nebude hrozit její vypadnutí.

valentýnská záložka do knihy

Tipy na dárky na poslední chvíli

zrcadlo s růžovými post-ity ve tvaru srdce

ČÍM POTĚŠÍTE DOMA? TŘEBA VZKAZEM Z LÍSTEČKŮ

Řešíte Valentýna na poslední chvíli? Nepanikařte a vezměte si na pomoc pár post-itů. Stačí, když je nalepíte do tvaru srdce. Vaše polovička tak hned v zrcadle uvidí, kdo je v kraji zdejším nejkrásnější i kdo ji má rád.

Pokud budete chtít vzkaz ještě vyšperkovat, můžete na některé lístečky napsat pár zamilovaných vzkazů. Nebo zkombinujte více barev post-itů a vytvořte s nimi valentýnský pixel art – třeba na motivy oblíbeného filmu nebo hry.

valentýnský dárek do kanceláře – přelepená klávesnice

ČÍM POTĚŠÍTE V PRÁCI? UKRYTÝM PŘEKVAPENÍM V NOTEBOOKU

Valentýnský vzkaz můžete schovat i do laptopu. Stačí vytisknout nebo ručně napsat pár písmenek na samolepicí papíry a připevnit je na klávesnici. Obdarovaný si na vás tak vzpomene hned, jakmile otevře svůj notebook.

Kdybyste měli doma starou klávesnici, můžete z ní pár kláves vypreparovat a poskládat z nich vzkaz. Ten pak můžete nalepit třeba na obrázek s rámečkem a postavit na pracovní stůl. Decentní dárek nejen pro všechny IT nadšence je na světě!

Jak zabodovat nejen o svátku všech zamilovaných

INSPIRACE NA VALENTÝNSKÝ DÁREK PRO SPORTOVCE

zelené běžecké boty s růžemi v rámci valentýnského dárku

O mužích se někdy tvrdí, že nemají 14. únor právě v oblibě. Když ale natrefíte na ten pravý dárek, uvidíte, že i sebedrsnější srdce rychle zjihne. Sportovně založené typy potěší třeba nové běžecké boty. Zvlášť když k nim připíšete, že se už těšíte na váš společný běh na dlouhou trať.

ŽE NEMÁTE S KÝM SLAVIT? TAK TO MUSÍTE PODAROVAT SAMI SEBE!

makronky s růžemi

Zpříjemněte si den svatého Valentýna, i když jste single. Naplánujte si program s rodinou či přáteli, nebo si naordinujte pořádnou dávku odpočinku. Sepsali jsme pro vás tipy, jak si užít den zamilovaných jen s tím, koho byste měli milovat především – sami sebe.