#VždyStylovýÚčes s Emou

Bloggerka a markeťačka Ema se spojila se značkou NIVEA, aby se s vámi podělila o návod na její oblíbený drdůlek.

Naučte se roztomilý drdůlek podle Emy

Ema je bloggerka a markeťačka. Miluje módu a ve svém volném čase se věnuje převážně sportu a kamarádům. 

I Ema zažívá uspěchané dny, kdy nic nestíhá. Pokud hledáte rychlý a snadný účes, který ale zaujme, jste na správném místě!

Ve spolupráci se značkou NIVEA pro vás připravila snadný postup, jak si vytvořit roztomilý drdůlek pouze v šesti krocích! Ať už jste v práci, ve škole nebo doma. 

Mějte stylový účes každý den, ráno i večer - Ukážeme vám, jak na snadný a rychlý drdůlek krok za krokem. Stačí mrknout kousek níž na jednoduchý postup, který jsme pro vás připravili.

Krok 1: Použijte NIVEA SUCHÝ ŠAMPON pro lepší texturu vlasů

Ještě než začnete s drdůlkem, použijte NIVEA SUCHÝ ŠAMPON, který vašim vlasům dodá texturu, bude se vám s nimi lépe pracovat a celý účes déle vydrží. Jen pozor na to, abyste suchý šampon použili opravdu správně. Přečtěte si, jak funguje suchý šampon.

Krok 2: Rozdělte vlasy

Pomocí prstů vezměte vrchní část vlasů a udělejte z ní culík. Jak vysoko ho vytvoříte je jen na vás. Jen myslete na to, že pozice culíku ovlivňuje výsledný vzhled účesu.

Krok 3: Obtočte vlasy kolem culíku


V dalším kroku stačí obtočit vaše vlasy kolem culíku. Ujistěte se, že nikdy žádné vlasy netrčí a zajistěte je gumičkou. Náš tip: Aby drdůlek vypadal lépe, doporučujeme používat průhledné gumičky, které se ve vlasech schovají.

Krok 4: Zafixujte účes pomocí pinetek

Trčí vám někde "baby vlásky"? Zkroťte je pomocí pinetek. A máme pro vás jeden tip: Pokud pinetky před použitím postříkáte lakem na vlasy, budou lépe a déle držet.

Krok 5: Do rozpuštěných vlasů naneste gel

Nyní je důležité, zaměřit se na zbytek vlasů. K drdůlku se skvěle hodí například ležérní vlny. Vlasy lehce natočte a následně do nich vetřete trochu krémového gelu na vlasy NIVEA Care&Hold. Ten se postará o nedbalý vzhled vln.

Krok 6: Už jen suchý šampon

Téměř hotovo! Po celé délce vlasů nastříkejte NIVEA SUCHÝ ŠAMPON a nechte ho působit. Poté ho prsty lehce vmasírujte, dokud se neztratí. Vlasy budou krásně objemné a navíc voňavé.

NIVEA SUCHÝ ŠAMPON pro všechny situace

NIVEA SUCHÝ ŠAMPON tu není jen jako váš nejlepší parťák, po kterém sáhnete, když máte zrovna #badhairday. Dodá vašim vlasům krásnou texturu, omamnou vůni a okamžitě je osvěží. Je to ideální volba pro uspěchané dny, kdy prostě nestíháte. NIVEA SUCHÝ ŠAMPON je tu pro vás ve dvou odstínech - RŮŽOVÝ pro světlejší tón vlasů a MODRÝ pro tmavší tón vlasů.

Mrkněte na návod, jak používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON

Nepřipravili jsme pro vás jen návod na tento roztomilý drdůlek, ale také vám vysvětlíme, jak správně používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON. Přečtěte si rady a tipy, jak používat suchý šampon od NIVEA

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.