#NečekaněJiná s Andy

Co vznikne, když spojíte přípravky NIVEA s šikovnou mladou maminkou, která má svoji ranní rutinu dokonale pod palcem? Super návod, díky kterému se budete chtít se svými vlnitými vlasy pochlubit i vy!

Jak postupovat při vysoušení vlnitých vlasů, aby byl výsledný účes bohatý, a přitom úhledný a upravený?

Uspěchaná rána, kdy je každá minuta drahá, zná moc dobře i Andy. A proto dala společně s NIVEA dohromady postup, díky kterému je výsledek vždycky bez chybičky, a přitom zabere jen pár minut. Jestli chcete pyšně nosit měkké, bohaté a rozpustilé kadeře po celý den i vy, jste na správném místě.

Stačí si připravit fén s difuzérem a k tomu přidat jen několik přípravků od NIVEA, které vám celý postup usnadní a urychlí… A navíc zajistí, že pracně vytvořený účes nebude pryč už při dobíhání autobusu jen pár minut po tom, co vyjdete ven z koupelny.

A co je nejlepší? Všechno je hotové za chviličku, a tak si tuhle úpravu vlasů zamilují nejen ty z vás, které ráno spěchají do práce nebo do školy, ale i maminky, které nikdy nebývají v koupelně příliš dlouho samy! Ostatně Andy to ví nejlépe sama. Doma na ni totiž čekají hned dvě ratolesti. 

Vytvořte si podle Andy vlny krásné jako od kadeřnice

Stačí jen pár kroků a krásné vlny jsou na světě. Podívejte se na krátké video, kde Andy ukazuje, jak zkrotit své přirozeně vlnité vlasy a vytvořit krásné rošťácky princeznovské vlny. Vsadíme se, že právě tohle je jeden z účesů, který si zamilujete.
Krok 1: Umyjte si vlasy

Krok 1: Umyjte si vlasy

Krásné a hedvábně hladké vlasy vás budou poslouchat mnohem víc! Ideální pro zkrocení unavených, suchých a nepoddajných vlnitých vlasů je NIVEA Pečující šampon Hairmilk Natural Shine. Po umytí naneste také kondicionér ze stejné řady. Ten vlasům zajistí veškerou péči, kterou potřebují.
Krok 3: Naneste pěnové tužidlo

Krok 2: Naneste pěnové tužidlo

Pro 100% jistotu, že budou vlny držet po celý den, naneste do vlasů ještě NIVEA Pěna pro zvětšení objemu vlasů. Jednoduše naneste pěnu do dlaní a potom ji vmačkejte do stále vlhkých vlasů. Vlasy přitom nadzvedávejte.
Extra tip: Roztočte to!

Extra tip: Roztočte to!

Dejte svým vlnám ten správný tvar. Vezměte pramen po pramenu a pomocní prstů je zatočte. Díky tomu bude mít po usušení vlasů každá vlnka předem definovaný tvar.
Krok 4: Zapojte difuzér

Krok 3: Zapojte difuzér

Difuzér bývá součástí každého fénu – jen málokterá z nás ho požívá pravidelně. Teď je ale na čase ho oprášit. Mírně se předkloňte, přehoupněte vlasy stranou a pečlivě je vysušte. Chcete-li, aby měly vaše kadeře ještě větší objem, nastavte vysoušeč vlasů na nízkou teplotu a rychlost. Takové sušení může nějakou dobu trvat, ale zcela jistě stojí za to!
Krok 5: Protřepat, nemíchat

Krok 4: Protřepat, nemíchat

Až budou vaše vlasy úplně suché, dodejte jim objem tím, že je svými prsty zespodu od hlavy trochu protřepete. A už máte skoro hotovo!
Krok 6: Zkrocení divokých vln

Krok 5: Zkrocení divokých vln

Žádné krepatění ani divoké pramínky poletující kolem hlavy. Jednoduchý způsob, jak se vypořádat s neposlušnými vlasy, nabízí NIVEA Gel na vlasy Care&Hold. A co je důležité udělat na konec?
Step 7: Pořádně zafixovat

Step 6: Pořádně zafixovat

Poslední věcí, která zbývá, je zafixování účesu – jak jinak než pomocí laku na vlasy. A teď bude všechno držet na svém místě. Můžete vyrazit!
Další tipy od Andy: falešné mikádo na večer

Další tipy od Andy: falešné mikádo na večer

Líbí se vám jednoduché a praktické tipy od Andy? My se do nich zamilovali, a proto jsme jich pro vás připravili mnohem víc. Mrkněte se na další návod. Tentokrát vám Andy ukáže, jak vytvořit falešné mikádo.

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.
DALŠÍ STYLOVÉ ÚČESY