Falešné mikádo

Falešné mikádo

#NečekaněJiná s Andy

Vytvořte si s Andy a s produkty NIVEA nádherný účes, který na vás nikdo nečeká, v několika jednoduchých krocích.

Nechte si od Andy poradit, jak vytvořit falešné mikádo

Většina žen, nemívá čas na tvorbu komplikovanějších účesů, které by jim dodaly svěžejší vzhled. Andy, která žije pro svou práci a musí denně vypadat jako ze žurnálu, vám proto poradí, jak si takový krásný účes dopřát, aniž byste na to potřebovala dlouhé hodiny v koupelně. To, že se musíte starat o rodinu nebo jste pracovně vytížená, neznamená, že nemůžete vypadat skvěle!

Pokud už nějaký čas toužíte po stále módním mikádu, ale bylo by vám líto nechat si ostříhat své dlouhé vlasy, tady je jednoduché řešení. Říká se mu falešné mikádo.

Jak si udělat falešné mikádo z dlouhých vlasů během chvilky

Na nůžky kvůli slušivému mikádu zapomeňte. Podívejte se na pár jednoduchých kroků, díky nimž získáte oslnivý účes.

Než začnete

Než se pustíte do tvorby, připravte svoje vlasy na něco nového! Vyzkoušejte NIVEA Suchý šampon, růžový pro světlejší a modrý pro tmavší tón vlasů. Díky němu bude vaše hříva zářivá. Pak už můžete začít kouzlit.

Krok první: Připravte si prameny

Nejdříve ze všeho vlasy jemně prsty rozčešte a připravte si jednotlivé části na levé a právě straně hlavy, se kterými budete pracovat.

Krok druhý: Nechte vlasy vzadu rozpuštěné

Vlasy na zadní části nechte rozpuštěné. Na délce pramenů záleží to, jak bude vypadat vaše výsledné falešné mikádo. V případě Andy jde asi o osm centimetrů.

Krok třetí: Zapleťte copánek

Připravenou zadní část vlasů spleťte v jeden copánek a ten potom smotejte v drdůlek až k šíji. Aby dokonale držel, sepněte ho sponkou nebo dvěma.

Krok čtvrtý: Vlasy vzhůru!

Vlasy, které vzadu zbyly, opatrně namotejte na ukazováček a pak je připněte sponkou tak, aby zakryly původní drdůlek. Stejně tak namotejte a připněte do stejné výšky i většinu vlasů po stranách.

Krok pátý: Nechte vyniknout pár předních pramínků

Několik pramínků nenamotávejte a nepřipínejte. Nechte je spuštěné podél obličeje a dejte na ně trochu laku, aby vás neobtěžovaly.

Krok šestý: Ujistěte se, že je všechno na své místě

Všechno drží? Máte všechny vlasy kromě několika pramínků připnuté a zafixované, aby se vám účes nerozpadl? Výborně.

Krok sedmý: Oslňte svou krásou

Připravte se na to, že se vás každý bude ptát, kam jste dala vlasy. Když svůj trik prozradíte, budou překvapeni. Nebo si můžete naše společné tajemství nechat pro sebe…

NIVEA Suchý šampon: Rychlé osvěžení pro vaše vlasy

Teď můžete mít vlasy jako po umytí i bez vody a během několika minut. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jestli si je stihnete včas usušit a pak ještě učesat. NIVEA Suchý šampon zvýrazní přirozenou texturu vlasů a podtrhne jejich tón, ať už máte hřívu tmavší, nebo světlejší.

Zjistěte od Andy víc tipů!

Chcete vědět, jak snadno a správně vysušit vlnité vlasy a jak je učesat, aby vynikl jejich přirozený objem? Podívejte se na další trik, který jsme pro vás připravili společně s Andy.

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.