Jaro si žádá detoxikaci


OČISTĚTE SVÉ TĚLO S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU PURE & NATURAL.

Očistěte své tělo s přírodní kosmetikou Pure & Natural. Přivítejte jaro kosmetikou, která nezatěžuje vaši pleť a je plná přírodních látek. Řada přírodní kosmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % ryze přírodní ingredience v bio kvalitě. Přečtete si, jak díky přípravkům NIVEA detoxikovat svou pleť a tělo před nástupem prvních jarních paprsků.

Přivítejte jaro s krásnou pletí

Jako první odstraňte nečistoty a odumřelé buňky

Základem jarní detoxikace je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. Začněte Čisticím pleťovým mlékem a Čisticí pleťovou vodou Naturally Good, které odstraní zbytky líčidel, uzavřou póry a tonizují pleť. Pak začněte s další péčí, která zajistí pleti hydrataci a svěží vzhled.

Řada přírodní kosmetiky NIVEA Naturally Good je tvořena z 99 % ryze přírodními ingrediencemi, a proto vám pomůže přivítat jaro s krásnou pletí díky péči arganiového oleje, zeleného čaje a aloe vera.


Jak na jaře nastartovat organismus?

ZAŘAĎTE DO SVÉHO JÍDELNÍČKU VÍCE BÍLKOVIN A ZELENINY

Začněte klidně pozvolna, třeba zeleninovými saláty k večeři. Do nich přidejte čerstvé obilné klíčky nebo lístky mladé pampelišky.

HODNĚ PIJTE - PŘEDEVŠÍM OBYČEJNOU VODU

Kromě obyčejné vody doporučujeme obohatit svůj pitný režim o zeleninové šťávy nabité vitaminy a bylinkové čaje. Na jaře vás osvěží čaj z čerstvé máty nebo meduňky.

NAVŠTIVTE SAUNU NEBO SE OBJEDNEJTE NA MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Zbavíte tělo odpadních látek, otužíte tělo a nastartujete ho pro snazší hubnutí nebo odbourávání celulitidy.


Detoxikace pleti

Během dne

Ráno na pleť naneste Rozjasňující denní krém Naturally Good a místo klasického roztírání zkuste krém vklepávat. Podpoříte prokrvení pokožky a tím i jeho blahodárné účinky. Pleť pak bude celý den svěží a skvěle hydratovaná. Arganiový olej, aloe vera a obsah bez parabenů, silikonů či syntetických barviv zaručí, že denní krém pomůže i citlivé pokožce.

article_image_02_detoxikace


Osvěžující péče pro pokožku celého těla

Nesoustřeďte se jen na rozzáření obličeje, ale myslete i na péči o celé tělo. Lehké tělové mléko Aloe & Hydratation se zklidňující aloe vera se skvěle vstřebává a uzamyká v pokožce často chybějící hydrataci. Přirozenou detoxikaci podpoříte nanášením tělového mléka krouživými masážními pohyby. Aktivujete tak mikrocirkulaci látek v pokožce, tělové mléko se lépe vstřebá a kůže bude elastičtější a hladší.

Dejte šanci přírodě a buďte na jaře ještě krásnější, než v zimě!

article_image_03_detoxikace