NIVEA_BAU_header_PrirodnOleje_3080x806px

Blahodárná péče olejů


OBJEVTE KOUZLO PŘÍRODNÍCH OLEJŮ.

Pečující oleje pro krásnou pleť i opálení najdete napříč nabídkou kosmetiky NIVEA. Přijměte pozvání do voňavého světa blahodárných olejů a zjistěte, jaké ingredience pro vás při vývoji nových přípravků používáme.

Síla přírody: Vyzkoušejte blahodárnou péči přírodních olejů

Mandlový olej: Tajemství královny Kleopatry

Mandlový olej používali už lékaři ve starověké Číně, Egyptě a Indii pro ošetřování suché, hrubé a podrážděné pokožky. Obsahuje totiž lipidy, které posilují její obrannou funkci. Proto ho i dnes používáme v přípravcích, které pečují o pleť. 

V přípravcích NIVEA najdete mandlový olej například ve  Sprchovém oleji Natural Oil, který z 55 % tvoří právě přírodní rostlinné oleje do koupele. A zapomenout nesmíme na Výživný tělový olej Body Oil, který tělo zahalí do voňavého závoje a pokožku po celých 24 hodin hýčká a hydratuje. 

 
almonds
jojobový olej

Jojobový olej: To nejlepší z pouštního ořechu

Jojobový olej se lisuje z takzvaných pouštních ořechů, jadérek jojoby čínské. Ta paradoxně s Čínou nemá nic společného. A jojobový olej vlastně není olej, ale vosk. S teplotou tání pouhých 7 stupňů Celsia. Kromě toho, že se skvěle vstřebává, pomáhá k hojení jizev, vyhlazuje pleť a dokonale hydratuje. Nevyužít ho v kosmetice by byl hřích.

Toho, že sám jojobový olej má UV filtr 2 až 4 jsme využili v Oleji na opalování ve spreji. Schopnost rychle se vstřebat a kromě toho výborně hydratovat potom v Tělovém mléce s olejem Třešňový květ & Jojobový olej. Vzhledem k tomu, že je samotný jojobový olej bez vůně, zde jsme k němu přibalili něžnou vůní třešňových květů. 

Arganiový olej: Tekuté zlato z Maroka

Arganiový (arganový) olej pochází z jader stromů argánie, které rostou v Maroku a Maročané je využívají po staletí pro kosmetické účely. Více než 80 % arganiového oleje totiž představují nenasycené mastné kyseliny, jako jsou omega-9 a omega-6. Olej je navíc bohatý na vitamín E, a je tak dobře známým přírodním antioxidantem, který pomáhá pečovat o pleť a vyhlazovat ji. 

Arganiový olej najdete v Tělovém mléce Rose touch, které božsky voní a intenzivně hydratuje.  

arganový olej

Olej Monoi: Kouzlo Polynésie

Intenzivní péči až z exotického ostrova Tahiti vám nyní přináší kombinace kokosového aroma a oleje Monoi. Tajemství tohoto oleje spočívá ve 100% přírodní směsy, která kombinuje olej z kokosové palmy a květiny tiaré, která je symbolem Polynésie a nikde jinde na světě ji nenajdete. Dopřejte si blahodárné účinky jedinečných ingrediencí, které vyživí a hydratují vaší pokožku. Najdete je v Tělovém mléce s olejem Kokos & olej Monoi, které zanechá pokožku zářivou a hebkou a to bez nepříjemného lepkavého pocitu.

NOVÉ OLEJE NA OPALOVÁNÍ PRO KRÁSNĚ HNĚDOU POKOŽKU

olej na opalování
Přírodní oleje se nacházejí, i s ohledem na jejich přirozený UV filtr, v opalovací přípravcích. Patří mezi ně Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí. Tento „suchý olej“ nemastí a rychle se vstřebává. Je voděodolný, pokožku chrání a hydratuje a zajistí jí dlouhotrvající opálení.
žena na pláži
Přírodní rostlinné výtažky podporují tvorbu melaninu, který při pravidelné aplikaci napomáhá zhnědnutí pokožky.

SPRCHOVÉ GELY S ROSTLINNÝMI OLEJI

Oblíbenost a zvláčňující vlastnosti rostlinných olejů využila NIVEA i ve sprchových gelech s olejovými perličkami. Můžete si vybrat gely Lemongrass & OilHawaii Flower & Oil nebo Waterlilly & Oil s něžnou vůní leknínových květů.

sprchový gel
relaxing-on-the-beach

NEZAPOMÍNÁME ANI NA NEJMENŠÍ

Přírodní oleje nedráždí a je tedy možné je použít i v dětské kosmetice. Přírodní mandlový olej našel uplatnění v pečujícím oleji NIVEA pro dětskou pokožku. Tu jemně čistí a udržuje v ní vlhkost. Používat ho pro zvláčnění pokožky mohou samozřejmě i maminky, jelikož prospěje oběma – obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience a vyvinuli jsme ho ve spolupráci s dermatology a pediatry.

V NIVEA zkrátka využíváme ty nejvzácnější dary přírody, abychom vám a vaší pleti mohli nabídnout jen to nejlepší.

ADP004_PRODUCTSTAGE_2800x1400