Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Ema-jak-udělat-drdůlek

#VždyStylovýÚčes s Emou

Bloggerka a markeťačka Ema se spojila se značkou NIVEA, aby se s vámi podělila o návod na její oblíbený drdůlek.

Naučte se roztomilý drdůlek podle Emy

Ema je bloggerka a markeťačka. Miluje módu a ve svém volném čase se věnuje převážně sportu a kamarádům.

I Ema zažívá uspěchané dny, kdy nic nestíhá. Pokud hledáte rychlý a snadný účes, který ale zaujme, jste na správném místě!

Ve spolupráci se značkou NIVEA pro vás připravila snadný postup, jak si vytvořit roztomilý drdůlek pouze v šesti krocích! Ať už jste v práci, ve škole nebo doma. 

Mějte stylový účes každý den, ráno i večer - Ukážeme vám, jak na snadný a rychlý drdůlek krok za krokem. Stačí mrknout kousek níž na jednoduchý postup, který jsme pro vás připravili.

NIVEA SUCHÝ ŠAMPON pro všechny situace

NIVEA SUCHÝ ŠAMPON tu není jen jako váš nejlepší parťák, po kterém sáhnete, když máte zrovna #badhairday. Dodá vašim vlasům krásnou texturu, omamnou vůni a okamžitě je osvěží. Je to ideální volba pro uspěchané dny, kdy prostě nestíháte. NIVEA SUCHÝ ŠAMPON je tu pro vás ve dvou odstínech - RŮŽOVÝ pro světlejší tón vlasů a MODRÝ pro tmavší tón vlasů.

Mrkněte na návod, jak používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON

Ema-návod

Nepřipravili jsme pro vás jen návod na tento roztomilý drdůlek, ale také vám vysvětlíme, jak správně používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON. Přečtěte si rady a tipy, jak používat suchý šampon od NIVEA

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.

Have a great hair day s NIVEA

Neustále svěží vlasy díky NIVEA SUCHÉMU ŠAMPONU. Dodá texturu vašim vlasům a krásně je provoní.