Ema-suchý-šampon

#VždyStylovýÚčes s Emou

Ema je bloggerka a markeťačka a ve svém volném čase se ráda věnuje sportu a svým kamarádkám. Aby byla vždycky stylová, upravená, ale zároveň jí to nezabralo příliš času, má na poličce v koupelně suchý šampon.

Naučte se s Emou, jak správně používat suchý šampon

Ema je slečna jako každá jiná - pracuje v agentuře, ve volných chvílích píše blog a volný čas tráví i s kamarádkami: v kavárnách, v kině, ale i na pořádných party! Má svůj styl, nechce zapadnout do davu a jako každá žena chce, aby jí to slušelo za všech okolností.

Ale i ona zažívá hektická rána, kdy nic nestíhá. Pokud tedy hledáte rychlé tipy, co s vlasy po ránu, jste na správném místě.

Společně s Emou vám totiž ukážeme, jak správně používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON. Díky němu můžete za pár minut vytvořit ze zplihlých vlasů svěží účes, který nejen skvěle vypadá, ale i nádherně voní.  

Mějte stylové vlasy každý den: Naučte se, jak správně používat NIVEA SUCHÝ ŠAMPON, a to díky našemu podrobnému návodu. Stačí se mrknout dolů, kde najdete postup krok za krokem.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPON

Díky NIVEA SUCHÉMU ŠAMPONU můžete mít stylové vlasy po celý den a během pár minut. Vaše vlasy okamžitě osvěží a navíc budou krásně vonět.

Vyzkoušejte i Emy oblíbený drdůlek

drdůlek-návod-od-Emy

Správné používání NIVEA SUCHÉHO ŠAMPONU není to jediné, co vám Ema prozradí. Mrkněte na návod na její oblíbený drdůlek.

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.

Have a great hair day s NIVEA

Osvěžte a rozzařte své vlasy s NIVEA SUCHÝ ŠAMPON, který jim dodá objem a lesk.