Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

hygge-aktivity-nadpis-obrázek

Připravte se na podzim díky hygge aktivitám

#HYGGEWITHNIVEA

Podzim je ideální čas pro hygge. Venku je sychravo, vy se můžete zachumlat doma do hřejivé deky a věnovat se příjemným činnostem.

HYGGE AKTIVITY PRO PODZIMNÍ DNY

Ponořte se do hygge aktivit a užívejte si podzim naplno.

HYGGE AKTIVITY PRO VÁS

Dánský životní styl je převážně o tom, jak najít ve svém životě klid a pohodu. Naučte se, jak se radovat z maličkostí a užívat si života plnými doušky.

Podzim přímo vybízí k aktivitám, které vám tento blažený pocit navodí. Uvařte si hrnek čaje, pohodlně se usaďte a na chvilku zpomalte.

Listy žloutnou, dny se zkracují a zima se nám snaží vloudit pod kabát. Udělejte si doma pohodlí a pusťte se do aktivit, které v domě navodí útulnou a klidnou atmosféru. Pokaždé, když se vrátíte z koloběhu pracovního dne domů, nasajete vůni podzimu a uvolnění plnými doušky.

Zjistili jsme, jaké aktivity promění podzim ve vaše nejoblíbenější roční období. Udělejte si čas pro sebe, zpomalte a užívejte si každý den naplno!

Podzimní aktivity inspirované Hygge

Naučte se relaxovat pomocí hygge

Naučte se více o hygge s NIVEA

NECHTE SE INSPIROVAT HYGGE OTUFITY

hygge-outfit-isnpirace

Ruku v ruce s podzimem jde i výměna šatníku. Měkké materiály a jemné barvy jsou to pravé pro toto sychravé období. Pro hygge oblečení platí, že je pohodlné a cítíte se v něm dobře. A zároveň outfity skvěle vypadají! Prohlédněte si našeho průvodce podzimními hygge outfity.

HYGGE DÁRKY POTĚŠÍ

hygge-dárky-nápady

Hygge je nejen o tom, cítit se pohodlně a šťastně. Je i o upřímnosti, která vám umožňuje myslet na druhé. Jak se říká: Sdílení věcí s druhými nám přináší více radosti. Vykouzlete svým přátelům nebo rodině úsměv na rtech tím, že jim projevíte lásku roztomilými dárky!Prohlédněte si naše tipy na dárky, které potěší.