NIVEA MEN POSILUJÍCÍ POWER SÉRUM 2 v 1

MLADĚ VYPADAJÍCÍ PLEŤ UŽ ZA PÁR TÝDNŮ

ZÁKULISÍ LUMINOUS630

Objevte tajemství průlomové látky Luminous630 v péči o mužskou pleť

Vědci z týmu NIVEA dosáhli po 10 letech výzkumu, při kterém otestovali 50 000 různých látek, revolučního průlomu v péči o mužskou pleť a boji proti stárnutí. Objevili a nechali si patentovat LUMINOUS630®, aktivní molekulu, která v buňkách obnovuje rovnováhu produkce melaninu. Nová řada pánské kosmetiky LUMINOUS630® díky tomu účinně redukuje tmavé pigmentové skvrny a vrásky. Zároveň vyrovnává strukturu a tón pleti, díky čemuž pleť vypadá mladší a svěží. 
 
ŘADA NIVEA MEN LUMINOUS630

NIVEA PŘEDSTAVUJE NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V PÁNSKÉ KOSMETICE

NIVEA představuje průlomovou technologii proti stárnutí a tmavým skvrnám. Tato řada pánské kosmetiky proti stárnutí obsahuje oblíbený hyaluron a inovativní látku LUMINOUS630, které mají viditelnou a prokázanou účinnost. Působí na buněčné úrovni, a to rovnou dvojím účinkem - redukují pigmentové skvrny a zabraňují jejich opětovnému vzniku. Užijte se mladistvější vzhled pleti už za 2 týdny!
NIVEA MEN Anti-Age Sérum
JSTE PŘIPRAVEN NA INTENZIVNĚJŠÍ PÉČI O PLEŤ?

PŘIPOJTE SE K 2TÝDENNÍ VÝZVĚ PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM


INSPIRUJTE SE MUŽI, KTEŘÍ TUTO VÝZVU PŘIJALI

VIDITELNĚ MLADŠÍ PLEŤ ZA 3, 2, 1 - NIVEA MEN VÝZVA PROTI TMAVÝM SKVRNÁM

Věděli jste, že vaše pleť může vypadat mladší rychleji, než skončí sezóna Formule 1? Představujeme Vám řadu pánské kosmetiky NIVEA MEN Anti-Age s účinnou látkou LUMINOUS630 a hyaluronem. Tyto látky podporují obnovu pleťových buněk, znatelně snižují viditelnost vrásek a vyrovnávají barevné rozdíly pleti, která tak vypadá sjednocenější.

 
3 KROKY K MLADISTVÉ PLETI

JAK NA MLADĚ VYPADAJÍCÍ PLEŤ KROK ZA KROKEM

Dodejte své pleti zpět jiskru!  Tyto 3 kroky Vás snadno dovedou k mladě vypadající pleti a jako bonus získáte skvělý pocit. 
POSILUJÍCÍ POWER SÉRUM 2V1
1 POSILUJÍCÍ POWER SÉRUM 2 V 1
Snižuje intenzitu a velikost pigmentových skvrn & redukuje vrásky.
2 OČNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM HYALURON
Redukuje vrásky i kruhy pod očima.
3 HYDRATAČNÍ PLEŤOVÝ KRÉM HYALURON
Pro opět pevnou, silnou pleť bez vrásek.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

PROČ SE MUŽŮM OBJEVUJÍ PIGMENTOVÉ SKVRNY A JAK S NIMI BOJOVAT?

Tmavé či pigmentové skvrny jsou přirozené a mohou se časem objevovat v důsledku stárnutí. Způsobuje je ale také akné, popáleniny, sluneční záření, ekzémy, alergie a další faktory, které mohou poškodit nebo podráždit pokožku.

SKUTEČNĚ KRÉMY PROTI STÁRNUTÍ PLETI FUNGUJÍ? A JAKÁ JE NEJLEPŠÍ PÉČE O PLEŤ PRO MUŽE?

Existuje mnoho produktů, které tvrdí, že řeší tmavé skvrny, předchází vzniku pigmentových skvrn a bojují proti stárnutí, ale jen málo z nich je prokazatelně účinných. Proto řada produktů proti stárnutí LUMINOUS630 mění pravidla hry v boji proti tmavým skvrnám a vráskám. Je totiž vědecky prokázáno, že jejich složení přináší viditelné výsledky už po 2 týdnech každodenního používání.
 

JE MOŽNÉ TMAVÉ PIGMENTOVÉ SKVRNY TRVALE ODSTRANIT?

Skvrny vzniklé věkem a tmavé pigmenty mohou časem zesvětlit a změnit barvu, ale nemusí zcela zmizet. Naštěstí můžete díky správnému ošetření a pravidelné péči o pleť podniknout kroky, které zmírní jejich výskyt a omladí vaši pleť.

ZA JAK DLOUHO ZMIZÍ STAŘECKÉ A TMAVÉ SKVRNY?

Viditelnost tmavých skvrn můžete zmírnit za kratší dobu, než si myslíte. Díky vědecky prokázané účinnosti našeho nového séra LUMINOUS630 POWER 2 v 1 můžete pozorovat viditelné pokroky ve viditelnosti svých skvrn vzniklé věkem a jiných tmavých skvrn už za 2 týdny. A pokud o svou pleť budete dále pečovat, můžete svůj výsledek ještě vylepšit.

JAKÉ JSOU NEJLEPŠÍ ZPŮSOBY PŘIROZENÉ A LÉKAŘSKÉ PÉČE O PIGMENTOVÉ SKVRNY?

Pro péči o pigmentové skvrny a vrásky existuje celá řada produktů a přístupů, od krémů a olejů až po intenzivnější a dražší dermatologická ošetření. Ne všechny jsou však prokazatelně účinné. Proto je naše řada produktů péče o pleť LUMINOUS630 Anti-Aging tak jedinečná, protože její složení prokazatelně snižuje výskyt tmavých pigmentových skvrn a vrásek.
 

 

NIVEA LUMINOUS630® PROTI TMAVÝM SKVRNÁM PRO ŽENY

Chtěli jsme vytvořit složení, které bude v souladu s ženskou pletí, a zároveň bude působit proti pigmentovým skvrnám. Naše séra proti pigmentovým skvrnám LUNINOUS630, kterým důvěřují 2 miliony žen po celém světě, jsme vyvinuli právě pro tyto účely. Jsou nezbytným doplňkem žen, které chtějí, aby jejich pleť vypadala skvěle a cítily se v ní co nejlépe. 

Ať už se potýkáte se skvrnami vzniklé věkem, tmavými skvrnami po akné nebo pigmentovými skvrnami, produkty NIVEA jsou vyvinuté přesně pro potřeby vaší pleti. Nenechte si ujít příležitost a oslňte okolí svou zářivou pokožkou.