EXPERT NA VŠECHNY TYPY PIGMENTOVÝCH SKVRN

Od uvedení řady produktů proti pigmentovým skvrnám jsme naši řadu LUMINOUS630® rozšířili o nová expertní séra, která jsme specificky vyvinuli tak, aby redukovala různé druhy tmavých skvrn. Tato pečující séra, kterým po celém světě důvěřuje více než 1 milion žen, jsou nezbytnou výbavou těch, kdo chtějí svou pleť zbavit pigmentových skvrn.

ŘADA NIVEA LUMINOUS630®

OBJEVTE NEZBYTNOU ŘADU PRODUKTŮ NIVEA LUMINOUS630® PRO PÉČI PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM

ZÁKULISÍ LUMINOUS630®

LUMINOUS630® - EXPERT NA VŠECHNY TYPY TMAVÝCH SKVRN

Po 10 letech pečlivého výzkumu a 50 000 otestovaných molekul jsme našli způsob, jak revolučně změnit péči o tmavé skvrny díky naší patentované látce LUMINOUS630®. Když jsme ji testovali proti enzymu, který syntetizuje melanin v naší pokožce, byla LUMINOUS630® nejúčinnější molekulou. LUMINOUS630®; působí na buněčné úrovni, obnovuje rovnováhu produkce melaninu a působí na tmavé skvrny v místě jejich vzniku. Proto je dnes součástí naší řady sér proti skvrnám.

Jeho složení s dvojí funkcí působí na stávající pigmentaci tak, že zesvětluje tmavé skvrny a zmenšuje jejich velikost, a zároveň vyrovnává produkci nové pigmentace, aby zabránilo opětovnému vzniku skvrn. Ukázalo se, že naše řada sér proti skvrnám účinně působí na různé typy pigmentových skvrn, jako jsou skvrny vzniklé věkem, tmavé skvrny po akné či pigmentové skvrny způsobené hormonální nerovnováhou. První viditelné výsledky můžete sledovat už po 2 týdnech používání.

 
SÍLA LUMINOUS630®

REDUKUJTE PIGMENTOVÉ SKVRNY A ZÍSKEJTE ZÁŘIVOU PLEŤ DÍKY SÍLE LUMINOUS630®

PŘED A PO

PŘED A PO PÉČI PROTI TMAVÝM SKVRNÁM

 
ZAČÁTEK PÉČE
Patentovaná ingredience LUMINOUS630® začíná v pokožce působit na buněčné úrovni, kde redukuje tmavé skvrny, již od prvního dne.
 
2 TÝDNY
První viditelné výsledky redukce pigmentových skvrn.
 
8 TÝDNŮ
Pigmentové skvrny jsou o 50 % méně viditelné.
 
12 TÝDNŮ
Skvrny jsou až o 71 % méně viditelné.
VÝSLEDKY LUMINOUS630®

NECHTE VÝSLEDKY MLUVIT SAMY ZA SEBE – LUMINOUS630® PRO VŠECHNY TYPY TMAVÝCH SKVRN

Vybrali jsme ženy, které trpí pigmentovými skvrnami, stařeckými skvrnami nebo skvrnami po akné, a požádali jsme je, aby po dobu 12 týdnů používaly naše expertní séra.

 

Před zahájením této péče a dále každé 4 týdny přicházely do naší NIVEA laboratoře, kde jsme měřili pokrok v redukci jejich skvrn, který jsme mohli dobře zachytit kamerami s vysokým rozlišením.

 

Výsledky mluví samy za sebe: V průběhu 12 týdnů je vidět neustálé zlepšování, kdy je pleť sjednocenější a projasněnější pleť.

IDEÁLNÍ PÉČE

IDEÁLNÍ RUTINA PROTI TMAVÝM SKVRNÁM

PÉČE PROTI SKVRNÁM VZNIKLÝM VĚKEM

  1. Na vyčištěnou pleť před zahájením své každodenní kosmetické rutiny lehce rozetřete 1-2 pumpičky Séra proti pigmentovým skvrnám nebo Omlazujícího séra proti pigmentovým skvrnám.
  2. Lehce sérum vmasírujte do pleti po celém obličeji.
  3. Používejte sérum dvakrát denně. Ráno společně s Denním krémem proti pigmentovým skvrnám LUMINOUS630® s OF50 a večer před svou večerní péčí o pleť. V řadě LUMINOUS630® najdete i Regenerační noční krém, který je ideálním doplněním rutiny.

PÉČE PROTI TMAVÝM SKVRNÁM PO AKNÉ

  1. Na vyčištěnou pleť lehce rozetřete 1-2 pumpičky Séra proti  tmavým skvrnám po akné LUMINOUS630®.
  2. Jemně sérum vmasírujte do pleti po celém obličeji.
  3. Používejte dvakrát denně, ráno a večer před svou pečující rutinou. Ranní péči je vhodné doplnit o krém s vyšším ochranným faktorem, který chrání pleť před tmavnutím a dalším vznikem tmavých skvrn.
FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

SKUTEČNĚ PÉČE PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM FUNGUJE?

Řada NIVEA LUMINOUS proti pigmentovým skvrnám je prokazatelně účinná v boji proti tmavým skvrnám s prvními viditelnými výsledky již po 2 týdnech. Naše jedinečná ingredience LUMINOUS630®, zaměřená na tmavé skvrny, působí na buněčné úrovni, vyrovnává pigmentaci a snižuje viditelnost různých typů skvrn. Naše Sérum proti pigmentovým skvrnám LUMINOUS630® je světovou jedničkou mezi séry pro péči proti pigmentovým skvrnám. Jeho účinnost prokázalo více než 1 milion žen po celém světě.

MÁ PÉČE PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?

Řada sér proti pigmentovým skvrnám NIVEA LUMINOUS630® je speciálně vyvinutá tak, aby působila na každý druh pigmentových skvrn a zároveň pečovala o pleť. LUMINOUS630® je v tomto ohledu prokazatelně účinný díky tomu, že působí na buněčné úrovni, kde vyrovnává pigmentaci. Patentovaná séra NIVEA LUMINOUS630® mají hydratační a vyživující složení, které vyhlazuje pleť. Nezanechává po sobě žádné vedlejší účinky, pouze hladší a zářivější pleť.
 

JAK DLOUHO TRVÁ, NEŽ PÉČE ZAČNĚ PŮSOBIT?

První viditelné výsledky můžete sledovat už po 2 týdnech používání Séra proti pigmentovým skvrnám LUMINOUS630®. Po 8 týdnech už jsou skvrny o 50 % méně viditelné a po 12 týdnech jsou o 71 % méně viditelné.

JSOU TMAVÉ SKVRNY PO AKNÉ TRVALÉ?

Tmavé skvrny po akné a pigmentové skvrny nejsou vždy trvalé, ale pokud se o ně nestaráte, může trvat i několik let, než se jich zbavíte. Abyste tento proces urychlili, můžete své pigmentové skvrny ošetřit pomocí řady proti pigmentovým skvrnám, například Sérem proti tmavým skvrnám po akné LUMINOUS630® nebo Sérem proti pigmentovým skvrnám LUMINOUS630®. Obě séra působí na tmavé skvrny na buněčné úrovni. Tmavé skvrny mohou ještě více ztmavnout poté, co je vystavíte slunečnímu záření, proto se doporučuje denně používat krém s ochranným faktorem.