POŘÁDNÁ DÁVKA HYDRATACE PRO VAŠI PLEŤ


ŘADA HYDRA SKIN EFFECT

OBJEVTE, CO UMÍ NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Probuďte vnitřní potenciál své pleti. NIVEA HYDRA SKIN EFFECT s čistou kyselinou hyaluronovou pleť nejen intenzivně hydratuje, ale také ztrojnásobuje tvorbu pleti vlastní kyseliny hyaluronové*. 

*in vitro testy

PRODUKTY


VAŠE NOVÁ RUTINA PRO HYDRATACI PLETI

VAŠE NOVÁ RUTINA PRO HYDRATACI PLETI

Pečující rutina, která z vaší pleti dostane to nejlepší:

 

Začněte den okamžitým osvěžením s Povzbuzujícím hydratačním sérem HYDRA SKIN EFFECT, poté dodejte své pleti celodenní hloubkovou hydrataci pomocí Osvěžujícího denního gelu HYDRA SKIN EFFECT. A pokud chcete svou pleť skutečně rozmazlovat, dopřejte jí přes noc regeneraci s Regeneračním nočním gel-krémem HYDRA SKIN EFFECT.

 

Nezapomeňte však svou pleť dobře odlíčit. Micelární voda HYDRA SKIN EFFECT nebo Micelární čisticí gel HYDRA SKIN EFFECT se postarají o snadné a rychlé odstranění všech nečistot, které se na pleti usadily během dne a pleť vyčistí skutečně do hloubky.

 

Kdykoliv ucítíte, že je vaše pleť napjatá a suchá, zachrání vás Intenzivní 7denní hydratační kúra HYDRA SKIN EFFECT nebo nová Hydratační textilní maska HYDRA SKIN EFFECT.

hydra skin effect micelární voda

NAJDĚTE SVOU IDEÁLNÍ KOMBINACI

NAJDĚTE SVOU IDEÁLNÍ KOMBINACI

POVZBUZUJÍCÍ HYDRATAČNÍ SÉRUM

Je vaše pleť ráno unavená? Nakopněte ji pořádnou dávkou svěžesti. Pomůže POVZBUZUJÍCÍ HYDRATAČNÍ SÉRUM HYDRA SKIN EFFECT.
Stačí ho ráno po opláchnutí pleti čistou vodou nanést a... a je to! Za 20 sekund bude vaše pleť zářivá, svěží a připravená na nový den.
 

OSVĚŽUJÍCÍ DENNÍ HYDRATAČNÍ GEL

Připravte se na nový den – s  OSVĚŽUJÍCÍM DENNÍM HYDRATAČNÍM GELEM HYDRA SKIN EFFECT. Stačí vmasírovat do pleti a jít. Gel se postará o hloubkovou hydrataci až na 72 hodin a zanechá vaši pleť hebkou a perfektně vyplněnou.

REGENERAČNÍ NOČNÍ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM

Pro sladké sny: REGENERAČNÍ NOČNÍ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM HYDRA SKIN EFFECT zregeneruje vaši pleť, zatímco vy spíte. Stačí gel-krém nanést před spaním na vyčištěnou pleť a ráno si užít svěží pocit. Navíc nezanechává žádné skvrny na polštářích a povlečení.

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ 7DENNÍ KÚRA

Svěží a pevná pleť během jednoho týdne: Cítíte, že je vaše pleť povadlá a suchá? Dopřejte jí intenzivní hloubkovou hydrataci. INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ 7DENNÍ KÚRA HYDRA SKIN EFFECT obsahuje 2,5krát větší množství kyseliny hyaluronové než ostatní produkty z této řady. Ihned dodá vaší pleti hydrataci a zanechá ji hebkou a zářivou. Stačí rozlomit ampuli, nanést sérum na pleť a krk a užívat si, jak se vaše pleť probouzí.

MICELÁRNÍ VODA HYDRA SKIN EFFECT

Všechny nečistoty z pleti musí pryč! Aby vaše pleť mohla přes noc spokojeně regenerovat, použijte MICELÁRNÍ VODU HYDRA SKIN EFFECT a jedním tahem odstraňte make-up i ostatní nečistoty, které pleť zatěžují. Díky kyselině hyaluronové bude pleť hloubkově hydratovaná a svěží po celou noc.

10MINUTOVÁ HYDRATAČNÍ TEXTILNÍ MASKA HYDRA SKIN EFFECT

Bojíte se někdy na sebe pohlédnout do zrcadla kvůli pocitu unavené a povadlé pleti? Obavy hoďte za hlavu! Dopřejte si 10 minut relaxace s textilní maskou HYDRA SKIN EFFECT a vaše pleť bude zářit jako nikdy předtím.