LEHKÉ LETNÍ SVAČINKY A NÁPOJE, KTERÉ VÁS OSVĚŽÍ

Užijte si chuť léta s #NIVEASUMMERVIBES.

Nevíte, čím se v létě občerstvit, když nemáte chuť na tradiční jídlo? Máme pro vás tipy na dobroty, které si zamilujete. Inspirujte se a experimentujte!

Inspirujte se a vychutnejte si originální občerstvení

TIPY NA NEZAPOMENUTELNÉ LETNÍ OBČERSTVENÍ

Pozvánky už jste pustila do světa, počasí je, jak má být, a vy už se nemůžete dočkat, až přivítáte hosty na své letní party. Ale co návštěvě nabídnout, aby to nebylo fádní jako chlebíčky s bramborovým salátem?

Při přípravě celé garden party se nechte nést na vlnách své fantazie. Experimentujte, nebojte se nových pochoutek. Abyste na to nebyla sama, připravili jsme pro vás pár tipů na nápoje, které osvěží, a občerstvení, které příjemně překvapí. Co takhle připravit si domácí ledový čaj nebo ovocný punč?


JEDNODUCHÉ NÁPOJE, KTERÉ SI VŠICHNI ZAMILUJÍ

LEDOVÉ KOSTKY – TO NEJLEPŠÍ OSVĚŽENÍ, JAKÉ MŮŽE BÝT

Každý, kdo se chystá uspořádat letní party, si láme hlavu s tím, jak uchovat nápoje tak akorát chladné, a neběhat přitom pro každý doušek do ledničky nebo do sklepa. Místo klasických ledových kostek přidejte při jejich výrobě do každé mističky ve formě kousek ovoce a třeba i mátu. Později je vsypte do skleničky a nechte pomalu tát nebo jim pomozte studenou vodou. Ať už vyberete jeden nebo druhý způsob, výsledek bude nezapomenutelný!

 

LETNÍ OVOCNÝ PUNČ – JEDNODUCHÝ A LAHODNÝ

Letní ovocný punč je jednoduchý na výrobu a velkolepý na efekt. Jako základ nakrájejte několik druhů melounu, přihodit můžete lístky máty a dodat pár kapek citrónové šťávy. Všechny ingredience podle chuti dejte do velké nádoby, přilijte vodu a při servírování do skleniček nezapomeňte na kostky ledu!

OVOCNÁ BOMBA, KTERÁ OMÁMÍ CHUŤOVÉ VAŠE BUŇKY

Milujete ledové čaje, ale ty kupované jsou na vás příliš sladké nebo chutnají tak nějak nepřirozeně? Připravte si vlastní ice tea. Stačí k tomu spousta vody a vybrané ovoce. K těm nejoblíbenějším patří v tomto případě ananas. Nakrájejte ho a přidejte k němu i kousky pomeranče a citrónu. Všechny ingredience dejte do velké nádoby, zalijte vodou a při servírování do skleniček opět přidejte kostky ledu.


OSVĚŽTE OVOCEM TAKÉ SVOU POKOŽKU

Fresh Blends

Sladké plody nepatří jen do pusy. Dopřejte je i své pokožce

Nemůžete se nabažit ovocných chutí a vůní? Není divu, vždyť jsou zvlášť v létě tak příjemné! A co když vám prozradíme, že s nimi můžete potěšit i svou pokožku díky Sprchovému gelu Fresh Blends Raspberry nebo Sprchovému gelu Fresh Blends Apricot? Ten nádherný pocit z dokonale jemné péče vám vydrží po celý den. Vyzkoušejte to!


DOBROTY, NA KTERÉ (NEJEN) TOTO LÉTO NEDÁTE DOPUSTIT

PIZZA NA ŠPEJLI – RYCHLÁ KLASIKA ORIGINÁLNĚ SERVÍROVANÁ

Kdo by neznal šneky z listového nebo pizza těsta? Není to sice novinka, vy ale budete své šneky s rajčatovým protlakem a sýrem servírovat tak, že návštěva oněmí úžasem a pak i následkem této dobroty. Srolované těsto s ingrediencemi nakrájejte, upečte a pak každý kousek napíchněte na špejli. Potom už zbývá jen správné naaranžování.

SÝROVÉ TYČINKY S NEČEKANOU KOMBINACÍ CHUTÍ

Se sýrem nikdy neuděláte chybu. Hlavně když k jeho servírování přidáte trochu fantazie a dopřejete svým hostům nepoznaný zážitek různých chutí. Co takhle zkombinovat feta sýr s melounem nebo mozzarellu s rajčátky na jedné špejli? 


PŘEKVAPTE DEZERTY, KTERÉ NIKDO NEZNÁ

KOUZELNÁ SRDÍČKA Z LISTOVÉHO TĚSTA

Na každé party přijde řada na sladké. Překvapte své blízké milými srdíčky z listového těsta se slaďoučkou marmeládou uvnitř. Srdíčka napíchněte na špejli, a uvidíte, že než se do nich všichni pustí, poslouží i jako neobyčejná dekorace!

NANUKY JEŠTĚ NEBYLY TAK ZDRAVÉ

Co patří k létu stejně jako horko? Přece zmrzlina! Nekupujte vaničky té, kterou všichni znají. Raději se pusťte do výroby domácích nanuků, které uchovají chuť ovoce a chemické přídavky se jich ani nedotknou. Tohle bude delikatesa, ať už použijete jakýkoli druh ovoce.


VYLAĎTE LÉTO K DOKONALOSTI S NAŠIMI DALŠÍMI TIPY

GARDEN PARTY? TA CHCE ORIGINÁLNÍ A VTIPNOU DEKORACI!

Pochoutky a nápoje už máte vymyšlené, ale ještě jste nepřišla na to, jak vyzdobit místo, kde se bude letní party konat? Vymysleli jsme to za vás, stačí se inspirovat!

DOBA KVĚTINOVÁ VE VAŠICH VLASECH

Krásná musí být nejen výzdoba zahrady, ale i sama hostitelka! Máme pro vás tipy na účesy, ze kterých si určitě vyberete.