Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Klíč k dokonalé masáži

Klíč k dokonalé masáži máte ve svých rukou: stačí přidat kapku oleje

Tipy pro relaxační masáž.

Masážní terapie jsou známé pro svoji schopnost zklidnit mysl a uzdravit tělo. Přečtěte si více o moci masáže, naučte se pár technik a poznejte výhody masážního oleje na vlastní kůži.

Rady, díky kterým si užijete prvotřídní relaxační masáž

Masáže mají na naše tělo blahodárné účinky a podporují naše fyzické i psychické zdraví. Během chvilky vás uvolní a navodí stav dokonalé duševní pohody.

Jednoduché masážní tipy, díky kterým vás masáž uvolní

  • Vytvořte příjemné prostředí. Ztlumte světla a pusťte relaxační hudbu.
  • Ujistěte se, že je v místnosti vhodná teplota, tj. 22 až 24 °C.
  • Při masáži ležte na pevném povrchu.
  • Připravte ručníky. Zakryjete jimi namasírované partie, aby zůstaly déle teplé.
  • Masírujte rovnoměrnými pohyby. Zabráníte tak štípání.
 

Jaké jsou největší zdravotní přínosy masáží?

Masáže patří mezi nejpříjemnější činnosti vůbec. Nejsou jen relaxací, která odvádí naši mysl od každodenních starostí, ale mají blahodárný vliv i na naše tělo. Uvolňují ztuhlé svaly, snižují tepovou frekvenci, odbourávají stres, redukují množství inzulínu a snižují hladinu kortizolu. A co je možná ještě důležitější – tyto pozitivní účinky přetrvávají i po skončení masáže. Zklidňující doteky jsou tak klíčem ke zdravějšímu životnímu stylu.

Sílu masáží můžeme pozorovat i na svém vlastním organismu. Dovedou s naším tělem totiž hotové zázraky. Snižují například krevní tlak a dovedou zlepšit i celkové držení těla. Tlak masážních pohybů podporuje správný krevní oběh, uvolňuje svaly a odbourává jejich bolest, díky tomu se lépe cítíme i pohybujeme.

Jednou z největších předností masáží je jejich vliv na imunitní systém. Zvyšují naši obranyschopnost tím, že podporují tvorbu látek bojujících s infekcí. S posíleným imunitním systémem je náš organismus daleko odolnější a méně náchylný k nemocem. Mimochodem, věděli jste, že speciální perineální masáž je užitečná příprava na porod?

Masážní olej: zpevní pokožku a krásně ji provoní

Tělový olej je nezbytnou součástí každé masáže. Zanechá pokožku pevnou, hedvábně jemnou a nádherně provoněnou.

Zažijte dokonalé propojení

Zažijte dokonalé propojení

Masáže dovedou utužit vztahy s našimi blízkými. Mají totiž pozitivní vliv jak na člověka masírovaného, tak i na maséra samotného. Vytváří mezi nimi jakési harmonické pouto. Masáže mají pozitivní účinky na souznění romantických dvojic a pomáhají rozvinout pouto mezi rodiči a jejich dětmi.

Objevte ideální masážní olej, který bude hýčkat vaši pokožku

Každá masáž je příjemnější, když se při ní použije kvalitní olej na tělo. Díky němu budou pohyby plynulejší a vaše pokožka vláčnější. S olejem zamezíte nepříjemnému drhnutí i tahání a vaše kůže bude na konci relaxace krásně hebká a provoněná.
Vyzkoušejte při masáži třeba NIVEA Zpevňující tělový olej Q10 Plus. Zanechá vaši pokožku hladkou a zpevní ji už za dva týdny. Unikátní pečující formule bude vaše tělo hýčkat během masáže i po ní. Zbaví vaše tělo drobných nedokonalostí, jako jsou například strie, a sjednotí tón pokožky.

Došel vám olej? Použijte tělové mléko

Došel vám olej? Použijte tělové mléko

Dopřejte si relaxační koupel. Teplá lázeň vás krásně prohřeje a zklidní vaši mysl. Zapalte kolem svíčky a zapomeňte na celý svět. NIVEA Pečující olej do koupele Beauty uvolní svaly a zjemní každý centimetr kůže. Po koupeli můžete pokožku ještě natřít tělovým mlékem a jemně promasírovat.