Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

oči jako panda

MÁTE OČI JAK MEDVÍDEK PANDA?

Zbavte se kruhů pod očima následujícími 5 kroky.

Projevuje se únava z nočního vstávání k vašemu drobečkovi temnými kruhy pod očima? Zatočte s nimi v pěti rychlých krocích a buďte krásná maminka.

Zmírněte známky únavy rychle a účinně

Noční vstávání k vašemu drobečkovi si vybírá svou daň: nejenže vás únava provází většinu dne, tmavými kruhy pod očima se vám připomíná také v zrcadle. Jak prohlubující se temný odstín odstranit? Pokud si nemůžete dopřát ten nejúčinnější recept v podobě spánku, následujících pět kroků pleť kolem vašich očí spolehlivě rozjasní.

uplakané oči

Krok 1: Ochlaďte unavenou pleť

Chladivý obklad na oči je důkazem toho, že babské rady fungují! Pokud jste se právě probudila a pleť kolem vašich očí je únavou potemnělá a opuchlá, nezoufejte. Chladný obklad je účinná zbraň, jak známky únavy rychle potlačit. Ať už zvolíte vychlazené čajové sáčky, studené lžíce nebo okurku z lednice, vaše tvář bude během chvilky vypadat znatelně bdělejší a svěžejší.

kostky ledu

Krok 2: Hydratujte

Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Právě tyto vlastnosti očního okolí způsobují to, že se zde nejvýrazněji projeví vyčerpání, únava, nevyspání i nemoc

Oční krémy mohou být skvělými pomocníky v boji s tmavými kruhy. Dodávají pokožce důležité látky, které mají pozitivní vliv na tenké tkáně pod očima. Aby tenká kůže kolem očí opět nabyla zdravou barvu, potřebuje prokrvením doplnit živiny. Jemnou masáží s hydratačním krémem dodáte pleti vláhu, a pomůžete tak rozproudit tenké kožní kapiláry. Vyzkoušejte Oční péči proti vráskám NIVEA Q10 plus C. Poskytuje extra hydrataci, pomáhá prevenci jemných linek a vrásek a dodává pleti čerstvou energii, aby vaše oči po ránu zářily svěžestí. 


Krok 3: Dodržujte pitný režim

Ne vždy si tuto souvislost uvědomujeme, nedostatek tekutin ale zvyšuje známky únavy, a nechává tak vyniknout i tmavé kruhy pod očima. Čím více naše tělo namáháme, tím více potřebuje tekutin. Kdykoli se proto cítíte unavená, zvyšte svůj příjem vody na 2–3 litry za den.

jemná masáž hydratačním krémem

Bojujte proti únavě s vitamínem C! Vsaďte na intenzivní výživu a už žádné stopy únavy po probdělé noci vás nebudou trápit.

 

přepudrujte oblast očí

Krok 4: Nechte zmizet stopy únavy

Pokud chladivý balzám a hydratační masáž kruhy pod očima zcela neodstraní, zachrání vás jemný krycí korektor. Jak ho správně používat? Odstín korektoru volte vždy o stupeň světlejší, než je barva vaší pleti. Naneste malé množství přípravku na tmavá místa pod očima a jemným poklepáváním ho rovnoměrně rozetřete. Hotovo? Díky světlejšímu odstínu bude vaše tvář působit jasně a přirozeně.


Krok 5: Tečka za dokonalým vzhledem

Lesklá kůže pod očima unavené tmavé kruhy ještě zvýrazní. Tomu naštěstí můžete snadno zabránit! Až se maskovací korektor vstřebá, vezměte malý štěteček a jemně oblast kolem očí přepudrujte. Vaše pleť díky tomu neprozradí známky únavy ani pod tím nejostřejším osvětlením.

NIVEA Modré Tipy - Jak na bezbolestnou úpravu obočí?

Je pro vás úprava obočí až příliš bolestivá? Přinášíme úlevu!
Mrkněte se na další NIVEA Modrý Tip a zjistěte, jak zmírnit trápení při vytrhávání obočí.