zapletený účes

Zapletené účesy pro všechny typy vlasů

S našimi tipy zvládne zapletený účes každý
Existuje tolik zapletených účesů! Zjistěte, které jsou ty pravé pro váš typ vlasů a naučte se, jak si je snadno zaplést.

Zapletené účesy: Naučíme vás ty nejhezčí

Cop kolem hlavy: Jak na něj

Účes jako z přehlídkového mola? Můžete ho mít během pár minut. Poradíme vám, jak na to, aniž byste se do svých vlasů zamotali.
hippie čelenka

Dokonalý styl pro každodenní nošení

Elegantní a nepřeplácaný. Zkrátka nadčasový účes, který se hodí pro každou příležitost.
Surfer Girl

Copy à la surfařka:

Odborníci radí:

Dlouhé vlasy vyžadují pořádnou péči. Hýčkejte je a dopřejte jim alespoň jednou týdně masku. Díky ní zůstanou vaše vlasy zdravé a silné. Stejně tak důležité je sestřihnutí konečků, které se doporučuje každé tři měsíce.


Jak na to:

Máte dlouhé a vlnité vlasy? Pak je tento účes stvořený přesně pro vás

KROK 1
Nejdříve své vlasy umyjte, vysušte je ručníkem a naneste do nich přiměřené množství NIVEA Pěnového tužidla Volume Care, díky kterému půjdou vaše vlasy snadno tvarovat. Pečlivě tužidlo rozetřete po celé délce vlasů. 

KROK 2
Nejdříve vezměte vrchní část vlasů a sepněte je gumičkou do drdolu. Zbytek vlasů vyfoukejte fénem přes kulatý kartáč, abyste jim dodali ten správný objem. Avšak dejte si pozor, abyste je foukali na nejnižší teplotní stupeň. Proč? Vlasy poté budou vypadat jako vyfoukané větrem. Což je přesně to, co chcete.

KROK 3
Nyní přichází čas na vrchní část vlasů. Rozpusťte je a upleťte z nich cop. Nemusíte ho tolik utahovat, naopak, může vypadat lehce nedbale. Upevněte ho gumičkou a případně použijte pinetky. Na závěr použijte NIVEA Krémový Gel na vlasy Care and Hold. Naneste si trochu na prsty a jemně ho vetřete do vlasů, Tím jim dodáte plážový vzhled, a podtrhnete tak svůj skvělý look.

Jak na to:

Toužíte po romantickém vzhledu a přemýšlíte, jaký účes zvolit? Pletená korunka je elegantní, něžná a zaručeně s ní sklidíte velký úspěch. Proměňte se v princeznu během pár minut. Je to snadné.

Nejdříve vytvořte pěšinku uprostřed vlasů a u pěšinky oddělte pramen vlasů na každé straně. Zbylé vlasy rozdělte do dvou pramenů stejné velikosti a sepněte je gumičkou. Nyní nastává čas na zapletení prvního copu. Začněte zaplétat klasický holandský cop a přidávejte malé pramínky vlasů. Takto pokračujte podél linie vlasů. Výsledný cop obtočte kolem hlavy a připevněte pinetkou. To stejné udělejte i s vlasy na pravé straně. Copy by se nahoře měly potkat.

Konec copu obtočte kolem toho prvního a upevněte ho sponkami. Jako finální krok zafixujte účes lakem na vlasy. NIVEA Lak na vlasy Extra strong zajistí, aby váš účes vydržel stejně krásný po celý den.


Braided crown

Zapletená korunka

Vystupte z davu. Zapletená korunka je stylová a nadčasová. S tímto účesem nikdy neuděláte chybu.
Cornrows

Krokodýlci

Skvělý účes nejen na party: Přitáhněte na sebe pozornost díky netradičnímu účesu, který sekne každému

Jak na to:

Krokodýlci jsou ideální volbou pro dlouhé, ale i krátké vlasy. Nezáleží na tom, jestli si je zapletete po celé hlavě nebo zvolíte jen jeden, krokodýlci vlasy oživí a přitáhnou pozornost. 

Krokodýlci se pletou hodně podobně jako francouzský cop. Vlasy si rozdělte na několik částí právě podle toho, kolik budete chtít copánků. Poté začněte od čela zaplétat copánek. Důležité je, abyste ho dobře utahovaly a boční pramínky přidávaly postupně

Každý copánek na konci zajistěte malou neprůhlednou gumičkou a pokud by vám někde odstávaly vlasy, připevněte je pinetkou.

Poté už stačí jen celý účes dobře zafixovat lakem na vlasy, aby vám vydržel po celý den. 


product-stage-bg