krátké účesy

Krátké vlasy? Ženské a sexy!

Již dávno neplatí, že krátké vlasy jsou pouze mužskou záležitostí. Naopak, správně zvolený účes vám dodá šmrnc a sebevědomí. Ještě jste na pochybách? My vás z nich vyvedeme.

5 důvodů, proč zvolit krátké vlasy

  1. Krátký účes zvýrazní váš obličej. Přišla jste si někdy jako šedá myška? S tím je konec! Krátké vlasy krásně zvýrazní vaše obličejové rysy. 

  2. V létě svůj účes oceníte asi nejvíce. Pohodlnost, vzdušnost, lehkost. Dlouhovlasé kamarádky vám budou tiše závidět.

  3. Už nikdy žádné šmodrchanice! A to opravdu stojí za to. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste se slzami v očích proklínala zašmodrchané vlasy. 

  4. Řekněte sbohem zdlouhavému mytí a následnému foukání vlasů. Krátký účes vám rychleji uschne, než dlouhé vlasy

  5. S kratším účesem se zvedne vaše sebevědomí. A na sebevědomou ženu je ten nejkrásnější pohled

Hýčkejte si je

Rozhodla jste se, shodit svou hřívu a vsadit na eleganci a pohodlnost krátkých vlasů? Poradíme vám, jak o ně správně pečovat, aby zůstaly zdravé a krásné.

Správná vlasová kosmetika je základ

Krátké vlasy jsou více náchylné na poškození než vlasy dlouhé. Nemusíte se ale bát, se správnou vlasovou kosmetikou vše zvládnete. Při mytí vlasů doporučujeme používat Posilující micelární šampon, který vlasy vyživí a dodá jim pružnost. Zároveň chrání pokožku hlavy před vysoušením a udržuje její přirozené pH

Zázrak jménem kokosový olej

kokosový olej

Věděla jste, že kokosový olej je tou nejlepší přírodní péčí pro vaše vlasy? Stačí ho po umytí šamponem vmasírovat do vlasů, nechat 2 minuty působit a důkladně opláchnout. Vlasy tak budou krásně hebké, lesklé a zdravé

Tužidlo: váš nejlepší kamarád

Bojíte se, aby účes vypadal vždy tak, jak má? Nebojte, hravě se o to postará Pěnové tužidlo Diamond Volume Care. Po umytí hlavy ho jemně vetřete do vlasů. Nejen, že vlasům dodá oslňující lesk, ale také vám usnadní jejich následný styling. Tužidlo napomáhá i s objemem, který u kratších vlasů dělá hotové divy. Přečtěte si více tipů, jak dodat vlasům větší objem


A na závěr lak

Aby účes vydržel stejně krásný po celý den, zafixujte ho lakem na vlasy Volume Care. Ale nepřežeňte to. Příliš mnoho laku by mohlo vlasy zbytečně zatěžkat.  

 

Opravdu rostou tak rychle?

Najednou vám bude připadat, že vaše vlasy rostou rychlostí blesku. U krátkého střihu je totiž vidět každý centimetr navíc. Ale víte, co to znamená? Častější relax v kadeřnickém salonu. Věřte nám, že tenhle rituál si zamilujete.

správný střih

Jak zvolit ten správný střih?

Dostali jsme se k jádru pudla, čímž je volba správného střihu. Asi nejhorší, co můžete udělat, je vytisknout si z internetu obrázek účesu, přijít ke kadeřnici a říct: To chci! Takhle to bohužel nefunguje. 

Každá z nás má úplně jiný obličej a každé lichotí jiný střih a tvar vlasů. Proto se svěřte do rukou odbornice a nechte si poradit. Každá dobrá kadeřnice vám jistě ráda pomůže vybrat ten pravý účes pro vás. A pokud se bojíte takhle riskovat, vzpomeňte si, že risk je zisk

Nasbírejte inspiraci

Největším mýtem je, že krátké vlasy nejsou variabilní. Ano, cop z nich sice neupletete, ale přesto si s nimi můžete vyhrát. Nechte se inspirovat ženami, které se prochází po červeném koberci nebo mrkněte na naše fotografie.