Inspirujte se tímto atraktivním a jednoduchým polorozpuštěným účesem

Líbivý a elegantní účes pro jakýkoliv typ vlasů. Aleksandra Furka vám v tomto rychlém a snadném návod ukáže, jak vytvořit polorozpuštěný účes.

Aleksandra Furka je zde, aby vám pomohla s vaším novým polorozpuštěným účesem

Aleksandra Furka své vlasy dobře zná. Sledujte její návod pro polorozpuštěný účes a ukáže vám, jak spolehlivě a přitažlivě upravit rozpuštěné vlasy.

Seznamte se s Aleksandrou: polskou módní a kosmetickou ikonou a hvězdou YouTube a Instagramu

Stovky tisíc lidí sledují YouTube a Instagramové kanály polské modelky a mediální osobnosti Aleksandry Furka, aby se naučily její módní a kosmetické tipy, triky a inspirovaly se. Díky svému úspěšnému YouTube kanálu si Aleksandra vybudovala jméno jako expertka a ikona v těchto oblastech. Aleksandra žije v polské Varšavě, kde publikuje své pravidelné videonávody na účesy, líčení, módu a další tipy a triky pro krásu spolu s nápady pro životní styl a zábavnými klipy. NIVEA se spojila s Aleksandrou, aby vám ukázala některé jednoduché, ale trendy účesy. Podívejte se na náš návod a naučte se vytvořit si polorozpuštěný účes v několika rychlých a jednoduchých krocích.


Pro dokonalou kombinaci elegance a romantiky vyzkoušejte polorozpuštěný účes

Záplava jemných vln a stočené prameny jsou skvělé pro speciální příležitosti či běžný pracovní den. Podívejte se, jak snadno je upravíte!

Aleksandra Furka vás přesvědčí, jak je tento polorozpuštěný účes jednoduchý

 


Polorozpuštěná romantika - návod krok za krokem

První krok - vlasy rozdělte

Ještě než začnete, vlasy by měly být čisté a suché. Oddělte jeden pramen vlasů a přiložte nahoru tak, aby vám nepřekážel. Můžete použít vlásenku, aby oddělený pramen lépe držel a nepletl se vám pod ruce.  Zbývající vlasy dále rozdělujte na menší části a použijte na ně váš oblíbený lak na vlasy. S nalakovanými vlasy s vám bude snáze pracovat. 

Druhý krok - zahřejte kulmu

Menší prameny, které jste právě nalakovaly, natočte po jednom na kulmu. Pro romantičtější vzhled zkuste vlasy natáčet v různých směrech, tak budou vaše lokny rozmanitější. 

Třetí krok - než stáhnete horní část

Nyní je nutné natočené vlasy rozčesat velkým kartáčem. Tak vaše lokny získají jemnější a hladší vzhled a bude snazší je nakonec svázat. Zkuste použít plochý kartáč nebo jiný velký kartáč s přírodními štětinami. 

Čtvrtý krok - je čas stáhnout vlasy dozadu

Dále uchopte přední prameny vašich vlasů a pevně je zakruťte, stáhněte okolo hlavy dozadu a uprostřed hlavy připněte sponkou.

Pátý krok - jednoduše prameny svažte

Pro hravější vzhled můžete prameny před připnutím svázat dohromady. 

Šestý krok - dokončení a finální úpravy

Nyní už zbývá jen jedno: dejte vašemu účesu osobitý ráz! Konečky vlasů oddělte od sebe, tak účesu dodáte správný objem. Má-li být váš účes hravý a roztomilý, můžete vytáhnout tenké prameny zpoza uší a nechat je spadat do obličeje. 

Pečujte o vaše krásné vlasy

Pro jakýkoliv účes je nezbytné, aby vaše vlasy byly zdravé. Dbejte na to, abyste používaly správné šampony a kondicionéry pro váš typ vlasů. Jemnějším, tenkým vlasům nejlépe vyhovují šetrnější výrobky s intenzivní péčí. Zkuste vlasy mýt méně, časté používání šamponu jim neprospívá!

Tolik účesů a tak málo času!

  • Polorozpuštěný účes s ofinou – hravý a mladistvý vzhled, lehce nedbalý
  • Polorozpuštěné vlasy s načesaným drdolem – extra objem na temeni hlavy pro klasický, retro vzhled 
  • Polorozpuštěný účes s copem – obohaťte účes a získáte rafinovaný, módní vzhled
  • Šperky, květiny a čínské hůlky – prakticky každý polorozpuštěný účes můžete ozdobit elegantním nebo bláznivým doplňkem, který odpovídá vaší náladě, outfitu nebo stylu