Nízké drdoly prostě letí – objevte tento trendy účes s DominoKati

DominoKati vám ukáže, jak vytvořit nízký drdol. Existuje mnoho různých typů drdolů; některé jsou složité a jiné jednoduché. Podívejte se na náš návod a naučte se vytvořit jednoduchý, přesto elegantní účes, který si zamilujete.

DominoKati vám ukáže, jak na to

NIVEA vám ve spolupráci s hvězdou YouTube DominoKati ukáže nejlepší způsob, jak vytvořit jednoduchý nízký drdol.

Německá ikona YouTube DominoKati vám ukáže, jak snadno vytvořit nízký drdol. Vlastně to vůbec není těžké! NIVEA se spojila s DominoKati a společně vás krok za krokem provedeme postupem úpravy vašeho vlastního nádherného nízkého drdolu. DominoKati je mimořádně úspěšná hvězda Instagramu a YouTube, mediální osobnost a také skvělá odbornice na krásu a životní styl. Její příznivci se na ní zas a znovu obracejí pro tipy, triky a videa, které je zajímají. Prostřednictvím svých fotografií a videí inspirovala nespočet divaček, aby vylepšily své vlasy, make-up, módu a životní styl. Podívejte se na náš tutorial a uvidíte sami!


Účesy s drdoly jsou jednoduché, elegantní a velmi univerzální

Dokonalé nebo nedbalé, nízké nebo vysoké, na plesy nebo když malujete a nechcete mít vlasy od barvy - drdol poslouží při téměř každé příležitosti.

První krok: dejte vlasy do pořádku

Nejprve vlasy důkladně pročešte kartáčem s přírodními štětinami, aby byly hladké a poddajné. Dále vytvořte jemným hřebenem středovou pěšinku. Chcete-li si být jisti, že je pěšinka přesně ve středu, zkuste přimhouřit oči.

Dalším krokem je stočený ohon

Ještě jednou vlasy učešte dohladka, a zkontrolujte, že pěšinka jde rovně. Stáhněte vlasy na zátylku do nízkého ohonu a zajistěte gumičkou. Prsty vytvořte těsně nad gumičkou malý otvor, kterým protáhnete zbytek ohonu, ještě jednou tento krok zopakujte.

Krok tři: Udělejte drdol

Nyní je čas dotáhnout vaše dílo do konce. Z horní části ohonu vytvořte připnutím ke středu zadní části hlavy drdol a lehce jej zvětšete povytažením. Připněte vlásenkami, aby vše zůstalo tam, kde má.

Krok čtyři: Svažte vše dohromady

Zbývající část ohonu zastrčte dovnitř do drdolu, aby nebyla vidět. Ještě jednou nebo dvěma sponkami drdol zajistěte a připněte odstávající vlasy. 

Krok pět: Žádné kroucení

Máte skoro hotovo! Účes zafixujte lakem na vlasy, aby váš nízký drdol získal elegantní vzhled bez zkroucení.

Tolik drdolů a tak málo času!

Účesů s drdoly je tolik, že si z nich vybere každá a hodí se pro každý typ vlasů. Zde je jen pár z nich: 

  1. Upravte je nízko nebo vysoko. Nedbalé nebo elegantní. Drdoly jsou módní ať tak či onak. 
  2. Boční drdoly vám dodají originální styl a skvěle se hodí ke každému outfitu. 
  3. Donatové drdoly jsou ty nejjednodušší, posazené vysoko na hlavě.
  4. Ploché stočené drdoly jsou další druh nízkého drdolu, který sedí těsně na zátylku. 
  5. Módní rozcuchané drdoly dodají vašemu účesu objem.