Skin

AKUTNÍ POMOC PRO VAŠI PLEŤ

Co dělat, když pleť volá o pomoc

Drobné vady, ranky, černé tečky, akné nebo jiné nedostatky pleti trápí lidi, především pak ženy, na celé planetě – tak jako někdy vás. Proto jsme pro vás připravili praktické tipy, jak jí pomoci, když je vyčerpaná a její krása uvadá. Hlavní je nepanikařit. Problém většinou není tak velký, jak se může na první pohled zdát.

Takřka na každý běžný nedostatek pleti máme řešení. Základem každé správné péče je ale dokonalé čištění ráno a večer, hydratace a výživa pomocí denního a nočního krému, přidat můžete také peeling nebo pleťovou masku a třeba i masáž obličeje. Co se ale na stavu pleti podepisuje nejvíc a může být příčinou jejích nedostatků, je váš životní styl – stres, nedostatek spánku, nevhodná strava a málo pohybu. 


Myslíme na všechny


U nás si vhodné pečující produkty najde každý. Víme, že není pleť jako pleť, a co ocení ta suchá, nezamiluje si ta mastná. Každá ale potřebuje účinnou hydrataci a výživu, stejně jako ochranu před vnějšími vlivy a nedostatky vycházejícími zevnitř. Vyberte si svůj produkt pomocí filtru nebo se na nás obraťte. Rádi vám pomůžeme.