Těhotenská móda: tipy, kam zajít a pro co

ANI S TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM RADOST Z MÓDY NEKONČÍ!

Přinášíme tipy na vytvoření stylového, sexy a zábavného těhotenského šatníku.

Těhotenské oblečení, které si zamiluje i vaše peněženka

Bříško roste, prsa se nekontrolovatelně zvětšují. A navíc jste možná zjistila, že čekáte dvojčata… Je tedy zcela pochopitelné, že jindy oblíbené nakupování hadříků se v těhotenství změní v noční můru. Anebo ne?

Existuje spousta možností, jak v těhotenství vypadat skvěle, a přitom nevyplenit své bankovní konto. Pokud vás straší představa, že utratíte celé jmění za oblečení pro těhotné, které stejně budete nosit jen chvíli a současně nechcete chodit v partnerově vytahaném svetru, zvažte následující tipy: 

 

Jděte na jistotu do oblíbeného obchodu

Nejprve vyzkoušejte obchody, kde běžně nakupujete. Je velmi pravděpodobné, že najdete sekci pro nastávající maminky nebo objevíte takové střihy, které dokonale padnou i vašemu rostoucímu bříšku. Můžete vyzkoušet i větší velikosti oblečení, které se vám líbí.  

Dlouhé strečové topy, sukně s pružným pasem, kalhoty se zavazováním na bocích, halenky nabírané pod prsy, šaty empírového střihu, krátké vesty… to vše vám může perfektně padnout a současně odpovídat posledním trendům. 

Pečujte v těhotenství nejen o svůj šatník, ale také o své tělo. Zjistěte, jak na pokožku, kterou trápí strie nebo akné.
 
 

I móda pro těhotné zná výprodeje a slevy

Nechte si doporučit od kamarádky dobrý second-hand nebo internetový bazar. S trochou štěstí a odhodlání budete příjemně překvapená, jaké pěkné kousky pořídíte. 
Oblečení ve specializovaném butiku s těhotenskou módou je mnohdy dražší než stejné zboží ve standardních velikostech. Vyplatí se však pořídit si alespoň jeden nebo dva lepší outfity pro speciální příležitosti. A pozor, i značkovou módu pro těhotné můžete pořídit ve výprodeji nebo ve slevě!


Těhotenské kalhoty s vámi porostou

Investujte i do těhotenských kalhot, které s vámi „porostou”. Dobrou volbou jsou třeba klasické džíny, které se dají výborně kombinovat. Ještě před několika lety se těhotenské kalhoty rozhodně nedaly porovnávat s těmi, na jaké jste byla zvyklá před těhotenstvím. Nicméně nové pružné materiály a popularita “bokovek” učinily z těhotenských džínů skutečné sexy kousky. 
Takže držíme palce a vzhůru na nákupy!
 

productstage_bg