Kosmetika pro miminko

HÝČKEJTE POKOŽKU NOVOROZENCE TOU NEJJEMNĚJŠÍ PÉČÍ.
Pořiďte pro tu nejcitlivější pokožku jen tu nejjemnější péči. Věřte výrobkům NIVEA BABY

Hýčkejte pokožku novorozence tou nejjemnější péčí

Citlivá pokožka

Pokožka vašeho miminka je jemná, velmi tenká, citlivá a díky zatím nefungujícím mazovým žlázám velmi suchá.  Pečujte o ni s kvalitními přípravky bez barviv, parfemace a dráždivých látek. S takovými jako jsou přípravky dětské kosmetiky NIVEA BABY. 

NIVEA BABY hýčká citlivou pokožku novorozeného miminka se stejnou pozorností a láskou jako vy sami. Vyvinuli jsme ji tak, aby maximálně vyhovovala potřebám citlivé dětské pokožky a byla tak spolehlivým partnerem čerstvých maminek.

 
I vy byste o sebe měla pečovat: Jak pečovat o pokožku v těhotenství a předejít striím.


Kosmetika pro miminko: Kvalitní ingredience a jemnost

Dětská pokožka je mnohem tenčí než pokožka dospělých. Proto je citlivější, náchylnější k podráždění a také se do ní snáz vstřebávají všechny látky. Kromě toho se pokožka vašeho miminka nemastí – mazové žlázy malých dětí ještě nefungují. Proto se jejich kůže snadno vysuší, zčervená, je podrážděná.

Kompletní pečující program NIVEA BABY jsme vyvinuli s ohledem na vlastnosti dětské pokožky ve spolupráci se špičkovými dermatology a pediatry. Inspirovaly nás každodenními zkušenostmi a potřeby maminek. Dětská kosmetika NIVEA Baby tak dokonale pečuje o citlivou dětskou pokožku, chrání ji, hydratuje a zároveň se snadno aplikuje. 

 

Hlaďte, mazlete, dotýkejte se

Věděli jste, že miminka, která jsou v útlém věku mazlená, objímaná, kterých se jejich blízcí dotýkají, mají v budoucnu bohatší citový život než miminka, kterých se jejich rodiče dotýkají jen minimálně. Doteky, a to i ty prosté – například při nanášení dětské kosmetiky – navíc posilují důvěru a vzájemné pouto. 

A stejně jako miminko od prvního dne důvěřuje vám, můžete se vy v oblasti péče o citlivou dětskou pokožku naprosto spolehnout na výrobky NIVEA BABY a jejich kvalitu. Nelámejte si hlavu s tím, jakou správnou kosmetiku vybrat, značka NIVEA BABY nabízí vše důležité pro čištění a mytí, péči, důležitou sluneční ochranu i praktické doplňky v podobě ubrousků na použití kdekoli a kdykoli. 

Máte všechno, nebo vám něco chybí? Zkontrolujte si vše potřebné v našem článku Výbavička pro miminko: 14 věcí, které byste měli pořídit.

 


NIVEA BABY: Pomůže i s podrážděnou dětskou pokožkou

Trápí-li vašeho drobečka zarudlá podrážněná pokožka a opruzeniny, sáhněte po „zelené“ řadě Pure & Sensitive, která obsahuje jen ty nejjemnější ingredience, pokožku okamžitě zklidňuje a hydratuje.

Veškeré výrobky NIVEA BABY byly podrobeny nejpřísnějším testům a pečeť „dermatologicky testováno” vám zaručuje, že maximální kožní snášenlivost a účinnost byla vědecky potvrzena.    

Značce NIVEA BABY důvěřují milióny maminek po celém světě – důvěřujte jí i vy a užívejte si ten pocit „být maminkou“ bez stresu z toho, že v oblasti kosmetiky pro miminka sáhnete vedle.