MÁTE OČI JAK MEDVÍDEK PANDA?

ZBAVTE SE KRUHŮ POD OČIMA NÁSLEDUJÍCÍMI 5 KROKY.
Projevuje se únava z nočního vstávání k vašemu drobečkovi temnými kruhy pod očima? Zatočte s nimi v pěti rychlých krocích a buďte krásná maminka.

Zmírněte známky únavy rychle a účinně

Noční vstávání k vašemu drobečkovi si vybírá svou daň: nejenže vás únava provází většinu dne, tmavými kruhy pod očima se vám připomíná také v zrcadle. Jak prohlubující se temný odstín odstranit? Pokud si nemůžete dopřát ten nejúčinnější recept v podobě spánku, následujících pět kroků pleť kolem vašich očí spolehlivě rozjasní.

Krok 1: Ochlaďte unavenou pleť

Chladivý obklad na oči je důkazem toho, že babské rady fungují! Pokud jste se právě probudila a pleť kolem vašich očí je únavou potemnělá a opuchlá, nezoufejte. Chladný obklad je účinná zbraň, jak známky únavy rychle potlačit. Ať už zvolíte vychlazené čajové sáčky, studené lžíce nebo okurku z lednice, vaše tvář bude během chvilky vypadat znatelně bdělejší a svěžejší.

Krok 2: Hydratujte

Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci. Právě tyto vlastnosti očního okolí způsobují to, že se zde nejvýrazněji projeví vyčerpání, únava, nevyspání i nemoc

Oční krémy mohou být skvělými pomocníky v boji s tmavými kruhy. Dodávají pokožce důležité látky, které mají pozitivní vliv na tenké tkáně pod očima. Aby tenká kůže kolem očí opět nabyla zdravou barvu, potřebuje prokrvením doplnit živiny. Jemnou masáží s hydratačním krémem dodáte pleti vláhu, a pomůžete tak rozproudit tenké kožní kapiláry. Vyzkoušejte Oční péči proti vráskám NIVEA Q10 plus C. Poskytuje extra hydrataci, pomáhá prevenci jemných linek a vrásek a dodává pleti čerstvou energii, aby vaše oči po ránu zářily svěžestí. 


Krok 3: Dodržujte pitný režim

Ne vždy si tuto souvislost uvědomujeme, nedostatek tekutin ale zvyšuje známky únavy, a nechává tak vyniknout i tmavé kruhy pod očima. Čím více naše tělo namáháme, tím více potřebuje tekutin. Kdykoli se proto cítíte unavená, zvyšte svůj příjem vody na 2–3 litry za den.

Bojujte proti únavě s vitamínem C! Vsaďte na intenzivní výživu a už žádné stopy únavy po probdělé noci vás nebudou trápit.
 

Krok 4: Nechte zmizet stopy únavy

Pokud chladivý balzám a hydratační masáž kruhy pod očima zcela neodstraní, zachrání vás jemný krycí korektor. Jak ho správně používat? Odstín korektoru volte vždy o stupeň světlejší, než je barva vaší pleti. Naneste malé množství přípravku na tmavá místa pod očima a jemným poklepáváním ho rovnoměrně rozetřete. Hotovo? Díky světlejšímu odstínu bude vaše tvář působit jasně a přirozeně.


Krok 5: Tečka za dokonalým vzhledem

Lesklá kůže pod očima unavené tmavé kruhy ještě zvýrazní. Tomu naštěstí můžete snadno zabránit! Až se maskovací korektor vstřebá, vezměte malý štěteček a jemně oblast kolem očí přepudrujte. Vaše pleť díky tomu neprozradí známky únavy ani pod tím nejostřejším osvětlením.


PRO KRÁSNÉ OČI KDYKOLI A KDEKOLI

S NIVEA Tónovacím očním krémem v houbičce CELLULAR 3v1 vás od krásně vypadajících a upravených očí dělí jediné kliknutí.
výrobky NIVEA