Skoncujte s prohřešky v péči o pokožku a vlasy!

Skoncujte s prohřešky v péči o pokožku a vlasy!

Jak pomoci pokožce, aby vypadala skvěle a byla svěží.
I sebemenší nedostatek v péči nebo prohřešek proti pravidlům se postupem času projeví jako nedokonalost vaší pokožky nebo vlasů. Podívejte se s námi, jak je zbytečně netrápit a ještě jim dopřát, co si žádají.

Malé hříchy, které mohou být příčinou velkých problémů

Už jste si někdy žehlili stále ještě mokré vlasy? Je to už dlouho, co jste naposledy zašli na pedikúru? A věnujete dostatek času péči o svou pokožku, nebo ji večer jen opláchnete vodou a tím končíte? Máme pro vás tipy, jak se zbavit zlozvyků v péči o pokožku i vlasy a jak se o ně starat co nejlépe.

Pozor na zákeřný telefon

Možná byste nevěřili, co všechno denně ohrožuje vaši pokožku. K nejčastějším problémům, kterému se však v moderní době nevyhneme, patří telefony. Jen si uvědomte, kolikrát denně si ho přiložíte k uchu a tváři, nebo na něm pracujete. Je plný bakterií, které vám předá přímo na tvář.

Zbavte se jednoduše zlozvyků v péči o pokožku

  • Méně je někdy více. Pravidelná a poctivá péče o pokožku je důležitá, ale stejně zodpovědně si musíte vybírat i správné produkty a používat je přiměřeně. Víte například, že příliš krému nebo střídání více krémů vytváří na mastnější pleti nevzhledné flíčky a na suché pleti podporuje vznik a prohlubování vrásek? Vybírejte tedy jen jeden typ produktů se stejnými účinnými látkami. Pokud je jich víc, nepodporují se. Naopak. 
  • Nepůjčujte si od kamarádek make-up a jinou kosmetiku v tubách, ani štětečky a jiné kosmetické potřeby. Drží se na nich spousta bakterií, které způsobují tmavé tečky i další potíže. 
  • Vždy se chraňte před sluncem. Je krásné neplánovaně se vydat ven a užívat si paprsky, ale bez ochrany bude vaše pokožka trpět. Když víte, že má být slunečno, aplikujte si už ráno na pleť Denní krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age OF 30. A to nejen v létě! 
  • Nečistěte si pleť neumytými prsty. Bakterií, které už máte na pokožce, se možná zbavíte, ale zároveň si na ni nanesete jiné - ty, které máte právě na rukou. Náš tip: Čistěte si pleť ihned po sprchování. Bude umytá, zbavená bakterií a navíc bude otevřenější veškeré péči.

První pomoc pro vaši pokožku a vlasy

Citlivá není jen pleť obličeje. Péči vyžadují i vlasy a pokožka na celém těle.

Pomocníci v boji za krásnou pleť a vlasy

Naše doporučení pro vás