OBJEVTE STYLINGOVÉ PRIMERY NA VLASY NIVEA

PRO ROVNÉ VLASY, KUDRLINY I PERFEKTNÍ OBJEM.

SEZNAMTE SE: VLASOVÉ PRIMERY A VŠE, CO O NICH CHCETE VĚDĚT

A JAKÉ JSOU JEJICH VÝHODY?

Každá z nás už jistě objevila výhody použití make-up primeru před nanesením korektoru, řasenky a očních stínů. A teď si představte, že stejná vychytávka existuje i na vlasy! Seznamte se se stylingovými primery na vlasy. Jaké jsou jejich výhody a proč už je nebudete chtít dát z ruky?

Vlasový primer funguje na stejné bázi jako podkladový make-up. Díky němu se vlasy nepoškodí při kontaktu s teplem, a usnadní se jejich styling. Navíc budou vyživené a hydratovené. Vlasový primer můžete zařadit do své vlasové rutiny nebo ho používat pouze před stylingem, je to jen na vás!

Představujeme vám NIVEA stylingové primery pro rovné vlasy, kudrliny i perfektní objem. Vlasy díky nim budou vyživené a půjde s nimi lépe pracovat. Objevte revoluční péči o vlasy!


Představujeme vám naše nové vlasové primery

POZOR! NA SCÉNU PŘICHÁZÍ NOVINKA

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER STRAIGHT

Díky stylingovému primeru Straight zůstanou vaše vlasy rovné celý den, bez slepení a bez zatížení. Suchý olej ve složení vlasy zvlhčuje a zároveň napomáhá jejich vyhlazení

Rozlučte se s nechtěnými vlnkami. NIVEA stylingový primer Straight udrží vaše vlasy rovné hodiny a hodiny po jejich vyžehlení

Pro požadovaný efekt naneste primer po celé délce vlhkých vlasů, vyfoukejte je, vyžehlete a je to! Rovné vlasy po celý den.

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER VOLUME

Už vás nebaví zplihlé vlasy bez špetky života? Pak je pro vás NIVEA stylingový primer Volume jako stvořený! 

Primer funguje jako základní péče pro vaše vlasy před dalším stylingem: Hydratuje, vyživuje, postará se o delší výdrž účesu a navíc se nelepí. Díky NIVEA stylingovému primeru volume konečně získáte vytoužený objem. 

Naneste primer na vlhké vlasy, vyfoukejte a užijte si výsledný objem!

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER CURL

Nechte své vlny přirozeně vyniknout bez toho, aby byly slepené díky NIVEA stylingovému primeru Curl. Nezáleží na tom, jestli chcete divoké kudrliny, nebo jestli je upravíte kulmou - stylingový primer Curl Vám pomůže k dokonalému výsledku.

NIVEA Curl stylingový primer vám nabízí pěči bez zatížení vlasů. Osvěží a upraví Vaše kudrny a dodá jim přirozený lesk. Inovativní složení s pečujícími suchými oleji ochrání vlasy před teplem až do 220°C - takže vytáhněte kulmu a udělejte dojem s kudrlinami.

Naneste primer na vlhké vlasy, nechte je uschnout nebo vysušte fénem, a užívejte si svůj kudrnatý vzhled.


Chcete se dozvědět více o vlasových primerech?

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SNADNÉ TUTORIALY

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER STRAIGHT

Elegantní look rovných vlasů je nyní ještě snazší. Stačí použít NIVEA stylinogvý primer Straight. Prohlédněte si podrobný tutorial.

 

 

Objevte více

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER CURL

Vytvořit si smyslné vlny nebylo nikdy tak snadné. Stačí nanést do vlasů NIVEA stylingový primer Curl, vyfoukat vlasy fénem a natočit je do požadovaného účesu. Prohlédněte si podrobný tutorial, který vás dovede k vysněným vlnám. 

Objevte více

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER VOLUME

Objem dělá dojem! Než své vlasy vyfoukáte, naneste do nich NIVEA stylingový primer Volume a sledujte, co se bude dít. Prohlédněte si podrobný tutorial k vlasům plným objemu. 

 

Objevte více

POSUŇTE SVOU VLASOVOU PÉČI NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

ZÍSKEJTE SVŮJ #HAIRGOAL

TVARUJTE & UPRAVUJTE - VY ŘEKNETE, KDY JE VÁŠ ÚČES PERFEKTNÍ

Pro opravdu dokonalý finální vzhled vašeho účesu použijte Tvarovací spreje NIVEA. Díky svému inovativnímu složení s 0% alkoholu* krásně voní, ale především nezasychají ihned, a tak máte dostatek času na úpravu účesu. Přírodní složení tvarovacích sprejů bude o vaše vlasy celý den pečovat a vyživovat je a to díky mikrojemným suchým olejům a Euceritu®.

*etylalkohol