NOVÉ ANTIPERSPIRANTY NIVEA MEN DEEP

Vyzkoušejte nový rozměr mužné péče

NIVEA MEN DEEP

Poznej v sobě sílu Amazonie!

Nový antiperspirant NIVEA MEN DEEP Amazonia vás ochrání i v džungli moderního města. Díky šalvěji a čerstvému zázvoru poznáte sílu, kterou v sobě máte. Dopřejte si osvěžení a povzbuzení po celých 48 hodin!

 Pocit naprosté čistoty I když jde do tuhého

Maximální výkon předvádíte každý den. Chcete se u toho cítit neustále svěží? Zvolte výrobky DEEP. Obsahují speciální antibakteriální formuli s černým uhlím, která nečistotám nedá šanci. Ale nejen to. Jsou také obohacené o přitažlivou vůni s moderními tóny tmavého dřeva, která po vás zanechá dojem. Hluboký dojem.

MUŽNÁ PŘITAŽLIVÁ VŮNĚ BEZ KOMPROMISŮ

Mějte vše pod kontrolou po celých 48 h. Na stres a nepříjemné pocity kvůli potu a tělesnému pachu můžete zapomenout. Speciální antibakteriální složení totiž ničí bakterie způsobující nepříjemný zápach. Od teď vás bude doprovázet pouze mužná přitažlivá vůně espressa a cedrového dřeva. Zůstaňte elegantní a nad věcí v každé situaci.

Zvolte: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso a NIVEA MEN Kuličkový antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.

 

SPREJ ANTIPERSPIRANT DEEP BLACK CARBON AMAZONIA

Žádný pot ani nepříjemný zápach celých 48 hodin – jen intenzivní svěžest Amazonie. Šalvěj a čerstvý zázvor vás posunou do světa, kde jste svým pánem jen vy. Probuďte všechny své instinkty díky povzbuzujícímu složení, které vás ochrání i v džungli moderního města. Spolehněte se na: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Amazonia.

 

ANTIPERSPIRANT S AKTIVNÍ SÍLOU ČERNÉHO UHLÍ

Fotbaloví hráči na to mají 90 minut, vy ale svůj maximální výkon předvádíte celý den. A právě proto potřebujete ochranu proti pocení, která trvá. Dokonce až 48 hodin. NIVEA DEEP antiperspirant ve spreji i kuličkový antiperspirant obsahují účinnou formuli s černým uhlím, která si poradí s bakteriemi i zápachem. Jejich mužná vůně vám dodá sebevědomí a zajistí pocit svěžesti i během těch nejnáročnějších okamžiků. 

HLADKÉ OHOLENÍ

Svým odhodláním dokážete čelit všemožným nástrahám, proti ostří žiletky vás ale ochrání jen kvalitní produkty na holení. NIVEA DEEP gel na holení a pěna na holení změkčí vaše vousy, připraví pokožku na holení a zajistí snadný skluz holicího strojku. Už žádné podráždění – vaše tvář bude jako pod ochranným štítem! Formule s černým uhlím navíc pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale zářila, a voda po holení ji zklidní a osvěží. Výrobky DEEP vás nenechají na holičkách.

OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

Máte rád výzvy, ale někdy je toho i tak trochu moc? To chce vyčistit hlavu. Ale nejdřív ze všeho taky pokožku celého těla. Sprchový gel DEEP obsahuje mikročástice přírodního jílu, které na sebe účinně nabalují nečistoty a pokožku čistí do hloubky. Přitažlivá svěží vůně povzbuzuje smysly a ulpívá na pokožce po dlouhou dobu. Jediná sprcha někdy dokáže divy.

PÉČE O VLASY 

Nejen vrcholoví hráči se mohou chlubit osobitým účesem! Dopřejte svým vlasům jedinečnou péči a dejte všem najevo, že zářivá hříva není jen pro fotbalové hvězdy. Šampon DEEP obohacený o elektrolyty a černé uhlí vám pomůže zbavit se přebytečného kožního mazu a vlasy zanechá perfektně čisté a svěží. O vlasy i pokožku hlavy bude skvěle postaráno.


Oficiální sponzor

SPOJTE SÍLY S VÍTĚZI

Vítěz španělské Primera División, jediný obhájce prvenství v Lize mistrů a držitel posledního Superpoháru UEFA. Real Madrid vítězí na fotbalovém hřišti, NIVEA MEN zase v péči o mužskou tvář a tělo.

Užijte si spojení dvou expertů a navštivte s námi nejúspěšnější klub současnosti.


Vítejte na stadionu

VÍTEJTE NA SANTIAGO BERNABÉU

Proběhněte se po trávníku madridského stadionu. Až za řevu plných tribun rozhodnete zápas svým gólem, odměníme vás výletem do luxusních šaten. Naše 360° videa vás rychle vtáhnou do hry!Fotbalové triky

NIKDY NEPODCEŇTE OBRANU...


Jděte do toho naplno

Sílu máte hluboko v sobě. Sáhněte si pro ni

S trochou odvahy a se správnou péčí v ruce se můžete dostat až za hranice svých možností. Jděte úspěchu naproti:

  • Nikdy se nezalekněte nového a neznámého. Mějte na paměti, že opravdový úspěch vždycky čeká za hranicí komfortní zóny.
  • Připadá vám, že jste lapeni v krysím závodě? Podnikněte něco spontánního hned teď. Svolejte kamarády a vyrazte ven nebo třeba zasvěťte celou noc Xboxu.
  • Chybí vám motivace k práci? Myslete na to, co budete dělat, až ji dokončíte. Čím dřív se do ní pustíte, tím dříve to bude.
  • Neúspěch není, když se vám něco nepovede nebo něco pokazíte. Jediným neúspěchem je, když se přestanete snažit.