NOVÉ
ANTIPERSPIRANTY
NIVEA MEN DEEP

Vyzkoušejte nový rozměr mužné péče.

NIVEA MEN DEEP

Poznej v sobě sílu Amazonie!

Nový antiperspirant NIVEA MEN DEEP Amazonia vás ochrání i v džungli moderního města. Díky šalvěji a čerstvému zázvoru poznáte sílu, kterou v sobě máte. Dopřejte si osvěžení a povzbuzení po celých 48 hodin!


Открий продуктите

Pocit naprosté čistoty I když jde do tuhého

Maximální výkon předvádíte každý den. Chcete se u toho cítit neustále svěží? Zvolte výrobky DEEP. Obsahují speciální antibakteriální formuli s černým uhlím, která nečistotám nedá šanci. Ale nejen to. Jsou také obohacené o přitažlivou vůni s moderními tóny tmavého dřeva, která po vás zanechá dojem. Hluboký dojem.

MUŽNÁ PŘITAŽLIVÁ VŮNĚ BEZ KOMPROMISŮ

Mějte vše pod kontrolou po celých 48 h. Na stres a nepříjemné pocity kvůli potu a tělesnému pachu můžete zapomenout. Speciální antibakteriální složení totiž ničí bakterie způsobující nepříjemný zápach. Od teď vás bude doprovázet pouze mužná přitažlivá vůně espressa a cedrového dřeva. Zůstaňte elegantní a nad věcí v každé situaci.

Zvolte: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso a NIVEA MEN Kuličkový antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.

 

SPREJ ANTIPERSPIRANT DEEP BLACK CARBON AMAZONIA

Žádný pot ani nepříjemný zápach celých 48 hodin – jen intenzivní svěžest Amazonie. Šalvěj a čerstvý zázvor vás posunou do světa, kde jste svým pánem jen vy. Probuďte všechny své instinkty díky povzbuzujícímu složení, které vás ochrání i v džungli moderního města. Spolehněte se na: NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Amazonia.

 

deo
ANTIPERSPIRANT S AKTIVNÍ SÍLOU ČERNÉHO UHLÍ

Fotbaloví hráči na to mají 90 minut, vy ale svůj maximální výkon předvádíte celý den. A právě proto potřebujete ochranu proti pocení, která trvá. Dokonce až 48 hodin. NIVEA DEEP antiperspirant ve spreji i kuličkový antiperspirant obsahují účinnou formuli s černým uhlím, která si poradí s bakteriemi i zápachem. Jejich mužná vůně vám dodá sebevědomí a zajistí pocit svěžesti i během těch nejnáročnějších okamžiků. 

HLADKÉ OHOLENÍ

Svým odhodláním dokážete čelit všemožným nástrahám, proti ostří žiletky vás ale ochrání jen kvalitní produkty na holení. NIVEA DEEP gel na holení a pěna na holení změkčí vaše vousy, připraví pokožku na holení a zajistí snadný skluz holicího strojku. Už žádné podráždění – vaše tvář bude jako pod ochranným štítem! Formule s černým uhlím navíc pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale zářila, a voda po holení ji zklidní a osvěží. Výrobky DEEP vás nenechají na holičkách.

NIVEA MEN DEEP Deodorants
NIVEA MEN DEEP Shaving

OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

Máte rád výzvy, ale někdy je toho i tak trochu moc? To chce vyčistit hlavu. Ale nejdřív ze všeho taky pokožku celého těla. Sprchový gel DEEP obsahuje mikročástice přírodního jílu, které na sebe účinně nabalují nečistoty a pokožku čistí do hloubky. Přitažlivá svěží vůně povzbuzuje smysly a ulpívá na pokožce po dlouhou dobu. Jediná sprcha někdy dokáže divy.

PÉČE O VLASY 

Nejen vrcholoví hráči se mohou chlubit osobitým účesem! Dopřejte svým vlasům jedinečnou péči a dejte všem najevo, že zářivá hříva není jen pro fotbalové hvězdy. Šampon DEEP obohacený o elektrolyty a černé uhlí vám pomůže zbavit se přebytečného kožního mazu a vlasy zanechá perfektně čisté a svěží. O vlasy i pokožku hlavy bude skvěle postaráno.

NIVEA MEN DEEP Shower gel
NIVEA MEN DEEP Hair Care
NIVEA MEN DEEP

Oficiální sponzor

SPOJTE SÍLY S VÍTĚZI

logo

Vítěz španělské Primera División, jediný obhájce prvenství v Lize mistrů a držitel posledního Superpoháru UEFA. Real Madrid vítězí na fotbalovém hřišti, NIVEA MEN zase v péči o mužskou tvář a tělo.

Užijte si spojení dvou expertů a navštivte s námi nejúspěšnější klub současnosti.
Fotbalové triky

NIKDY NEPODCEŇTE OBRANU...


Jděte do toho naplno

Sílu máte hluboko v sobě. Sáhněte si pro ni

GO REAL GO DEEP

S trochou odvahy a se správnou péčí v ruce se můžete dostat až za hranice svých možností. Jděte úspěchu naproti:

  • Nikdy se nezalekněte nového a neznámého. Mějte na paměti, že opravdový úspěch vždycky čeká za hranicí komfortní zóny.
  • Připadá vám, že jste lapeni v krysím závodě? Podnikněte něco spontánního hned teď. Svolejte kamarády a vyrazte ven nebo třeba zasvěťte celou noc Xboxu.
  • Chybí vám motivace k práci? Myslete na to, co budete dělat, až ji dokončíte. Čím dřív se do ní pustíte, tím dříve to bude.
  • Neúspěch není, když se vám něco nepovede nebo něco pokazíte. Jediným neúspěchem je, když se přestanete snažit.
NIVEA MEN DEEP Product Background