NIVEA Suchý šampon: Okamžité osvěžení pro vaše vlasy

Suchý šampon je nejlepší přítel každé ženy! Nestihla jste si večer umýt vlasy a ty teď vypadají zplihle a unaveně? Stačí pár vteřiny a budou zase krásně objemné a lesklé. Objevte výhody suchých šamponů NIVEA a nechte se inspirovat.

Suchý šampon

UŽIJTE SI POCIT ČERSTVĚ UMYTÝCH VLASŮ PO CELÝ DEN SE SUCHÝM ŠAMPONEM NIVEA

Pokožka hlavy

Hlavu si nemusíte mýt každý den. Přijde vám, že už vlasy nejsou tak svěží a zářivé jako po umytí?  Použijte NIVEA Suchý šampon, který vlasy osvěží a dodá jim přirozený vzhled po celý den.

Nemusíte se bát, že by suchý šampon od NIVEA zanechal na pokožce vaší hlavy nějaké stopy. Je jemný, ve vlasech se ztratí a nikdo nic nepozná.

Jedinečný a jemný

Základem suchého šamponu je směs přírodního rýžového škrobu, který absorbuje až 60 % vlastní hmotnosti, a tak dokáže vlasy okamžitě zbavit zbytečné mastnoty a navrátit jim lesklý a svěží vzhled. 

NIVEA suchý šampon je k dispozici pro všechny tóny vlasů - růžový pro světlejší a modrý pro tmavší odstín vlasů. Nemusíte se tedy bát, že by na vašich vlasech zanechal nepřirozený odstín. 

Suché šampony NIVEA vaše vlasy nejen osvěží, ale také provoní. Svěží citrusová vůně růžového suchého šamponu pro blond až světle hnědé tóny vlasů a jemná květinová vůně modré varianty pro hnědé až tmavší hnědé odstíny.

Co je suchý šampon a jak funguje?

Svěží a čisté vlasy během několika sekund. Žádné bílé zbytky. Novou řadu suchých šamponů NIVEA, ve dvou variantách pro světlý i tmavý tón vlasů, si hned oblíbíte.

Víte, jak správně používat suchý šampon?

Prozkoumejte superrychlý návod na použití suchého šamponu a mrkněte také na tipy na jednoduché účesy pro běžné nošení, které s ním vykouzlíte raz dva!


Aplikace

SUCHÝ ŠAMPON MÁ MNOHO ZPŮSOBŮ POUŽITÍ

Jak správně používat suchý šampon

Šampon nastříkejte ze vzdálenosti alespoň 15 centimetrů na kořínky vlasů. Poté ho nechte minutku působit a vlasy jemně pročešte. Pro svěží vzhled stačí pouze pár stříknutí! 

NIVEA suchý šampon nezatěžuje vlasy a je šetrný k pokožce hlavy. Navíc dodává vlasům okamžitý objem. Je tak ideální volbou i pro suché a jemné vlasy. 

Objevte díky suchému šamponu kouzlo přirozených vlasů

Jste fanynka stylingu a užíváte si vytváření zajímavých účesů? Tak to si zamilujete NIVEA suchý šampon, díky kterému vám tvarování vlasů půjde ještě lépe. Zvyšuje totiž přilnavost a vlasy lépe drží tvar

Ležérní vlny nebo složité copy? Se suchým šamponem není žádný účes problém. Vlasům pomůže držet jejich tvar a navíc jim dodá dokonalý objem. Tipy na organizování času

MÁTE POCIT, ŽE NIC NESTÍHÁTE? NAUČTE SE, JAK SI SPRÁVNĚ ZORGANIZOVAT ČAS S NAŠIMI TIPY

5 tipů jak zvýšit svou produktivitu

  1. Plánováním kupředu: Správné rozplánování času vám usnadní spoustu věcí a pomůže vám plnit stanovené cíle.
  2. Naučte se říkat NE: Nejste superžena, abyste zvládala všechno. Ujasněte si priority a nejméně důležité věci prostě zrušte. 
  3. Používejte diář: Díky diáři budete mít všechny důležité události na jednom místě. Můžete ho používat i k relaxaci a například ho pěkně ozdobit. 
  4. Udělejte to večer: Připravte si na židli oblečení, které si vezmete ráno na sebe a do ledničky si dejte krabičky s jídlem. Věřte nám, ráno za to budete ráda. 
  5. Relaxujte: Dopřejte svému tělu potřebnou dávku odpočinku. Nejproduktivnější totiž jsme, když jsme odpočatí.