vánoce s nivea

VÁNOCE: LEPŠÍ ČAS NA VAŠE DÍKY BĚHEM ROKU NENÍ

NEOBYČEJNÉ DÁREČKY PRO VAŠE BLÍZKÉ.
Zamyslete se a upřímně si odpovězte, kolik lidí vám dennodenně pomáhá nebo dělá radost. Úplnými maličkostmi i většími činy. A nemyslíme tím rodinu a přátele! Už si nepamatujete, kdy jste naposledy poděkovali těm, kteří vám zpříjemňují život? Udělejte to letos o Vánocích!

UDĚLEJTE RADOST VOŇAVÝM DÁREČKEM NIVEA

Potěšte úžasné lidi ve svém okolí drobností. Nečekaná pozornost je příjemně překvapí!

VŠECHNO, CO VYSLOVÍTE O VÁNOCÍCH, MÁ VĚTŠÍ SÍLU

Slova a dárečky dokážou nádherně pohladit na duši. O Vánocích to platí dvojnásob, protože kouzelná atmosféra zimních svátků všechny rozněžní a lidé mají tendenci být na sebe milejší a hodnější. Co takhle překvapit letos pošťáka, který vám pravidelně nosí dopisy a balíčky, pekaře z obchůdku, kam rádi zajdete pro čerstvý chléb, nebo sousedy, kteří vám půjčí mouku i zalijí květiny během vaší dovolené? 

Poděkujte jim malým dárečkem, který jim udělá radost. Máme pár nápadů, které můžete využít.


PÉČE O RUCE PRO POŠŤÁKA, KTERÝ DORUČÍ VŽDYCKY VŠECHNO

NIVEA VÍ, CO MU UDĚLÁ RADOST

Ať je horký letní den, nebo zemi zasypal sníh, pošťák k vám přijede, aby vám předal dopis nebo balíček, který netrpělivě očekáváte. Zpříjemněte mu život NIVEA Krémem na ruce Repair & Care, ať se i v těch největších mrazech cítí o něco příjemněji!

PŘIDEJTE SVÉ "DÍKY". DORUČOVATELE VAŠE VŘELOST POTĚŠÍ!

Není nad vřelé lidské slůvko, které v jednom okamžiku vyjádří vděčnost i obdiv. Děkuji. Vytvořte svému oblíbenému doručovateli malý balíček s krémem, který bude přes zimu opečovávat jeho ruce, a přidejte lísteček se svým "děkuji" a s přáním krásných a klidných Vánoc. Dáreček mu pak můžete nechat ve své schránce, nebo mu ho předat osobně, až vám znovu něco přiveze.


OCEŇTE SVÉ SOUSEDY

DEJTE SOUSEDŮM NAJEVO, ŽE SI JICH VÁŽÍTE

Říká se sice, že své sousedy nemá rád nikdo, ale není to tak docela pravda. Pokud máte někoho, kdo vám zavolá, že vám teče pračka, nebo zalije květiny, když jedete na vysněnou dovolenou, máte vyhráno. Věnujte takovým sousedům trošku cukroví, které sami s láskou napečete, a dopřejte jim voňavé pohlazení třeba s NIVEA Tělovým mlékem s olejem Kokos & olej Monoi. Ať je jejich vánoční pohoda dokonalá!

BALÍČEK KLIDNĚ NECHTE ZA DVEŘMI

Balíček můžete nechat i za dveřmi. Tak budou vaši milí sousedé překvapení ještě víc. Možná budou tušit, že je to vaše poděkování za všechno, ale pořád si budou příjemně lámat hlavu s tím, jestli to nebyl ještě někdo jiný. A o tom Vánoce jsou!


NEZAPOMEŇTE PODĚKOVAT PEKAŘI

MÁTE OBLÍBENÉ PEKAŘSTVÍ? PŘEKVAPTE JEHO ZAMĚSTNANCE

Zastavíte se každý den pro čerstvé pečivo cestou do práce nebo z ní domů? A víte, že ho s láskou pečou poctiví pekaři? Oslaďte život jednou vy jim - třeba dobrou kávou a kvalitní čokoládou. Když přidáte NIVEA Zklidňující krém na ruce, který se se postará o jejich pokožku, jež při práci dostává zabrat, určitě jim uděláte radost!

PODĚKUJTE S ÚSMĚVEM A S NIVEA JEMNOU PÉČÍ

Až si ve svém pekařství zase vezmete kelímek s kávou nebo oblíbené pečivo, předejte dáreček osobně. Když se při tom usmějete a popřejete osobně krásné Vánoce, svět bude hned hezčí - pro vás i pro obdarované.