Recyklujte s NIVEA: Vyrobte si koupelnový organizér

Ze starého nové: Obaly od produktů NIVEA je škoda vyhodit. Nedokážete v koupelně udržet takový pořádek, jaký byste si přála? Stačí, když přestanete vyhazovat prázdné plechovky a obaly od krémů, sprchových gelů a jiných hýčkadel. A když si z nich pak vyrobíte originální organizér!

Návod na výrobu originálního organizéru

Stačí pár kroků a obalů od kosmetiky a vaše koupelna získá řád.

Koupelně mohou vládnout plechovky

Ráda si vyrábíte nové věci ze starých nebo to chcete prostě jen zkusit? Pokud máte pár prázdných obalů od produktů NIVEA, máte napůl vyhráno! Poradíme vám, jak vyrobit jedinečný organizér, díky kterému už bude mít každá věc ve vaší koupelně své místo.

K výrobě stačí jen pár věcí

Kromě šikovných rukou a trošky fantazie budete potřebovat:

  • kuchyňské prkénko nebo jinou dřevěnou desku
  • ideálně pět prázdných obalů od NIVEA produktů, vystačíte si ale i se třemi nebo čtyřmi - chybu neuděláte například s obalem od čisticí pleťové vody
  • sprej své oblíbené barvy
  • lepidlo

Krok první: Odřízněte vrchní části obalů

Základem vašeho organizéru budou prázdné obaly, konkrétně jejich spodní části, bez víček. Vršky odkrojte přesně, křivé okraje by moc parády neudělaly.

Krok druhý: Dejte tomu šťávu… A barvu!

Připravte si barevný sprej, kterým tuby, plechovky a další součásti organizéru nabarvíte. Barvu byste měla mít ráda jako takovou a samozřejmě by měla ladit i s vaší koupelnou. Pozor, ať se vám sprej nedostane do očí. Nechte ho zaschnout podle návodu, který na něm najdete.

Krok třetí: Přilepte obaly na prkénko

Už se blížíme ke konci. Teď už stačí jen rozmístit obaly na prkénko tak, jak se vám bude líbit a jak vám to bude vyhovovat. Pak je přilepte kvalitním lepidlem.

Je hotovo!

Váš naprosto originální organizér do koupelny je na světě! Dávat do něj můžete, co potřebujete - od kartáčků na zuby až po nejrůznější drobnosti, bez nichž se neobejdete.

Ještě více tvoření s NIVEA

Z věcí, které na první pohled patří už jen do koše, můžete vykouzlit nejrůznější novoty. Co takhle bylinkovou zahrádku, která dokonale oživí vaši kuchyň?

Vyrobte si šikovné pouzdro na pláž i do města

Sbalíte osušku a opalovací krém a vydáte se na pláž. Ale kam s klíči a penězi? Vyrobte si jednoduché a originální pouzdro z prázdného obalu od NIVEA a mějte všechny drobnosti pohromadě!