Po opalování Header

Po opalování: Vaše pokožka touží po hýčkání a osvěžení

Jak pečovat o pokožku po opalování.
Strávili jste den na slunci? Pak vaše pokožka potřebuje speciální péči: Výrobky NIVEA z řady Po opalování vaší pleti vrátí vše, o co přišla během slunění.

Chladivá péče pro opálenou pokožku

Dlouhý den plný slunění? Dopřejte pokožce speciální péči. Potřebuje ji. Vyberte si produkty z řady NIVEA Po opalování. Osvěžující mléko po opalování do sprchy i Hydratační mléko po opalování jsme vyvinuli speciálně pro opálenou pokožku – chladivé složení dodá vaší pokožce vše, co potřebuje.

Vše, co potřebuje vaše pokožka po opalování, je péče

Celodenní slunění představuje pro vaši pokožku velkou zátěž. V NIVEA jsme ale našli řešení a ukryli ho do řady výrobků NIVEA po opalování. Osvěžující mléko po opalování do sprchy a Hydratační mléko po opalování jsme vyvinuli speciálně pro potřeby čerstvě opálené pokožky. Dopřejte své opálené pokožce všechno, co potřebuje. Intenzivní hydratační péče urychlí regeneraci suché a možná i trochu pálící pokožky:

  • Ochladí podrážděnou a zarudlou pleť.
  • Zklidní pokožku a intenzivně o ni pečuje.
  • Pomáhá obnovit pružnost pokožky.
  • Napomáhá regeneraci pleti.
  • Poskytuje hlubokou hydrataci, kterou sluncem podrážděná pokožka potřebuje.

Víme, že je pleť po opalování citlivá, proto je konzistence všech produktů NIVEA po opalování opravdu jemná. Nanášení je snadné a velmi příjemné. Vyzkoušejte Hydratační mléko po opalování s aloe vera a avokádovým olejem a vaše pleť bude po celých 24 hodin nejen hydratovaná, ale obnoví se i její pružnost. Zjistěte víc o péči, kterou vaše pokožka po opalování potřebuje.

Perfektní péče o vaši opálenou pokožku

Den strávený na pláži? Dopřejte své pokožce péči v podobě výrobků řady Po opalování

Péče, která chladí a zklidňuje

Po delší době strávené na sluníčku potřebuje pokožka hydratovat. Řada produktů NIVEA Po opalování je vyvinutá právě s ohledem na tuto potřebu: 
  • Zajišťují hydrataci.
  • Osvěžují pokožku.
  • Mají chladivý efekt.
Hydratujte svou pokožku už během sprchování: Osvěžující mléko po opalování do sprchy stačí nanést na vlhkou pokožku a jemně rozetřít. Jemný krém se téměř okamžitě vstřebá, přebytečné množství opláchnete a je to. Vaše pokožka bude viditelně hebká a hydratovaná bezprostředně po osvěžující sprše.

Pečujte o opálenou pokožku už během sprchování

Osvěžující mléko po opalování do sprchy vaši pokožku po opalování zklidní a osvěží – zatímco vy si užíváte sprchu! Dodá pleti hydrataci a zanechá ji svěží a dokonale hladkou. Péče po opalování nikdy nebyla jednodušší!

Pečujte o opálenou pokožku s pomocí výrobků z řady po opalování

Doporučujeme