Po opalování: Vaše pokožka touží po hýčkání a osvěžení

Jak pečovat o pokožku po opalování. Strávili jste den na slunci? Pak vaše pokožka potřebuje speciální péči: Výrobky NIVEA z řady Po opalování vaší pleti vrátí vše, o co přišla během slunění.

Chladivá péče pro opálenou pokožku

Dlouhý den plný slunění? Dopřejte pokožce speciální péči. Potřebuje ji. Vyberte si produkty z řady NIVEA Po opalování. Osvěžující mléko po opalování do sprchy i Hydratační mléko po opalování jsme vyvinuli speciálně pro opálenou pokožku – chladivé složení dodá vaší pokožce vše, co potřebuje.

Vše, co potřebuje vaše pokožka po opalování, je péče

Celodenní slunění představuje pro vaši pokožku velkou zátěž. V NIVEA jsme ale našli řešení a ukryli ho do řady výrobků NIVEA po opalování.  Mléko po opalování prodlužující opálení a Hydratační mléko po opalování jsme vyvinuli speciálně pro potřeby čerstvě opálené pokožky. Dopřejte své opálené pokožce všechno, co potřebuje. Intenzivní hydratační péče urychlí regeneraci suché a možná i trochu pálící pokožky:

  • Ochladí podrážděnou a zarudlou pleť.
  • Zklidní pokožku a intenzivně o ni pečuje.
  • Pomáhá obnovit pružnost pokožky.
  • Napomáhá regeneraci pleti.
  • Poskytuje hlubokou hydrataci, kterou sluncem podrážděná pokožka potřebuje.

Víme, že je pleť po opalování citlivá, proto je konzistence všech produktů NIVEA po opalování opravdu jemná. Nanášení je snadné a velmi příjemné. Vyzkoušejte Hydratační mléko po opalování s aloe vera a avokádovým olejem a vaše pleť bude po celých 24 hodin nejen hydratovaná, ale obnoví se i její pružnost. Zjistěte víc o péči, kterou vaše pokožka po opalování potřebuje.

Perfektní péče o vaši opálenou pokožku

Den strávený na pláži? Dopřejte své pokožce péči v podobě výrobků řady Po opalování

Domácí péče o opálenou pleť

Domácí maska z jogurtu nebo z podmáslí sluncem znavenou pleť zklidní a osvěží.

Domácí péče o opálenou pleť

Plátky okurky zchladí rozpálenou pokožku a poskytnou jí hydrataci.

Domácí péče o opálenou pleť

Rozmačkané avokádo? Skvělá volba pro sluncem vysušenou pleť. Dodá jí nejen vitamin A, vitamin B, ale i nenasycené mastné kyseliny.

Domácí péče o opálenou pleť

Banány nebo jahody pleť nejen hydratují, ale podpoří i její přirozenou regeneraci.

Péče, která chladí a zklidňuje

Po delší době strávené na sluníčku potřebuje pokožka hydratovat. Řada produktů NIVEA Po opalování je vyvinutá právě s ohledem na tuto potřebu: 

  • Zajišťují hydrataci.
  • Osvěžují pokožku.
  • Mají chladivý efekt.

 

Aby Vaše pokožka vydržela co nejdéle zlatavě opálená, použijte Mléko na opalování prodlužující opálení. Poskytne Vaší pleti hydrataci a zklidnění po pobytu na slunci. Složení s přírodními rostlinnými výtažky navíc podporuje tvorbu melaninu, a tím udržuje Vaši pokožku krásně bronzovou i dlouho po dovolené. 

Pečujte o opálenou pokožku už během sprchování

Krásné opálení není zadarmo. Vaše pokožka dlouhodobým vystavováním slunečním paprskům trpí a vysušuje se. Aby zůstala zdravá a hebká, je nutné jí věnovat důkladnou péči po každém opalování.