Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

žena pod sprchou

Hýčkejte pokožku jednoduše, ale intenzivně

Nevzdávejte se hebké pokožky. Její hydrataci teď zvládnete raz dva. Díky tělovému mléku do sprchy.

Myslíte si, že na cestě za krásnou pokožkou neexistují zkratky? Podívejte se s námi na to, jak pokožku intenzivně a přitom bez námahy hydratovat už ve sprše. Začít můžete hned zítra ráno – a třeba díky tomu svůj budík necháte zazvonit o pár minut později.

Začněte den hydratací: Během sprchy

Hektické pobíhání dokáže den pokazit hned od začátku. Objevte způsob, jak o sebe pečovat a přitom ušetřit drahocenné minuty.

Ideální ranní péče ve dvou krocích

Aby vaše pokožka zářila, potřebuje dvě věci – čistění a hydrataci. Když se jenom osprchujete, pokožka se začne rychle vysušovat, pouhá hydratace zase kvůli ucpaným pórům nebude tolik efektivní. Jen si vzpomeňte, jaké to je, když se neodlíčíte nebo když po odlíčení nepoužijete pleťový krém. Pokožka těla sice není tolik citlivá jako pleť na obličeji, potřebuje ale stejnou péči.

Čištění pokožky a aplikace tělového mléka by tedy mělo jít ruky v ruce. Napadá vás lepší způsob, jak ušetřit čas, než zvládnout obě procedury během jediné sprchy? Máme ale i další triky, které vám zpříjemní ráno.

Péče o pokožku s minimální námahou

smsmějící se žena s vodou

Jaký je nejčastější důvod, proč ženy své pokožce nevěnují tolik péče, kolik si zaslouží? Vsadíme se, že odpověď známe. Čas. Jenže s bleskovou hydratační péčí, jako je NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy, už zkrátka není prostor na to se vymlouvat. 

Vše, co potřebujete vědět o tělovém mléku do sprchy

Objevte všechny výhody moderní hydratace. Tělové mléko do sprchy vás uchvátí, i pokud máte opravdu suchou pokožku.

Jak tělové mléko do sprchy používat?

Ne každý si potrpí na dlouhé zkrášlující procedury v koupelně. Díky tělovému mléku do sprchy se ale hydratace stala bezstarostnou pro každého. Stačí ho ve sprše nanést na pokožku umytou sprchovým gelem a opláchnout. Pečující formule se postará o to, aby krásně jemná zůstala i opravdu citlivá pokožka.

Postupujte následovně:

  1. Očistěte pokožku jako při běžném sprchování.
  2. Zastavte proud vody a naneste na pokožku tělové mléko.
  3. Nemusíte stát ve sprše a čekat – tělové mléko se do pokožky vsakuje ihned a přetrvá i poté, co ho opláchnete.
  4. Ani jste nevykročila ze sprchy a vaše pokožka je čistá, hydratovaná a voňavá. Vzhůru do nového dne!

 

Sklízejte ovoce – krásnou a hebkou pokožku

žena před zrcadlem

Po ranní sprše se cítíte svěží, po ranní hydratační sprše se ale budete cítit také krásně opečovaná a voňavá. Díky pravidelné hydrataci získá vaše pokožka pružnost a na dotek bude jako samet. Navíc se nemusíte bát, že by se na vás oblečení nepříjemně lepilo – na rozdíl od běžných tělových mlék totiž tělová mléka do sprchy zanechávají pokožku jen příjemně hebkou, nikoliv lepkavou.

Využijte moment, ve kterém pokožka nejlépe vstřebává

žena po sprše

Máte opravdu suchou pokožku a bojíte se, že hydratace ve sprše nebude stačit? Omyl. Právě okamžik, ve kterém je pokožka ještě zvláčněná vodou, je tím nejlepším k hydrataci. NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy v ní pak vláhu pevně uzamkne a kůže zůstane hydratovaná po celý den.

Ta nejlepší zjemňující péče po holení

holení nohou

Znáte ten pocit, kdy je vaše pokožka po holení sice krásně hladká, ale velmi suchá a někdy až šupinatá? NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy zařídí, abyste ze sprchy vyšla už v kompletní hebké výbavě. Skvělá příležitost vytáhnout vaši oblíbenou sukni a odhalit lesklé nožky!

Zázrak jménem mandlový olej

žena

Díky jedinečnému složení představuje NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy ideální péči pro všechny typy pokožky. Je lehké a nezanechává mastný film, díky obsahu mandlového oleje ale hloubkově hydratuje i opravdu suchou pokožku. Vyzkoušejte si ho sami!