#NečekaněJiná s Naty

Naty to s vlasy umí! Přesvědčte se o tom na vlastní účes a podívejte se na super návod na měkké vlny jako od kadeřníka.

Úžasné velké vlny jako na červeném koberci

Krásné a upravené vlasy jsou ozdobou každé ženy. Také je před vámi důležitá schůzka, výjimečný oběd s kolegy nebo jiná speciální příležitost? V tom případě jste na správném místě. Správně vyfoukané vlasy působí elegantně, stylově a luxusně. Naty je umí udělat tak, že vypadají jako ze salonu.

Žádná extravagance, žádné složitosti. Naty tvoří návody tak, že je zvládne následovat opravdu každý. Konec konců – kde je napsáno, že krásný účes musí stát půlku výplaty? Profesionální foukanou a jemné vlny si zvládnete vytvořit i sama. Stačí si najít chvilku pro sebe a začíst se do návodu. PS: Máme pro vás i návodné video! 

Krok 1: Kvalitní péče o vlasy je základ

Pro umytí vlasů použijte Detoxikační micelární šampon, který vlasy nezatíží a díky příjemné vůni limetky a zeleného čaje budou vlasy svěží po celý den.

Krok 2: Pročešte vlasy

Ke svým kadeřím se chovejte co nejvíc šetrně. Jak na to? Při česání začněte u konečků. Pak teprve postupujte nahoru až ke kořínkům. Zabráníte tak jejich zacuchávání.

Krok 3: Vmačkejte tužidlo

Pramen po prameni vmačkejte do vlasů tužidlo pomocí dlaní a konečků prstů. Skvělou volbou je NIVEA Pěna pro zvětšení objemu vlasů, které se postará o opravdu silnou fixaci účesu.

Krok 4: Předsušte vlasy fénem

Ano, tak je to správně. Vlasy by neměly být úplně mokré, ale ani úplně suché. Při fénovaní se zaměřte hlavně na konečky a střední část vlasů. Konečky vynechejte – byly by přesušené a po úpravě by nedržely tvar. Při sušení vlasy přizvedávejte. Získáte tak větší objem.

Krok 5: Rozdělte vlasy pramen po pramenu

Rozdělte vlasy na jednotlivé prameny. Začněte od předu a postupujte směrem dozadu. Bude se vám tak pracovat lépe a navíc nebudete mít unavené ruce.

Krok 6: Stočte a vyfénujte

Každý z definovaných pramenů natočte jeden po druhém přes kulatý kartáč a vysušte fénem. Při sušení otáčejte kartáčem dopředu a zase zpátky.

Krok 7: Použijte kartáč jako kulmu

Klíčový pro celý účes je způsob, jakým sundáte vlasy obtočené kolem kulatého kartáče. Rozhodně za něj netahejte – vlasy by se narovnaly. Je třeba postupovat jako při sundávání vlasů z kulmy. Je lepší kartáč otáčet dokola a opatrně ho při sundávání protáčet.

Krok 8: Dosušte ostatní prameny

Bude to trochu namáhavé, ale výsledek stojí za to! Nevzdávejte to a péči, kterou jste poskytla prvnímu pramenu, věnujte i všem ostatním.

Krok 9: Obtočte si ho kolem prstu!

Samozřejmě tím myslíme každý z pramenů. Jednotlivé sekce obtočte volně kolem dvou prstů tak, aby uvnitř vzniklo oko.

Krok 10: Přichyťte prameny sponkami

Stočené prameny přichyťte u hlavy sponkou tak, jako je to na obrázku. TIP: Pokud přicvaknete sponky ze přední strany vlasů tak blízko k hlavě, jak to jen půjde, bude každý pramen dobře držet po celou dobu dosychání vlasů.

Krok 11: Vsaďte na lak na vlasy

Namotané a připevněné lokny je třeba zafixovat. Spolehlivým pomocníkem vám bude NIVEA Regenerační lak na vlasy CARE & HOLD. Nechte lak usadit se a „zaschnout“. Díky tomu budou vaše vlasy krásně držet tvar po dlouhé hodiny!

Krok 12: Sundejte sponky

Nastal čas odhalit výsledek! Opatrně sundejte sponky z jednotlivých pramenů, vlasy jemně protřepejte prsty směrem zespodu od hlavy a jemně je pročešte.

Krok 13: Naneste gel

A je skoro hotovo! Teď už jen naneste do dlaní gelový krém a aplikujte jej na konce vlasů jako ochranný "kabátek", který celý účes zafixuje a zpevní.

Jak si vyfoukat vlasy jako od kadeřníka

Vždy stylová – mrkněte na návod a nechte Naty, aby vám ukázala, jak si správně vyfoukat vlasy a vytvořit nádherné vlny jako z červeného koberce během několika minut. Dole najdete jednotlivé kroky rozepsané dopodrobna.

Víte, jak si udělat nedbale elegantní drdol? Podívejte se na další návod, který jsme připravili společně s Naty

Návod na vyfoukané vlasy jako od kadeřníka není jediný, který pro vás Naty vytvořila. Podívejte se, jak si poradí s drdolem, který působí objemně, nedbale a přitom elegantně. Vyzkoušejte něco nového s NIVEA!

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.