#NEČEKANĚJINÁ S NATY: VYZKOUŠEJTE JEDNODUCHÝ DRDOL

NIVEA a Naty. Seznamte se se silnou dvojicí, která pro vás vymýšlí nové účesy. Vsadíme se, že tyhle jednoduché postupy využijete v ranním shonu i večer před dlouho očekávanou párty.

Elegantní a stylový drdol pro noci, na které se nezapomíná

Naty vlasům rozumí. A ví taky, jak vytvořit krásné účesy, které hravě zvládnete udělat doma. A nejen to. Všechny postupy budete mít hotové za chviličku – ať už jde o účes na párty, na ples, nebo do práce. A to se nám v NIVEA líbí nejvíc. 

Znáte ty večery, kdy je pracný výčes tak trochu za čárou, ale přijít s obyčejným culíkem taky není úplně ono? Zlatou střední cestou je nedbale elegantní jednoduchý drdol. Jediné, co k jeho vytvoření budete potřebovat, jsou hřeben a pinetky. Jdete do toho s námi?

Naty pro vás společně s námi vytvořila super návod, který vám krok za krokem vysvětlí, jak na to. Jeho součástí je i krátké video. To dodá odvahu i těm z nás, které kvůli neposlušným pramenům volí obvykle právě jen obyčejný culík. 

JAK NA JEDNODUCHÝ NEDBALÝ DRDOL?

Vždy stylová – Podívejte se na video tutoriál, který jsme pro vás připravili, a užijte si večer na 100 %. Díky objemnému drdolu, který s vámi bude držet krok celý večer. A možná i noc.

Krok 1: Oddělte přední část vlasů

Ze všeho nejdříve je potřeba oddělit přední část vlasů, kterou do drdolu nechceme včesat – tedy prozatím. Pramen zatočte a připevněte pomocí sponky nebo skřipce bokem. Tak, aby nepřekážel v dalším postupu.

Krok 2: Pročešte si vlasy

Jemně pročešte zbytek vlasů a zlehka je přestříkejte lakem na vlasy. Díky tomu pak kolem účesu nebudou poletovat žádné neposlušné drobné vlásky.

Krok 3: Vytvořte vysoký culík

Dejte vlasy do vysokého culíku tak, aby gumička byla co nejblíže k temeni hlavy.

Krok 4: Stočte vlasy do drdolu

Stočte své vlasy podobně jako před tím přední část vlasů a obtočte je okolo culíku. Konec copu pak k hlavě připevněte pomocí pinetek (nebo jak někdo říká - pérek).

Krok 5: Zapojte kulmu

Teď přichází řada na kulmu (anebo na tenkou žehličku na vlasy – pro vytvoření vln ji však při skluzu po prameni musíte protáčet). Natočte přední část, která byla doteď sepnutá a vytvořte velké měkké vlny. Aby výsledek vypadal stylově, neuhlazujte příliš přední část a raději ji maličko natřepejte.

Krok 6: Zafixujte pramen

: Pinetky používejte tak, aby jejich vlnitá strana byla blíže k hlavě. Budou lépe držet na svém místě.TIP
Natočenou přední část připevněte ke straně. Na pomoc si opět vezměte pinetky. Ty umístěte do účesu tak, aby nebyly vidět a nekazily výsledek.

Krok 7: Dolaďte drdol

Spodní část předního pramenu nakonec obmotejte okolo drdolu a připevněte pinetkami. Totéž udělejte s pramínky, které z drdolu vyčnívají do stran.

Krok 8: Použijte lak

A jsme skoro na konci. Teď už zbývá jen účes přelakovat. Proč je to důležité? Díky laku z drdolu nebudou vyčnívat malé vlásky a účes zůstane pěkný a pevný mnohem déle.

Další tipy od Naty

Tento jednoduchý drdol není jediným návodem, který pro vás vznikl ve spolupráci s Naty. Mrkněte se třeba na to, jak si zvafoukat vlasy jako od kadeřníka.

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party. Nedbalý drdol se hodí ale třeba i jako svatební účes. Můžete ho doplnit květinovým věnečkem nebo závojem a svatebčané z vás nespustí oči!