#SportovněLaděná s Alex

Alex ráda dobře vypadá ve škole i v posilovně. Naučte se od ní, jak vytvořit boxerské copy, které se hodí k oběma příležitostem!

Zapleťte si perfektní boxerské copy

Alex studuje, potkává se se spoustou spolužáků a kamarádů a každý den chce vypadat skvěle. Před školou, ale i po škole ráda chodí do fitka, na hodiny jógy nebo jezdí na bruslích. Dobře ví, jak zařídit, aby jí to při všech jejích činnostech slušelo. Nechte se inspirovat a zaexperimentujte s boxerskými copy!

Krok první: Správně vlasy připravte

Ze všeho nejdřív vlasy uhlaďte. Perfektně vám to půjde třeba s NIVEA Krémovým gelem Care & Hold.

Krok druhý: Rozdělte vlasy

Rozčešte vlasy a rozdělte je na dvě části podle středové pěšinky. Aby se vám později vlasy nepletly dohromady, upevněte sponkami ty, s nimiž právě nepracujete.

Krok třetí: Vytvořte základ pro cop

Část vlasů, se kterou budete pracovat, rozdělte na tři stejných části.

Krok čtvrtý: Začínáme plést

Můžeme se pustit do pletení prvního copu. Plést začněte od čela směrem dozadu ke krku. Hotového cop sepněte gumičku.

Krok pátý: Upleťte druhý cop

Stejně vytvořte cop i z druhé poloviny vlasů. Nezapomeňte na pořádné utažení konce gumičkou, aby se vám vlasy nerozplétaly.

Krok šestý: Dokonale copy zafixujte

Gumičky a gel jsou fajn, ale pokud chcete mít jistotu, že se vám copy nezačnou rozplétat ani v té nejnáročnější situaci, přelakujte je. Zkuste NIVEA Regenerační lak na vlasy Care & Hold, který vás nikdy nenechá na holičkách!

Krok sedmý: Hotovo, připravena na cokoliv!

Naposledy zkontrolujte, jestli nějaký neposlušný pramínek neutíká, kam nemá, a vyrazte do školy, do práce, do fitka nebo do přírody. A bavte se!

I s drsňáckými copy budete za dámu. Kdykoli a kdekoli!

Podívejte se na video a zjistěte, jak splést dlouhé vlasy a vytvořit copy od vrchu hlavy, tzv. boxerské copánky. Jednotlivé kroky jsou snadné a dohromady vytvoří báječný účes.

Jak rychle a jednoduše UPRAVIT VLASY NA VEČER podle Alex

Alex se umí skvěle učesat kamkoli. Pokud chcete vyrazit do společnosti, inspirujte se a jednoduchou úpravou vlasů na večer podle návodu, který jsme pro vás připravili!

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.