NIVEA_BAU_header_LetniReparat_v2_3080x806px

Letní reparát

Aneb 3 kroky, jak zregenerovat pleť, vlasy a tělo po létě.
Léto se nachýlilo ke konci a je na čase sečíst škody. Nemluvíme o záplavách a uschlých stromech, ale o vaší pleti, vlasech a pokožce. Slunce si s námi může nepříjemně pohrát v podobě pigmentových skvrn, vrásek, popraskané kůže a poškozených vlasů. Objevte recept na letní reparát a osvěžte své tělo.

1. REGENERUJTE NEJEN OBLIČEJ, ALE I DEKOLT A KRK

I když stopy po působení sluníčka jsou nejviditelnější v obličeji, krk a dekolt by při aplikaci regeneračního krému neměly zůstat pozadu. Pro regeneraci pleti je nevhodnější intenzivně hydratační krém na denní i noční péči a výživná maska, kterou opakujete alespoň 1x týdně.

  • Letní reparát začněte s výživným denním krémem s přírodním mandlovým olejem, jehož bohaté složení pleť po celý den intenzivně hydratuje a vyživuje.
  • Když se chystáte do postele, použijte výživný regenerační noční krém s mandlovým olejem a provitaminem B5 nebo využijte síly intenzivního nočního séra proti pigmentovým skvrnám a vráskám.
  • Pro chvilky relaxace zvolte výživnou medovou masku s výtažky z medu a mandlového oleje. Bude vzpruhou pro vaši podrážděnou, vysušenou a unavenou pleť.

2. HYDRATUJTE CELÉ TĚLO A ZACHOVEJTE CO NEJDÉLE SVÉ OPÁLENÍ

Pokožka je po opalování, koupání a dalších letních kratochvílích vysušená a někdy až podrážděná a zarudlá. Vydejte se proto i zde cestou silné hydratace. Pomohou vám k tomu pečující tělová mléka na suchou pokožku s bambuckým máslem nebo bio oleji, zvláčňující tělová mléka do sprchy nebo intenzivní péče v podobě tělového suflé.

  • Už při sprchování pečujte o namáhanou pokožku s tělovým mlékem do sprchy NIVEA. Pokožce těla rychle poskytnete intenzivní hydrataci, i když třeba spěcháte do práce – stačí na mokrou pokožku aplikovat tělové mléko do sprchy, opláchnout – a je hotovo! Osušte se ručníkem a hned se můžete oblékat.
  • Obzvláště suchou pokožku potěšíte sprchovým olejem NIVEA s 55 % pečujících olejů.
  • Vrcholem péče o poškozenou pokožku je NIVEA Tělové suflé Smooth Sensation s bambuckým máslem. Hýčká ji bohatou, rozmazlující péčí, dlouhodobě ji hydratuje a zanechává ji sametově hebkou.

3. PŘI REGENERACI VLASŮ PAMATUJTE NA SPECIÁLNÍ BALZÁMY A STYLING

Regenerujte celé své tělo