Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Jaro si žádá detoxikaci

Jaro si žádá detoxikaci

Očistěte své tělo s přírodní kosmetikou Pure & Natural.

Přivítejte jaro kosmetikou, která nezatěžuje vaši pleť a je plná přírodních látek. Řada přírodní kosmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % ryze přírodní ingredience v bio kvalitě. Přečtete si, jak díky přípravkům NIVEA detoxikovat svou pleť a tělo před nástupem prvních jarních paprsků.

Přivítejte jaro s krásnou pletí

happy-woman-washing-face

Jako první odstraňte nečistoty a odumřelé buňky

Základem jarní detoxikace je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. Začněte Čisticím pleťovým mlékem a Čisticí pleťovou vodou Naturally Good, které odstraní zbytky líčidel, uzavřou póry a tonizují pleť. Pak začněte s další péčí, která zajistí pleti hydrataci a svěží vzhled.

Řada přírodní kosmetiky NIVEA Naturally Good je tvořena z 99 % ryze přírodními ingrediencemi, a proto vám pomůže přivítat jaro s krásnou pletí díky péči arganiového oleje, zeleného čaje a aloe vera.

Jak na jaře nastartovat organismus?

Detoxikace pleti

Přes noc

K rozzáření pleti před jarem slouží i Regenerační noční krém Naturally Good, který podporuje proces obnovy pleťových buněk během noci. Vzbudíte se tak se svěží, odpočatou pletí – samozřejmě za předpokladu, že jste se večer před nanesením dobře odlíčila. Ke zklidnění a regeneraci pleti během noci přispívá vedle arganiového oleje také jojobový olej.

Během dne

Ráno na pleť naneste Rozjasňující denní krém Naturally Good a místo klasického roztírání zkuste krém vklepávat. Podpoříte prokrvení pokožky a tím i jeho blahodárné účinky. Pleť pak bude celý den svěží a skvěle hydratovaná. Arganiový olej, aloe vera a obsah bez parabenů, silikonů či syntetických barviv zaručí, že denní krém pomůže i citlivé pokožce.

02_detoxikace

article_image_02_detoxikace

Osvěžující péče pro pokožku celého těla

Nesoustřeďte se jen na rozzáření obličeje, ale myslete i na péči o celé tělo. Lehké tělové mléko Aloe & Hydratation se zklidňující aloe vera se skvěle vstřebává a uzamyká v pokožce často chybějící hydrataci. Přirozenou detoxikaci podpoříte nanášením tělového mléka krouživými masážními pohyby. Aktivujete tak mikrocirkulaci látek v pokožce, tělové mléko se lépe vstřebá a kůže bude elastičtější a hladší.

Dejte šanci přírodě a buďte na jaře ještě krásnější, než v zimě!

05_detoxikace