Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Jaro si žádá detoxikaci

Jaro si žádá detoxikaci

Očistěte své tělo s přírodní kosmetikou Pure & Natural.

Přivítejte jaro kosmetikou, která nezatěžuje vaši pleť a je plná přírodních látek. Řada přírodní kosmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % ryze přírodní ingredience v bio kvalitě. Přečtete si, jak díky přípravkům NIVEA detoxikovat svou pleť a tělo před nástupem prvních jarních paprsků.

Přivítejte jaro s krásnou pletí

happy-woman-washing-face

Jako první odstraňte nečistoty a odumřelé buňky

Základem jarní detoxikace je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. Začněte Čisticím pleťovým mlékem a Čisticí pleťovou vodou Pure & Natural, které odstraní zbytky líčidel, uzavřou póry a tonizují pleť. Pak začněte s další péčí, která zajistí pleti hydrataci a svěží vzhled.

Řada přírodní kosmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % ryze přírodní ingredience v bio kvalitě, a proto vám pomůže přivítat jaro s krásnou pletí díky péči arganiového oleje, aloe vera, heřmánku, plodů lopuchu a jojoby.

Jak na jaře nastartovat organismus?

Detoxikace pleti

Během dne

Ráno na pleť naneste Zvláčňující denní krém Pure & Natural a místo klasického roztírání zkuste krém vklepávat. Podpoříte prokrvení pokožky a tím i jeho blahodárné účinky. Pleť pak bude celý den svěží a skvěle hydratovaná. Bio arganiový olej, bio aloe vera a obsah bez parabenů, silikonů či syntetických barviv zaručí, že denní krém pomůže i citlivé pokožce.


Přes noc

K rozzáření pleti před jarem slouží i Regenerační noční krém Pure & Natural, který podporuje proces obnovy pleťových buněk během noci. Vzbudíte se tak se svěží, odpočatou pletí – samozřejmě za předpokladu, že jste se večer před nanesením dobře odlíčila. Ke zklidnění a regeneraci pleti během noci přispívá vedle arganiového oleje a aloe vera i pantenol.

02_detoxikace

article_image_03_detoxikace

Rychlá detoxikace s pleťovou maskou

Koncentrovanou péči lze pleti dopřát díky Zvláčňující pleťové masce Pure & Natural. Nanášejte ji na vyčištěnou pleť včetně oblasti krku a dekoltu, vyhněte se oblastí kolem očí a úst. Pak už jen relaxujte a nechte působit tuto přírodní masku s bio arganiovým olejem a aloe vera na svou pokožku.

Detoxikace pokožky celého těla

Nesoustřeďte se jen na rozzáření obličeje, ale myslete i na péči o celé tělo. Výživné tělové mléko Pure & Natural je plné antioxidantů, skvěle se vstřebává a uzamyká v pokožce často chybějící hydrataci. Přirozenou detoxikaci podpoříte nanášením tělového mléka krouživými masážními pohyby. Aktivujete tak mikrocirkulaci látek v pokožce, tělové mléko se lépe vstřebá a kůže bude elastičtější a hladší.

Dejte šanci přírodě a buďte na jaře ještě krásnější, než v zimě!

05_detoxikace