Krémy na ruce od A do Z - Pro ruce jako v bavlnce


HYDRATACE, TO JE NEJKRATŠÍ CESTA K HEDVÁBNĚ JEMNÉ POKOŽCE RUKOU.

Toužíte i vy po rukou, které váš partner nebude chtít pustit? Tak objevte rozdíl mezi obyčejnými a hydratačními krémy a zjistěte, jak co nejrychleji proměnit suché a popraskané ruce v měkké a sametově hebké tlapky.

Pečujte o své ruce každý den…

…protože pokožku našich rukou denně vystavujeme častému mytí, přechodům z tepla do zimy, suchému vzduchu z klimatizace a dalším vlivům.

Proč je tak důležité pečovat o své ruce?

Ze všech částí na těle nejvíce pečujeme o obličej. Krémy proti vráskám i denní a noční krémy jsou pro nás samozřejmostí. O to větší rozdíl potom je, když zapomeneme pečovat také o ruce. Kvůli namáhavé práci, chladu a chemikáliím se první známky stárnutí přihlásí mnohdy dříve než na tváři.

Volají vaše ruce SOS? Vsaďte na účinný krém

Pokožka na hřbetu ruky se potýká ještě s jednou nesnází. Vrstva tuku pod ní je sotva patrná, proto jsou ruce v tomto místě tak náchylné k vysoušení a praskání. NIVEA Krém na ruce Repair&Care vytvořený speciálně pro takovou pokožku dokáže hydratovat bez lepivého a mastného pocitu.

Pokožka 100x jinak: Jak vypadá ta na rukou?

Naše kůže není všude stejná. Na některých částech těla je silnější, na jiných tenčí. Některá místa jsou dobře hydratovaná, jinde se často tvoří šupinky a prasklinky. 

Na dlaních je kůže silnější a většinou nemáme žádné zvláštní potíže ji udržet měkkou. Tedy pokud jsme právě nedokončili obtížnou práci – třeba s čisticími prostředky. Takhle jednoduché to ale rozhodně není s pokožkou na hřbetech ruky. Ta je dokonce tenčí než pokožka obličeje. Často se tedy stává, že je podrážděná, zarudlá, suchá a šupinatá. A právě proto bychom jí měli věnovat více pozornosti. 

K nejlepším pomocníkům patří krémy na ruce. Ty pomohou jak s hrubými dlaněmi, tak se suchými a zarudlými hřbety rukou.

To nejdůležitější, co byste měli vědět o manikúře: Péče o ruce a nehty


Čas se nedá zastavit, zpomalit ho ale umíme

Vyberte si ten nejvhodnější krém na ruce podle typu vaší pokožky a vyzkoušejte také skvělý recept na domácí peeling, který bude hotový do 1 minuty.

Jaký krém na ruce se hodí pro váš typ pokožky?

Krém na ruce pro zralou pokožku

Po odstranění odumřelých buněk – třeba právě domácím peelingem – je důležité chránit pokožku krémem na ruce se silným a účinným složením. Zralá pokožka se vám odvděčí za NIVEA Krém na ruce Anti-Age Care. Omezí výskyt prvních vrásek a díky UV filtrům předejde vzniku pigmentových skvrn.

Jaký krém na ruce se hodí pro váš typ pokožky?

Krém na ruce pro suchou pokožku

Krém na ruce Intensive Care si poradí s nejsušší pokožkou, na které si jiné krémy už vylámaly zuby. Jeho bohaté složení s mandlovým olejem účinkuje okamžitě. Uleví suchým a popraskaným rukám, zmírní pocit napětí a pomůže navrátit jemný vzhled. Vaše pohlazení bude znovu hebké jako samet.

Domácí peeling na ruce - vyzkoušejte super postup

Domácí peeling odstraní odumřelé kožní buňky a vašim rukám zajistí pěstěný vzhled. Jeho výroba je víc než snadná. Smíchejte 1 lžíci hrubé mořské soli a 2 lžíce Výživného tělového oleje. Vetřete do pokožky a smyjte vlažnou vodou. Ruce budou hebčí a krém se do nich lépe vstřebá.


NIVEA Modré Tipy

NIVEA Creme je parťákem českých rodin již po několik generací.