Svatební účesy, kterým řeknete své ano!

Svatební účesy, kterým řeknete své ano!

Pomůžeme vám najít svatební účes pro váš velký den.
Ať už chtějí mít nevěsty v den svatby jakýkoli účes – nadýchané vlny, drdol s perličkami nebo spletené copy – jedno je spojuje. Vždy touží především po krásných vlasech. Poradíme vám, jak si přípravu svatebního účesu usnadnit a přidáme pár osvědčených stylingových tipů.

Znáte tajemství dokonalých svatebních účesů?

Klíč k dokonalému účesu se ukrývá v pečlivé přípravě. Na úpravu vlasů byste si měli vyčlenit dostatek času, raději s malou rezervou, a předem si připravit veškeré vlasové propriety.

Tipy, jak vytvoříte perfektní svatební účes

 

Co udělat ještě před svatbou

  • Přibližně měsíc před svatbou zajděte ke kadeřnici a nechte vlasy zastřihnout. Lépe tak vynikne jejich krása.
  • Pokud se nebudete česat doma, ukažte kadeřnici svoje svatební šaty i další doplňky. Bude vědět, do jakého stylu má účes ladit, a spíše se trefí do vašeho vkusu.
  • Minimálně jednou si vybraný typ účesu vyzkoušejte „naostro“. Pokud nebude vypadat podle vašich představ, těžko můžete spoléhat na to, že se to v den obřadu podaří.

Ve svatební den začněte s přípravami hned ráno

  • Nejprve si vyberte prostor vhodný pro přípravu účesu. Měl by mít dostatek přirozeného světla a být tak velký, aby se tam mohly pohodlně pohybovat všechny pomocnice i kadeřnice.
  • Pokud budete používat žehličku nebo kulmu, aplikujte na vlasy nejprve přípravek, který je ochrání před teplotním náporem.
  • Rozevláté vlny nebo bohémský drdol vyčarujete snadno s pomocí NIVEA Laku na vlasy Diamond Volume Care. Dodá účesu objem i lesk a spolehlivě vlasy zafixuje, takže ho nezničí ani novomanželský tanec.


Pár rad, jak si užít skvělou svatbu

Prozkoumejte inspiraci na účesy pro nevěsty i družičky. Máme pro vás typy na něžné copánky, romantické drdoly i elegantní účesy pro kratší vlasy.

Chcete mít krásné fotografie? Slaďte svůj účes s družičkami či kamarádkami

Chcete mít vlasy krásně sladěné s družičkami nebo kamarádkami? Domluvte se předem na podobných účesech. Na fotografiích to bude vypadat božsky, i když zvolíte všechny jen jednoduchý drdol.

Nejprve se kamarádek zeptejte, jaký typ úpravy by preferovaly, a zohledněte přitom délku jejich vlasů. Pokud mají krátký sestřih, tak se vaše možnosti značně omezují.

Zároveň byste měli brát v potaz i tvar obličeje. Některé účesy mohou působit nelichotivě například ve spojení s kulatým obličejem.

A nebojte se experimentovat. Svatbu byste si měli všichni hlavně užít, proto pokud máte slabost pro veselejší kreace a netradiční vlasové doplňky, nebojte se je použít.

HOW TO MAKE YOUR OWN WEDDING HAIR PIECE

Create a beautiful hair piece for your wedding

Produkty, které udrží drdol ve skvělé formě po celou veselku