Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Svatební účesy, kterým řeknete své ano!

Svatební účesy, kterým řeknete své ano!

Pomůžeme vám najít svatební účes pro váš velký den.

Ať už chtějí mít nevěsty v den svatby jakýkoli účes – nadýchané vlny, drdol s perličkami nebo spletené copy – jedno je spojuje. Vždy touží především po krásných vlasech. Poradíme vám, jak si přípravu svatebního účesu usnadnit a přidáme pár osvědčených stylingových tipů.

Znáte tajemství dokonalých svatebních účesů?

Klíč k dokonalému účesu se ukrývá v pečlivé přípravě. Na úpravu vlasů byste si měli vyčlenit dostatek času, raději s malou rezervou, a předem si připravit veškeré vlasové propriety.

Tipy, jak vytvoříte perfektní svatební účes

 

Co udělat ještě před svatbou

  • Přibližně měsíc před svatbou zajděte ke kadeřnici a nechte vlasy zastřihnout. Lépe tak vynikne jejich krása.
  • Pokud se nebudete česat doma, ukažte kadeřnici svoje svatební šaty i další doplňky. Bude vědět, do jakého stylu má účes ladit, a spíše se trefí do vašeho vkusu.
  • Minimálně jednou si vybraný typ účesu vyzkoušejte „naostro“. Pokud nebude vypadat podle vašich představ, těžko můžete spoléhat na to, že se to v den obřadu podaří.

Ve svatební den začněte s přípravami hned ráno

  • Nejprve si vyberte prostor vhodný pro přípravu účesu. Měl by mít dostatek přirozeného světla a být tak velký, aby se tam mohly pohodlně pohybovat všechny pomocnice i kadeřnice.
  • Pokud budete používat žehličku nebo kulmu, aplikujte na vlasy nejprve přípravek, který je ochrání před teplotním náporem.
  • Rozevláté vlny nebo bohémský drdol vyčarujete snadno s pomocí NIVEA Laku na vlasy Diamond Volume Care. Dodá účesu objem i lesk a spolehlivě vlasy zafixuje, takže ho nezničí ani novomanželský tanec.


Pár rad, jak si užít skvělou svatbu

Prozkoumejte inspiraci na účesy pro nevěsty i družičky. Máme pro vás typy na něžné copánky, romantické drdoly i elegantní účesy pro kratší vlasy.

Chcete mít krásné fotografie? Slaďte svůj účes s družičkami či kamarádkami

Chcete mít vlasy krásně sladěné s družičkami nebo kamarádkami? Domluvte se předem na podobných účesech. Na fotografiích to bude vypadat božsky, i když zvolíte všechny jen jednoduchý drdol.

Nejprve se kamarádek zeptejte, jaký typ úpravy by preferovaly, a zohledněte přitom délku jejich vlasů. Pokud mají krátký sestřih, tak se vaše možnosti značně omezují.

Zároveň byste měli brát v potaz i tvar obličeje. Některé účesy mohou působit nelichotivě například ve spojení s kulatým obličejem.

A nebojte se experimentovat. Svatbu byste si měli všichni hlavně užít, proto pokud máte slabost pro veselejší kreace a netradiční vlasové doplňky, nebojte se je použít.

Při výběru splétaných účesů a svatebních drdolů myslete i na počasí

Nevěsta a družičky

Až budete vybírat finální svatební účes, nezapomeňte zohlednit také počasí a povětrnostní podmínky. Pokud se bude obřad nebo následná hostina konat venku, vyberte odolnější účes, který nerozhodí první zafoukání.

Je lepší navštívit kadeřnici, nebo se dá pěkný svatební účes vytvořit i svépomocí?

Před zrcadlem

Záleží především na vaší zručnosti. Pokud si ale vše vyzkoušíte v dostatečném předstihu, není důvod, proč byste to neměli zvládnout. Ve svatební den můžete mít trochu roztřesené ruce, proto je lepší, když si na pomoc přizvete jednu nebo dvě kamarádky, které vám se vším pomohou.