Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Rybí cop: Žádná móda, nadčasový účes!

Rybí cop: Nadčasový účes, který vytvoříte za okamžik

Jednoduchý návod krok za krokem

V roce 2015 se stal rybí cop vůbec nejpopulárnějším typem copu. Není přitom nijak složitý a zkusit můžete hned několik variací. Postupujte podle našeho návodu a během chvíle můžete být jeho hrdou nositelkou i vy!

Ležérní, důmyslný a okouzlující. Zabodujte s rybím copem

Běžný nebo amazonský cop je fajn. Když ale zatoužíte po změně, je na čase zapátrat po dalších variacích. Co takhle vyzkoušet rybí cop, díky kterému zabodujete na pracovní schůzce i večerní party? Stačí chvilka a je hotovo!

S rybím copem budete za hvězdu

Lehce a volně splétaný rybí cop vypadá vždycky báječně. Jakmile pochopíte princip pletení, pravděpodobně zanevřete na klasický cop, který je skoro stejně složitý!

S rybím copem budete za hvězdu

Rybí cop si spousta žen oblíbila pro jeho jednoduchost, ležérnost, ale zároveň přiměřenou eleganci. Když si hotový rybí cop elegantně hodíte stranou a necháte ho splývat na rameni nebo zádech, jen málokdo se za vámi neotočí. Budete prostě k nepřehlédnutí! A co je nejlepší? Za báječným účesem nestojí velká námaha a zručnost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Přesvědčte se o tom s námi.
 

Jeden účes, spousta hravých variací

Pokud ráda experimentujete, můžete zkusit variovat i rybí cop. Podívejte se, co například může vzniknout!

A jde to ještě jinak. Co třeba napůl utažený cop?

  • Pevný a lesklý rybí cop - chcete působit dokonale elegantně a mít každý vlas na svém místě? Připravte si rovnou pěšinku uprostřed hlavy hřebenem a při motání copu prameny pevně utahujte. Tímto způsobem dokonale vynikne jejich síla a lesk. Jestli nemáte dostatečně poddajné vlasy, vyzkoušejte NIVEA Stylingový Primer Straight, který vám pomůže vykouzlit uhlazený účes.
  • Jestli máte radši nadýchanější a volnější účesy, pleťte svůj rybí cop ne uprostřed hlavy, ale na vybrané straně. Naprosto přirozeně vám nakonec sklouzne přes rameno vpřed a vytvoří zajímavý kontrast vázaného spodku a rozvolněného svršku.
  • Další možností je plést tak volně, jak to jen vaše vlasy dovolí. Tak, aby cop držel, ale zároveň působil trošku ledabyle. Nepotrvá to dlouho a kolegyně i kamarádky se vás budou ptát, jak jste dokázala vytvořit tak báječný trendy účes.