Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

sleek-hair-tutorial-with-ana-lisa-kohler

Hladké vlasy jsou posledním výstřelkem módy – je to snazší, než si myslíte

Ana Lisa Kohler vám ukáže, jak na to.

Ikona YouTube a Instagramu Ana Lisa Kohler se spojila se značkou NIVEA, aby vám v našem videu krok za krokem ukázala, jak snadno získat rovný, hladký účes.

Rovný, hladký účes snadno a rychle

Upravit rovný, hladký účes může být náročné, ale s těmito technikami si můžete časté narovnávání vlasů zjednodušit a užívat si krásné hedvábné prameny.

Ana Lisa Kohler – odbornice na módu, autorka kosmetických vlogů a osobnost YouTube ze Švýcarska

Ana Lisa Kohler vám zde v našem krátkém videu společně se značkou NIVEA ukáže, jak vytvořit krásný rovný účes. Ana je úspěšná mediální osobnost s obrovským množstvím YouTube nahrávek a fotografií a klipů na Instagramu, které dokumentují její vlastní inspirativní příběhy a zkušenosti s kosmetikou, módou a životem. Ana již několik let funguje jako modelka a internetová ikona, a její obrovská sledovanost je důkazem jejích znalostí i charismatu. Jsme nadšeni, že přijala pozvání do našeho studia a jsme si jisti, že i vás potěší toto video i samotná Ana Lisa Kohler.

Trendy, rovné vlasy pro moderní vzhled

Jednoduché techniky pro moderní vzhled - zapomeňte na tvrdohlavé prameny, které kazí váš styl. Dostaňte je pod kontrolu s videem
s Anou Lisou Kohler!

Ana Lisa Kohler vám ukáže, jak upravit hedvábný, hladký účes

 

Čtyři jednoduché kroky k rovnému, hladkému účesu, který si zamilujete