Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

boxerské copy od Alex

#SportovněLaděná s Alex

Alex ráda dobře vypadá ve škole i v posilovně. Naučte se od ní, jak vytvořit boxerské copy, které se hodí k oběma příležitostem!

Zapleťte si perfektní boxerské copy

Alex studuje, potkává se se spoustou spolužáků a kamarádů a každý den chce vypadat skvěle. Před školou, ale i po škole ráda chodí do fitka, na hodiny jógy nebo jezdí na bruslích. Dobře ví, jak zařídit, aby jí to při všech jejích činnostech slušelo. Nechte se inspirovat a zaexperimentujte s boxerskými copy!

I s drsňáckými copy budete za dámu. Kdykoli a kdekoli!

Podívejte se na video a zjistěte, jak splést dlouhé vlasy a vytvořit copy od vrchu hlavy, tzv. boxerské copánky. Jednotlivé kroky jsou snadné a dohromady vytvoří báječný účes.

Jak rychle a jednoduše UPRAVIT VLASY NA VEČER podle Alex

večerní účes podle Alex

Alex se umí skvěle učesat kamkoli. Pokud chcete vyrazit do společnosti, inspirujte se a jednoduchou úpravou vlasů na večer podle návodu, který jsme pro vás připravili!

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.